Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

iwusska
20. feb 2009

tak to už nie su detičky ale detiská 😀 😀 😀 😀, tak ešte nejaké lizátko by sa hodilo 😀 😀 😀

zuzadlo
20. feb 2009

iwusska: ty nikoho nenabadaj🙂 na ziadne lizatko🙂,sprav si este jedno ty 😀

dasa7: ahoj moja, tak vitaj v klube 😀 ,ja som tiez velmi spokojna,sice mam uz 10den menstruaciu,ale uz len malinko spinim,ale mavala som to aj bez mireny,ale ta menstruacia sa do 3mesiacov zostabilizuje,tak isto ako cela mirenka, neboj, bude to v pohode. a stym sexom,ja som mala ked som po mirenke spinila,ale to bolo len tak o velkosti hrasku a ten malinky 😀 nebol zababrany 😀

iwusska
20. feb 2009

zuzadlo ty nevernica jedna, kde si sa toľko flákala????? 😀 😀 😀 😀 dasa7písala že už má deti odrastené a pomaly na ňu kašlú tak preto som spomenula to lizátko, ja mám detičiek dosť, ale ty zaostávaš 😀

zuzadlo
20. feb 2009

iwusska: ja som sa neflakala, to vies, niekto musi aj makat,ked snezi ako besne,ale co uz. s tym lizatkom mi daj moja pokoj,sice som sa snazila 12 rokov otehotniet a zrazu boli po sebe dve 😀 ,ale to je hotovy zverinec, takze ziadne tretie nebude, co si myslis, preco ta mirenka 😀 😀 😀 😀 ?a ty ako s mirenkou?

iwusska
20. feb 2009

ja po starom, alebo po mladom? 😀 😀

zuzadlo
20. feb 2009

iwusska: mlade masko sa ti ziada? 😀 😀 😀 ,ak mas nejaky tip, daj vediet 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
20. feb 2009

akurát pozerám recepty 😀 😀 😀

zuzadlo
20. feb 2009

tak posli aspon jeden 😀 😀 😀 ,ale nech stoji za to 😀 😀 😀 😀

iwusska
20. feb 2009

keď ešte som sa nerozhodla že ktorý 😀

zuzadlo
20. feb 2009

tk hadam mas oci dobre? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
20. feb 2009

veď neviem na ktorý mám chuť, tu oči moc netreba 😀 😀 😀

zuzadlo
20. feb 2009

ale treba, oci povedia velmi vela 😀 😀 😀 😀

nikittka24
20. feb 2009

Ahojte,ak ma niekto zaujem o naplaste evra,mam na predaj na 4 meisace,cena 28 euro + 2 naplaste gratis. Info na nikittka24@azet.sk Pekny vecer

iwusska
21. feb 2009

ale my tu všetky ideme na mirene 😀

dasa7
21. feb 2009

veru tak, ideme na Mirene a paci sa nam to. 🙂
Tak som to vcera skusila s tym mojim prima objavom a nic necitil, potom som sa ho pytala, tak uvidime nabuduce. 😵
Lizatko sa mi zatial v podobe babatka neziada, preto ta Mirena, to si uz pockam na dcerine (hoci dufam, ze aspon 5 rokov este pocka), teraz sa trosku vytesujem zo zivota 😎 , ked sa detom uz tak neziadam. 😀

iwusska
21. feb 2009

daši tak to som rada, ale som ti dobre poradila, však? 😀

zuzadlo
21. feb 2009

iwusska: ahoj moja pekna, dobre si to napisala, co nam ma kto ponukat nejake naplaste, ked mi mame skvelu mirenku, ze? 😀

dasa7:ahoj moja, uz som pisala iwusske,nech si lizatko opatri ked chce, ja mam sice deti 5 a 6,ale preto ta mirenka, uz ziadne lizatko, ze iwusska 😀 😀 😀

iwusska
21. feb 2009

zuzi no konečne si tuuuu 😀 , veď už toľko ten sneh neodhadzuj, veď už nesneží 😀 a náplaste nechceme!

dasa7
21. feb 2009

iwusska: ano, velmi dobre si mi poradila, ked budem nabuduce bezradna, zase hodim otazku 🙂

zuzadlo: presne tak, lizatka uz len inaksie 😀

zuzadlo
21. feb 2009

iwusska: nestvi ma 🙂 ,dnes som odhadzovala 4 hodiny, za noc napadlo 10cm snehu

dasa7: ak budes mat otazku ,aj ja som tu, ved sme nejake tie mirenky,nie? 😀 a lizatka uz ani inaksie nie 😀 na sladke nie som vobec, sice peciem neustale ,ale ja mam na to ludi, co to pojedia 😀

iwusska
21. feb 2009

jeeejda zuzi ja by som mohla sladké od rána do večera 😀 , pri tom odhadzovaní budeš mať svaly ako Rambo 😀
dasi som rada že som mohla pomôcť 😉

zuzadlo
21. feb 2009

iwussk: to mas pravdu, keby som niekoho zbila, tak mu ublizim 😀 😀 😀

dasa7
21. feb 2009

moje zlate, myslela som lizatko nie az tak sladke, ale to, kvoli ktoremu sme si dali mirenku, ked ho nelizeme 😉
od sladkosti tiez radsej co najdalej, aspon po 17.00h, hovori moja skusenost a funguje to
Co mas hotel, zuzadlo, ze musis 4 hodiny hrdlacit? ale aspon si bola na vzduchu, mne sa dnes neuslo, zajtra beriem syna na sanky vyblaznit sa, dufam, ze bude slnko!!!

iwusska
21. feb 2009

sa ťa začínam báť 😲

zuzadlo
21. feb 2009

dasa7 : nie moja, hotel nema, len som na predlzenej materskej a nic nepoberam, tak sa snazim aspon brigadne zarobnit 🙂 a mam upratovanie a vzala som aj zimnu udrzbzu 😀 ,ale aspon nejake korunky budu 😀

zuzadlo
21. feb 2009

iwusska: neboj, to ja som len na chlapov taka zla🙂,ovsem ak su oni na mna 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
21. feb 2009

dasa ty beťárka 😀 😀 😀 , si myslíš že také lízatko nie je kalorické po 17-tej??????? 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
21. feb 2009

iwusska: take urcite nie 😀 😀 😀 ,to je priam antikoncepcia 😀

adely
22. feb 2009

Ahojte, diskusie o Mirene sledujem dlhšie, ale príspevok posielam prvý krát. Mirenu som mala 5 rokov, bola som s ňou spokojná, až na to že sa mi opakovali migrény. V piatok som si ju bola dať vybrať. Odvtedy mám slabé krvácanie. Neviete ako to je s tým. Či mi začína menzes, alebo toto špinenie je normálne? Pretože menzes by som mala mať až v marci. Napíšte mi prosím, ak máte niektorá skúsenosť.

zuzadlo
22. feb 2009

adely: ahoj,je to uplne normalne, ze po kazdom vyberani a taktiez zavedeni telieska, je par dni krvacanie