• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

22. augusta 2017 
chce mi to tam vložit na 3 den vraj sa to vtedy dava maximalne 4 den tak neviem
25. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wierka neviem prečo ti to takto tvrdí....my sme tu dve ktorým to vkladal po menzes, zdá sa mi to aj hygienickejšie a sme obidve úplne v pohode
25. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem prečo ale inač som s nou spokojna aj maleho som pri nej rodila ani mne sato nepači hlavne po tej hygienickej stranke :confounded: pyta si za vloženie 2000 sk nie je to vela
25. feb 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu tak to je riadna suma :astonished: , ja som za zavedenie platila 300 Sk, to záleží od lekára koľko si zapýta, ale 2000 sa mi zdá prehnané
25. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedala že maju jednotnu cenu zapadoslovensky kraj dana 6500 2000 zavedenie manžel vyvalil oči :grinning: :grinning: a mam zakaz aspon 3 mesiace si kupit kabelku
25. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak poď ku nám :grinning: tu je mirena za 4500 a zavedenie 300 a aj na kabelku ti ostane :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde to je lebo tie kabelky to neprežiju alebo ja :grinning: :grinning: :grinning: nikdy som nič nebrala ani som nemala a na stare kolena budem platit :confounded:
25. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daj si myš na moju foto a budeš vedieť :grinning: . Keď tu nakukne zuzadlo tak sa jej môžeme opýtať na cenu, ona je z Blavy
25. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kusok od blavy ešte nemam ani fotku nemam čas :frowning2: len som nakukla a vidim že aj ty behaš po temach prišli deti a už ma aj vyhanaju :-
25. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko máš detičiek?
25. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dve 16 a 9 chlapci byvam na juhu ale pochadzam z čadce teraz sme sa vratili odtial
25. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to už máš chlapov :grinning: ja mám najstaršiu ako ty najmladšieho :grinning:
25. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas 3 kočky aja som sama na troch :grinning: chcela som este ist na matersku ale mangel povedal že jedine zo škrečkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma napadlo, zisti si cenu mireny u vás v Čadci, rozdiel 2000 nie je zanedbateľný :wink:
25. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to daleko čo preveziem to dam aj tu za nu adokonca ani som ju ja nekupila ale dr kupila a mne dala šek
25. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som ticho :wink:
25. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež fučia mi za krkom nech už končim idem na noc tak idem trošku driemat čau
25. feb 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas doktorka pyta 1000 SK za zavedenie,ale odo mna zabudla a ked som jej volala, tak povedala, ze nabuduce sa dohodneme. Asoto chce diskretne. Inac mne to zaviedla 2.den a aj v navode sa pise, ze najneskor 4.den by sa to malo zavadzat. Ale nebolo to bohvieco, lebo sa mi hned zastavilo krvacanie a az teraz sa chudiatko pusta, hned mam lepsi pocit, ked sa mi to vyplavuje, uz som sa zlakla, ze sa to tam zaseklo. Asi by to bolo lepsie taky 4. -5. den. A mrena v lekarni u nas stala 159 €. Ahojte :slight_smile: , dobru noc!
25. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasi že mrena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prepáč že sa tak chechcem....ale prišlo mi to také milé :grinning: . Tak sa ti to začalo púšťať? To je super, aj tebe sa uľaví.
26. feb 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte

tak ja som z Nitry=západoslov.kraj...mirena=5200sk+zavedenie 1000sk a vkladal mi ju na 5deň/mala som už len výtok na slipku :wink:...a menzes som od zavedenia nemala :slight_smile:
26. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodkaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: tak sa som ako tu tak pozerám obišla zatiaľ najlacnejšie :grinning: , a ani si nešpinila? Lebo ja už skoro mesiac :angry:
26. feb 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože píšem ako hotentot má byť tak som tu pozerám....
26. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi prvé dva mesiace a koncom dec. sa to celkom upravilo :slight_smile: ... :unamused: ale v dec. som mala aj zápal moč.mechúra a brala som atb.,no zabudla som si dávať nejaké probio a celé sa to pokazilo - všetko má pálilo a svrbelo,mesiac som sa dávala dokopy...teraz je to ok :dizzy_face:
26. feb 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nech to tak aj ostane :wink: dúfam že aj mne sa to upraví, prvé 3 mesiace je špinenie normálne
26. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne že sú chlapi spokojní :grinning: :grinning: :grinning: ...a nemám sa na čo vyhovoriť :unamused: ani tá hlava ma už nebolieva :grinning:
26. feb 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No môj ešte nie je spokojný, na svoje si prišiel len 2x :grinning: keď mne to špinenie akosi vadí :frowning2:
26. feb 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo spršky pod perinku a potom zase do spršky :wink: ...alebo v sprške? :grinning:
26. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len keby okolo nás stále nepobehovali tie naše tri antikoncepcie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zamkni ich v noci v izbe :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: aspon si sa na tom vsuvani pobavkala :grinning: :grinning: ,ja som z blavy a mna vysla mirena 4700 a 300 zavadzanie,zavadzal ju treti den po menstruacii a som uplne v pohode , uz mam aj menstruaciu zasebou :grinning:

wierka1: pisala som kolko ma vysla a plus zavadzanie , tak to si kusok od mojej sestry, moja sestra byva v kysuckom novom meste :slight_smile: a naozaj sa spytaj, ci sa to neda zaviest po menstruacii, ja ked som si to tu precitala,ze to kazdej zavadzali pocas menstruacie a povedala som to doktorovi, tak krutil hlavou,povedal, ze kazde teliesko je naljepsie zaviest 3 dni po menstruacii :wink: a ako vidis ,zavadal to aj iwusske
26. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok