• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

21. novembra 2016 
iwusska: a ty ako s mirenkou, este spinis? bude to v pohode a este si s muzickom uzijes vela sexu :slight_smile: ,
12. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adica111: posielala som ti internu postu :slight_smile: na privitanie :grinning:
12. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nateraz sa s vami mirenky lucim ,ale moc sa neteste,o take dve hodinky so tu :slight_smile:
12. feb 2009 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zatúlala som sa na tému dovolenka v Chorvátsku, môj drahý tam chce ísť tak som trošku šmírovala :grinning: , tak ťa tu budem očakávať :wink:
12. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem za privítanie, al neviem či nebudete sklamané. ja som totiž už taká stará vražda s mladým mozgom. som z Martina , detí mám habakuk ( teda habadej - 3!!!!) ale už by som nemenila. synovia majú 20 a 22 a dievčatko mám ako bonus za dobré správanie sa k mužíčkovi a tá má 6 rokov. bola som zvedavá ako ste spokojné, lebo mám obyč.
antikoncepciu a už treba vymeniť. ale som rada že aspoň niekto má naozaj dobré skúsenosti, lebo tie negatíva ma skoro odradili.ste strašne zlaté a ak vám nebudem liezť na nervy, tak si s vami rada niekedy pokecám.
12. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nebudeš :slight_smile: ...žeby som si aj ja počkala pár rôčkov,potom von mirenku...bude dievka :grinning: ...a mirenu šup späť :wink:
12. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ahojte mirenky, som spat :slight_smile:

adica111: no ja uz som tiez stara vrazda,z toho si nic nerob,ale aj ked uz mam 37,tak som stale jara :grinning:

iwusska: prave som zacala spinit,ale neviem, ci to uz aj nebude menstruacia,bolesti nemam ziadne,takze to asi z mirenky nebude :wink: ,sice som mala dostat az 16-ho,ale ja som mavala aj pred mirenou nepravidelnu, tak uvidime :wink:
12. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adica prečo hovoríš že stará vražda :grinning: veď nás tu je dosť nad 30 a detí máš tak ako ja ale ja mám len jednu sortu :grinning:
aj bodka k nám zavítala :wink: čítala som že idete dovolenkovať do Chorvátska, my tiež chceme ísť len nevieme kde.
zuzi tak už sme špinavé dve :grinning:
12. feb 2009 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iwusska,to sme ,ale ja to mam asi pravdepodobne tu menstruaciu,tak snad som lepsia :grinning:
12. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No to bez debaty :grinning: poslala som ti IP.
12. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak ja mám mirenu 5 týždňov a tiež som začala špiniť, ale nie je to menzes ten som už mala. mrzí ma to lebo som mala dnes večer od manžela slúbenú odmenu.
12. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
curadlo ahoj no že sa aj ukážeš :grinning: ja som tiež chcela dať včera manželovi odmenu :grinning:, ale dnes to vyzerá sľubne :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
curadlo:neboj este saodmeny dockas a bude o to lepsia :grinning:

iwusska, dakujem citala som, su super :slight_smile:
12. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Iwusska: konečne som sa sem dostala, ja si popri materskej dokončujem vš a teraz mám skúšky, takže neviem kde mi hlava stojí. dúfam že to špinenie do večera prejde
12. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
curadlo ty máš takého drobčeka :astonished: booože, normálne ti závidím ( ale v dobrom ), mňa také kinderká vždy fascinovali...držím palce nech ti tie skúšky dobre dopadnú a večer si to užite :frowning2:
12. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Iwusska: ano ja som tak povediac čerstvá mamička, a poriadne si to užívam teda ak mám čas a nemusím sa drviť do školy. Ak to tak môžem povedať tak mám všetko po čom som snívala: manžela a synčeka,ktorých milujem nadovšetko. Ako pokračuješ s mirenou?
12. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak si to vychutnávajte, lebo to strašne rýchlo uteká a o chvíľu budeš mať samostaného jedinca :grinning: ja to vidím na tých mojich starších, ešteže máme doma také malé lízatko :grinning: mirenka je v pohode, dnes som mala iba malú kvapôčku, tak sa vytešujem, ale celkovo ak to zhodnotím tak je to zatiaľ super.
12. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiež zatial s mirenou veľmi spokojná, nemám na ňu jedno zlé slovo, ale to špinenie ma prekvapilo, akurát dnes, keď sa potrebujem pred skúškou večer odreagovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale hlavne som rada, že je to najjemnejšia antikoncepcia pri kojení
12. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dúfam že ostaneme také optimistické celých 5 rokov :wink: . Vidíš a mne môj dr. nechcel dať počas kojenia, tak som mala klasickú danu, ale ako to tu sledujem tak je vás tu viac...asi každý lekár má svoje pravidlá :grinning:
12. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Iwusska: ja som o nej ani nevedela, lekár mi ju ponúkol. Zo začiatku som mala strach čo to bude zač, lebo som počúvala a čitala len samé negatíva, ale klop-klop-klop a mám len samé pozitíva. Asi to závisí od lekára aj od pacientk individuálne či ju chce alebo nie. Ako zvládaš prácu a tri detičky. Ja mám dosť školy a našeho drobca ktorý ma zamestnáva celý deň, takže ja sa učím po nociach a ešte aj manžel. Niekedy potrebujem poriadne dobiť baterky.
12. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
curadlo: no vidis, ja som sa tu cudovala, ze skoro kazdej mirenu dr zavadzal pocas menstruacie ale mne a tusim aj iwusske zavazdzal po menstruacii,pritom mne povedal,ked som mu o tom povedala, ze kazde teliesko sa ma zavadzat po menstruacii :slight_smile: ,ale ja som s miremou naozaj spokojna
12. feb 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzadlo. mne ju dr. zavádzal tesne po šestonedelí, vtedy som ešte riadny menzes nemala. prvý menzes po pôrode som dostala už s mirenou. ale aj tak je to lepšie, je mi nepríjemné ist k dr. ked mám menzes.
12. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčence utekám, môj chrústik chce olovrantovať ale večer som tu znova, ak už nebudem mať silu učiť sa. :sunglasses:
12. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak príjemné papkanie :wink: zuzi zasa sme tu ostali len my dve :grinning:
12. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja teraz odchádzamm ale skúsim mrknúť na podvečer :slight_smile:
12. feb 2009 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iwusska: tak sa maj pekne, ja tu budem uz okolo 18,00 :slight_smile:
12. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mirenky, kdeze ste? :grinning:
12. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, poslušne hlásim príchod :grinning: , zuzi dala sa ti otvoriť tá stránka?
12. feb 2009 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iwusska: nie moja nedal sa otvorit
a ako mirenka? este spinis?
12. feb 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno :frowning2: a ty? napíšem ti to ešte raz na IP
12. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok