Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

iwusska
26. feb 2009

zuzi ahoooj, no konečne ťa tu vidím 😀 😀 😀 ako sa máš? Ja som dnes o rok staršia, nejdeš na jedného?

zuzadlo
26. feb 2009

iwusska: tak vsetko najlepsie 😲 😉 ,ale to vies ze idem ale na jedneho sa mi neoplati 😀 😀

iwusska
26. feb 2009

tak na dvoch 😀 😀 a ďakujem. Asi som už dostala, ale neviem či to je ono, cítim v podbrušku také ako keď mám dostať aj krvičky je viac tak uvidím.

zuzadlo
26. feb 2009

je to mozne moja,aj ja som dostala o dva dni skor a trvala mi aj dlhsie,ale ja som to mavala tak bezne,ale ja som uplne v pohode klop,klop 🙂 , drzim palceky,ale uvidis, bude to v pohode,ale inak menstruaciu som mala o hodne slabsiu ako predtym

iwusska
26. feb 2009

aj mne to začalo o dva dni skôr, so zvedavá aký to bude mať priebeh. Už si bola na kontrole u dr? Mne kázal prísť po prvej menzes.

zuzadlo
26. feb 2009

mna hned kontroloval po vlozeni mireny a povedal, ze ked nebudem mat bolesti, tak uz prist nemusim 😀

iwusska
26. feb 2009

tak mňa asi ešte túži vidieť 😀

zuzadlo
26. feb 2009

no tak si lepsia 😀 ziadanejsia 😀 ,len si to pekne vychutnaj 😀 😀 😀

iwusska
26. feb 2009

jooooj to vieš že si to vychutnám 😀 veď môj dr. je celkom súci chlap 😀

zuzadlo
26. feb 2009

aj ten moj,ale co uz ked ma nechce vidiet 😀 😀 😀

dasa7
26. feb 2009

Pracne som sem napisala odpoved taku dlhu a zbehla som o stranku dozadu a odpoved zmizla, do kelu!!!!
Tak to strucne zrekapitulujem
Zuzadlo: urcite Ta chce viediet, len je hanblivy, chlapi su taki! Co uz s nimi! 😉
Iwus: Vsetko najlepsie k narodkam. Si rybka ako moja dcera, ja som skorpik
Mrena sa podarila 😀 , hoci to bol omyl nie zamer, ale asi ju tak budem teda volat. Hroza, ked si po sebe neprecitam.
Dobru noc, dievcence, nech sa dari. Ja sa citim super, ked sa trosku toho zo mna vyplavilo. Hned som spokojnejsia!

zuzadlo
26. feb 2009

dasa7:ja som tiez skorpion 😀 vasnive znamenie 😀

iwusska
27. feb 2009

dasi tak ja hamblivého gynekológa nepoznám 😀 iba ak Gregora zo seriálu Ordinácia......A ďakujem za blahoželanie 🤐 a rybky si dobre rozumejú so škorpíkmi, veď vás tu mám hneď dve 😀
zuzi určite ťa chce vidieť, len musí robiť trošku caviky 😀 😀 😀

zuzadlo
27. feb 2009

iwusska: ale ved nie je jediny na svete 😀 😀 😀 ,ale ja tvrdim, ze chlap je plemeno samo o sebe 😀 😀 😀
ja ma doma dvoch levov-muz a dcera a jedneho barana-syn 🙂 ,ako si oslavila, hadam si si dala harom deci aj za mna 😀 😀

iwusska
27. feb 2009

oslavovať idem až v nedeľu a včera som bola šofér takže nič nebolo 😀

zuzadlo
27. feb 2009

no mozes sa hanbit 🙂 mal ta odviet pekne sef 😀 😀 😀

iwusska
27. feb 2009

Šéfa mám o 34 km ďalej, dojde raz za týždeň a včera akurát nebol 😀

zuzadlo
27. feb 2009

to je ako naschval 😒 ,ale co uz,ved si to vynahradis 😀

iwusska
27. feb 2009

Už si dnes odhádzala? 😀 Tu bola ráno riadna divočina, myslela som na teba že budeš určite rada 😀

bodka13
27. feb 2009

🙂 ahojte...ja len kuk...u nás svieti slniečko a mirena poslúcha 🙂

iwusska
27. feb 2009

u nás svietim ja to musí stačiť 😀 😀 😀

zuzadlo
27. feb 2009

iwusska: tu konecne nesnezi, svieti slnko ale prsi ako z krhly a mas recht aj u nas svietim ja 😀 😀 😀 😀

iwusska
27. feb 2009

No ešteže nás majú 😀 😀 😀

tina35
27. feb 2009

Ahojte,aj ja som stála pred rozhodnutím dať,či nedať si Mirenu,keď som čítala všetky tieto príspevky,mala som z toho obrovskú obavu.Zo zdravotných dôvodov,som sa však rozhodla,dať si ju zaviezť.Áno,bolo to dosť nepríjemné,ale dalo sa to vydržať,jeden deň som krvácala,ale to bolo prirodzené,veď bol v mojom organizme vykonaní malý zákrok.Je pravdou,že každý organizmus je iný,takže to každá z nás môže prežívať inak.Myslím pozitívne a verím,že mi to pomôže.

dasa7
27. feb 2009

Veru, pomoze nam to vsetkym, aj ja si myslim. 🙂 a tesim sa, ked bude po tych troch mesiacoch spinenia a krvackania malickeho, ale inac OK. 😀
Ja mam doma dvoch bykov chlapov a dceru rybku. Tiez som zistila, ze niet nad kombinaciu ryba, rak a skorpik, asi ta astrologia ma cosi do seba 😉 . A co s tou vasnivostou, ked moj byk nereaguje? 😖

zuzadlo
27. feb 2009

dasa7: tak si treba najst noveho,ale uz nie byka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tina34 ale posledne stranky su tu velmi pozitivne a teraz vedieme my 😀 ,neboj bude to v pohode, drzim palceky, ze iwusska,dasa7,bodka13 a dalsi? 😀 😀 😀

iwusska
27. feb 2009

dasi presne, ja rakov milujem! 😀
Doma mám manžel kozoroh, dcéru: strelec, baran a býk a ja medzi nimi taká utiahnutá rybka 😀 😀
tina tak ťa vítam v klube 😉 , ty si čerstvá držiteľka mireny?

tina35
27. feb 2009

dakujem....mam sice este bolesti v podbrusku,ale je to este cerstve,takze to beriem ako normalnu vec....

iwusska
27. feb 2009

tak ti držím palce aby bolo všetko o.k. 😉 vieš my sa tu tak vzájomne podporujeme, lebo pre každú z nás to je lotéria.

tina35
27. feb 2009

iwusska: to som si vsimla a dakujem...ano mas pravdu,je to loteria,len ja som nemala na vyber...prajem vsetkym pekný zvysok vecera...ahojte 🙂