• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

18. júla 2017 
iwusska: to vies, kto zavaha -nezerie :slight_smile: ,ja nemam problem, muza mam kuchara, sice vari doma malo,ale stoji to za to :grinning: ,lebo po vareni treba umysvaciu catu :slight_smile: ,ale ked mi treba pomoct s pradlom-vyvesat,lebo periem a zehlim kazdy den,tak naozaj nemam problem,inak upratat si musim sama,ale ked ide muz nakupit,alebo von ,berie aj deti :slight_smile:
10. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: ja si sice na titule nezakladam,ale pre mna to je uz mlade masko, :grinning:
10. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: a mirenka ako? poslucha zatial?, verim, ze ano
10. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka13: to mas pravdu, ale ja si popri tom aj sama sebe odpovedam, vies? :grinning:
10. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi veď práve pozerám že kam sme až zašli od mireny až po vedúceho :grinning: :grinning: :grinning: , ani ja si na tituloch nezakladám, lebo ja už jeden mám a ten mi stačí :wink: . Mirenka zatiaľ poslúcha, len to špinenie :frowning2: , dúfam že sa to dá rýchlo do poriadku. Bodka nás opustila, veď niekto musí aj pracovať :grinning:
10. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: ja som to s tym titulom myslela celkovo, ja sice titul nema,ale ja pozeram na ludi nie podla toho ,ci ma titul alebo nie,ale ake ma srdce a predovsetkym ,aky je uprimny a uprimnost si velmi cenim,aj ked je niekedy bolestiva :wink: teraz to tu opustim aj ja,lebo sem chce ist moj muzicek,ale vecer okolo 19,30 budu sonm tu , to uz budu deticky spuinka :slight_smile:
10. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ty ma opúšťaš :cry: , ak sa mi bude dať, tak tu večer nakuknem, pa
10. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halo,,nie je tu ani jedna mirena? :slight_smile:
10. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nikde nikto?
10. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som tuuuu :grinning:
10. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim mirenky :slight_smile: hlasim , ze ja som stale uplne v pohode,ziadne bolesti, ani spinenie a ako ty iwusska?
11. feb 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zuzi, ja po starom :frowning2: , ale nie je to nič strašné...včera sme sa akosi minuli
11. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky ako vas tak čitam ste dobre od anti po voduceho :grinning: :grinning: :grinning: škoda že nemam až tak vela času cez tyžden s vami kecat.o 2 tyždne mi ju zavedu už sa tešim :dizzy_face: hlavne na milovanie bez skakania :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wierka :astonished: :astonished: :astonished: ...milovanie bez skákania?...to nepoznám
a s mirenou ti bude super :wink:
11. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja aké milovanie bez skákania :grinning: :grinning: :grinning: , daj recept, vyskúšame
bodka ahoooj :wink:
11. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirenky :slight_smile: ,tak ako?

wierka1:aj ja by som rada vediet ,ake je to milovanie bez skakania
11. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: tak kde sa flakas? co mas zase na navsteve veduceho? :slight_smile: ,daj vediet,kde byvas a pridem :grinning:
11. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi :grinning: to ty sa flákaš, ja tu na teba poctivo čakám už od rána :grinning: :grinning: :grinning:, ty nevernica
11. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska:to vies, musela som ist so synacikom na chirurgiu
11. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: ako pokracujeme s mirenou? ja uplne v pohode klop-klop :grinning:
11. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevyrývaj :grinning: :grinning: :grinning: ja po starom :angry: a čo ste boli na chire? Ja som tam 3 roky robila...
11. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: odstranovali mu bradavicu z cela,ma tam tri stehy, nemas nahodou skype alebo messengera?
11. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúďatko moje, hlavne že má po tom...nie moja v práci ani doma nemám
11. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska:to je skoda,mohli sme si pokecat :frowning2: ,este stale spinis?
11. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte stále :frowning2: , dnes má manžel meniny a ja že ho už konečne poteším, ale je mi to také blbé :angry:
11. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky , som tu nová a chcela by som vas poprosiť o tie lepšie skúsenosti so zavedením mireny.
zatiaľ som si len prečítala kopu negatív. ďakujem
12. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adica111:ja mam skusenost velmi dobru,zavadzanie je trosku neprijemne,al nespinim,namam ziadne bolesti,som uplne v pohode,doktor mi ju zaviedol 3dni po menstruacii,prvy den som krvacala trosku a mala som menstruacne bolesti, ktore rychlo uspupili a spinila som iba druhy den,inak v poriadku,myslim, ze mozem vraviet aj za iwussku,ta okrem spinenia je v pohode tiez, neboj bude to v pohode :slight_smile: drzim palceky
12. feb 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: kde sa flakas? :slight_smile: ,treba tu podporit dalsiu mirenku :grinning:
12. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzííííí no ahoooj :grinning: ja som tu dnes bola prvá....zdalo sa mi že tu niekto hovotil o flákaní???? :grinning:
adica111 vitaj v našom klube, lebo keby sme ho nepodržali my so zuzadlom tak neviem neviem :grinning: :grinning: :grinning:
ako ti už napísala, ja mám veľmi podobné skúsenosti, dokonca nám to zavádzali v tom istom čase a možem ti ju vrelo odporučiť. Vôbec to zavádzanie nie je strašné, mne dokonca vymieňal klasickú danu za mirenu a v pohode som to zvládla, je to síce trošku nepríjemné ale nič čo by sa nedalo vydržať. Druhý deň ma trošku pobolievalo podbruško a le to je normálne, veď si musí nájsť teplé miestečko :wink: a okrem slabého špinenia nemám žiadne problémy.
zuzi odkiaľ si a koľko máš kinderiek?
12. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: ja som z blavy a mam dve deti erik ma 6 a lenka ma 5, ja ta tu pekne vyckavam a popri tom upratujem, chystam sa na tu chirurgiu na kontrolu :slight_smile: a moc sa netes :grinning: ved ja ta predbehnem,neboj :slight_smile:
12. feb 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok