Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska: ja tiez,ale mam len taku bodku ako hrasok,len naozaj neviem ci to uz nahodou nie je menstruacia,lebo som pisala , ze by som mala dostat 16-ho,ale ja som mala vzdy taku nepravidelnu, tak uvidime

iwusska
12. feb 2009

tak to ti už asi prišlo trošku skôr 😉

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska,no mne to chodilo kazdy mesiac aj 6-7 dni skor,alebo az 14dni neslor,tak pevne verim,ze to menstruacia je 🙂

iwusska
12. feb 2009

To by bolo super mať takúto menzes, však?

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska: to mas pravdu, to by som prijala 😀

iwusska
12. feb 2009

ja mám dostať až 28.2. tak som yvedavá ako to bude prebiehať.

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska:ja si myslim,ze urcite budeme v pohode, no nie? 🙂

iwusska
12. feb 2009

V to pevne verím 😉 Babám dá ešte 15 min. a hádžem ich do postele 😀

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska,ja uz ich mam od 19,00 😀

zuzadlo
13. feb 2009

vidim, ze mirenky sa dnes flakaju 😀

zuzadlo
14. feb 2009

no vidim, ze je tu prazdno 😒

zuzadlo
15. feb 2009

mirenky,kde ste? 🙂

iwusska
16. feb 2009

Ahoj Zuzi, ako pokračuješ? Vidím že si tu akási osamotená 😀

zuzadlo
17. feb 2009

Ahoj mirenky,kde sa zase flakate? 🙂

iwusska
17. feb 2009

Zuzi tak sa mi zdá že to tu iba my dve držíme 😀 , bodka dovolenkuje a ostatné neviem kde sa flákajú 😀

womenne
17. feb 2009

Ahojky
chcela so preitat celu tzemu ale tolko stran no nemam čas dostala som sa po 4 a tm je vela negativnych skusenosti normlane mam strach si ju dat,aby sa mi nezhoršila plet a aj kramy,no proste ba yto neboli zbytočne vyhodene peniaze 🤐
Cchem sa spytat uvas to takisto trvalo šmesiace kym sa to upravilo-to krvacanie???
pribratie by mi nevadilo skor mam strach oplet a krvacanie bo mam prve 3dn dost silne a 2dni take normalne 🙄
teraz čakam na kamoškinu skusenost mala si ju dat zaviest tak som zvedava len každy organizmus je iny....

iwusska
17. feb 2009

Ahoj womenne, tak ťa vítam v klube 😉 , ak si prečítaš posledné 2 strany tak natrafíš na samé pozitívne reakcie 😀 , ja ju ešte síce mám veľmi krátko, ale zatiaľ super, aj zuzadlo mala také problémy ako ty a tiež sa jej menzes zlepšila. Ale fakt každý organizmus je iný, ale myslím že za pokus to stojí, tak držím palčeky aby si sa správne rozhodla 😉 . Ak sa budeš chcieť niečo opýtať tak kľudne, na to sme tu aby sme trošku poklábosili. Vidím že máš kinderká v rovnakom veku ako moje posledné lizatko, to musíte mať doma veselo 😀

zuzadlo
17. feb 2009

ahoj womenne:tak ta vitam aj ja.ja mam skusenost zatial velmi dobru, mirenu mi dr zavadzal 29.1 a uz som dostala aj menstuaciu,som spokojna, naozaj,ako som tu uz pisala mala som velmi silnu a teraz to je v pohode,po zavedeni mireny som len trosku spinila,ale to si precitaj t

ak dve stranky dozadu,ja sonm naozaj spokojna, zatiaal 😀

iwusska:no servus milacik,kde sa flakas?tak ako pokracujes s mirenkou? ja uz menstruaciu asi zajtra -pozajtra koncim,uz len malinko spinim 😀

iwusska
18. feb 2009

zuzi a ty sa kde flákaš? Ja som tu poctivo celý deň a teba nikde 😀
womenne sa nám už tiež stratila ☹

zuzadlo
18. feb 2009

iwusska:ahoj moja, dnes som nebola cely den na masinke,boli sme pre syna u rodicov,bol na dedine,len zajtra s nim idem na vyber stehov, tak ako pokracujes s mirenkou? spinis? ja este menstruujem,ale uz je to cvelmi slabucke

zuzadlo
19. feb 2009

no mirenky sa nam nejako nehlasia 😒

dasa7
19. feb 2009

Ahojte, dievcence, vcera som si dala zaviest Mirenu a tak by som sa tu rada delila o nase skusenosti. Dala som si ju zaviest pocas druheho dna menzes, dost neprijemne to bolo a odvtedy zaden menzes nie je, len to cudne spinenie.Ppritom este treti den mavam dost silne krvacanie a tak neviem, ci to ta mirena nemoze blokovat, ci je to v pohode, ved ked sa predsa sliznica maternice odlupuje, kde su tie veci??? Dnes som bola dokonca v posilke a v pohode, az na to, ze potom ma bolelo podbrusie takym stylom, ako pri menzese. Teraz som uz zase OK a rozmyslam, ci by uz zajtra isiel sex?? 😖 (len mam pomerne noveo partnera nechcem ho vydesit 😲 , ak by sa zrazu objavil nejaky neprijemny vytok. Co vy na to??? 😉

iwusska
20. feb 2009

Ahooooj, som rada že si ku nám zavítala 😉, neviem či si čítala všetky reakcie, ale nám so zuzadlom mirenu zavádzali až po skončení menzes, takže v tomto ti ja neporadím. Ja ju mám tri týždne a s malými prestávkami špiním stále 😠 ale nie je to nič strašné, žiadne bolesti ani krvácanie som nemala. Takže doteraz som s ňou maximálne spokojná a dúfam že to tak aj ostane 😉 S tým sexíkom 😀 som ja čakala 2 týždne od zavedenia a bála som sa či manžel nebude cítiť vlákienka, ale v pohodke 😉 , ty musíš vedieť ako sa cítiš tak potom sa ozvi 😀

dasa7
20. feb 2009

Diki za odpoveď. Ja sa cítim už celkom super, len sa bojím, že ho celého zababrem, chudáčika 😒 (hoci na slipke už nemám temer nič). dám potom vedieť, či som sa odhodlala a ako to dopadlo. Čauko čauko 🙂

iwusska
20. feb 2009

To som rada že to berieš takto s nadhľadom 😀 on vie že si si dala mirenu?

dasa7
20. feb 2009

Vie, ale ešte nevie, čo to znamená, ani o vlákienkach, ani o tom špinení bláznivom 😉

iwusska
20. feb 2009

tak mu to nehovor 😀 ja som sa ho pre istotu opýtala až po "tom" či niečo necítil 😀 😀

dasa7
20. feb 2009

zlatunké, diki za radu 🙂

iwusska
20. feb 2009

nech ti padne na úžitok 😀, ty už máš detičky?

dasa7
20. feb 2009

mhm, mám dve, také odrastenejšie - dcéra bude mať v marci 18 a syn v máji 12, už na mňa pomaly kašlú 😢