Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: to vies, kto zavaha -nezerie 🙂 ,ja nemam problem, muza mam kuchara, sice vari doma malo,ale stoji to za to 😀 ,lebo po vareni treba umysvaciu catu 🙂 ,ale ked mi treba pomoct s pradlom-vyvesat,lebo periem a zehlim kazdy den,tak naozaj nemam problem,inak upratat si musim sama,ale ked ide muz nakupit,alebo von ,berie aj deti 🙂

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: ja si sice na titule nezakladam,ale pre mna to je uz mlade masko, 😀

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: a mirenka ako? poslucha zatial?, verim, ze ano

zuzadlo
10. feb 2009

bodka13: to mas pravdu, ale ja si popri tom aj sama sebe odpovedam, vies? 😀

iwusska
10. feb 2009

zuzi veď práve pozerám že kam sme až zašli od mireny až po vedúceho 😀 😀 😀 , ani ja si na tituloch nezakladám, lebo ja už jeden mám a ten mi stačí 😉 . Mirenka zatiaľ poslúcha, len to špinenie ☹ , dúfam že sa to dá rýchlo do poriadku. Bodka nás opustila, veď niekto musí aj pracovať 😀

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: ja som to s tym titulom myslela celkovo, ja sice titul nema,ale ja pozeram na ludi nie podla toho ,ci ma titul alebo nie,ale ake ma srdce a predovsetkym ,aky je uprimny a uprimnost si velmi cenim,aj ked je niekedy bolestiva 😉 teraz to tu opustim aj ja,lebo sem chce ist moj muzicek,ale vecer okolo 19,30 budu sonm tu , to uz budu deticky spuinka 🙂

iwusska
10. feb 2009

tak aj ty ma opúšťaš 😢 , ak sa mi bude dať, tak tu večer nakuknem, pa

zuzadlo
10. feb 2009

no halo,,nie je tu ani jedna mirena? 🙂

zuzadlo
10. feb 2009

a nikde nikto?

iwusska
10. feb 2009

ahoj, ja som tuuuu 😀

zuzadlo
11. feb 2009

zdravim mirenky 🙂 hlasim , ze ja som stale uplne v pohode,ziadne bolesti, ani spinenie a ako ty iwusska?

iwusska
11. feb 2009

Ahoj zuzi, ja po starom ☹ , ale nie je to nič strašné...včera sme sa akosi minuli

wierka1
11. feb 2009

ahojte kočky ako vas tak čitam ste dobre od anti po voduceho 😀 😀 😀 škoda že nemam až tak vela času cez tyžden s vami kecat.o 2 tyždne mi ju zavedu už sa tešim 😵 hlavne na milovanie bez skakania 😀 😀 😀

bodka13
11. feb 2009

wierka 😲 😲 😲 ...milovanie bez skákania?...to nepoznám
a s mirenou ti bude super 😉

iwusska
11. feb 2009

to ja aké milovanie bez skákania 😀 😀 😀 , daj recept, vyskúšame
bodka ahoooj 😉

zuzadlo
11. feb 2009

ahoj mirenky 🙂 ,tak ako?

wierka1:aj ja by som rada vediet ,ake je to milovanie bez skakania

zuzadlo
11. feb 2009

iwusska: tak kde sa flakas? co mas zase na navsteve veduceho? 🙂 ,daj vediet,kde byvas a pridem 😀

iwusska
11. feb 2009

Zuzi 😀 to ty sa flákaš, ja tu na teba poctivo čakám už od rána 😀 😀 😀, ty nevernica

zuzadlo
11. feb 2009

iwusska:to vies, musela som ist so synacikom na chirurgiu

zuzadlo
11. feb 2009

iwusska: ako pokracujeme s mirenou? ja uplne v pohode klop-klop 😀

iwusska
11. feb 2009

nevyrývaj 😀 😀 😀 ja po starom 😠 a čo ste boli na chire? Ja som tam 3 roky robila...

zuzadlo
11. feb 2009

iwusska: odstranovali mu bradavicu z cela,ma tam tri stehy, nemas nahodou skype alebo messengera?

iwusska
11. feb 2009

chúďatko moje, hlavne že má po tom...nie moja v práci ani doma nemám

zuzadlo
11. feb 2009

iwusska:to je skoda,mohli sme si pokecat ☹ ,este stale spinis?

iwusska
11. feb 2009

Ešte stále ☹ , dnes má manžel meniny a ja že ho už konečne poteším, ale je mi to také blbé 😠

adica111
12. feb 2009

ahojte kočky , som tu nová a chcela by som vas poprosiť o tie lepšie skúsenosti so zavedením mireny.
zatiaľ som si len prečítala kopu negatív. ďakujem

zuzadlo
12. feb 2009

adica111:ja mam skusenost velmi dobru,zavadzanie je trosku neprijemne,al nespinim,namam ziadne bolesti,som uplne v pohode,doktor mi ju zaviedol 3dni po menstruacii,prvy den som krvacala trosku a mala som menstruacne bolesti, ktore rychlo uspupili a spinila som iba druhy den,inak v poriadku,myslim, ze mozem vraviet aj za iwussku,ta okrem spinenia je v pohode tiez, neboj bude to v pohode 🙂 drzim palceky

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska: kde sa flakas? 🙂 ,treba tu podporit dalsiu mirenku 😀

iwusska
12. feb 2009

zuzííííí no ahoooj 😀 ja som tu dnes bola prvá....zdalo sa mi že tu niekto hovotil o flákaní???? 😀
adica111 vitaj v našom klube, lebo keby sme ho nepodržali my so zuzadlom tak neviem neviem 😀 😀 😀
ako ti už napísala, ja mám veľmi podobné skúsenosti, dokonca nám to zavádzali v tom istom čase a možem ti ju vrelo odporučiť. Vôbec to zavádzanie nie je strašné, mne dokonca vymieňal klasickú danu za mirenu a v pohode som to zvládla, je to síce trošku nepríjemné ale nič čo by sa nedalo vydržať. Druhý deň ma trošku pobolievalo podbruško a le to je normálne, veď si musí nájsť teplé miestečko 😉 a okrem slabého špinenia nemám žiadne problémy.
zuzi odkiaľ si a koľko máš kinderiek?

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska: ja som z blavy a mam dve deti erik ma 6 a lenka ma 5, ja ta tu pekne vyckavam a popri tom upratujem, chystam sa na tu chirurgiu na kontrolu 🙂 a moc sa netes 😀 ved ja ta predbehnem,neboj 🙂