Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

dasa7
27. feb 2009

zuzadlo: ved hladm, hladam a v poslednom case sa mi aj dari obklopovat sa zrovna vodnymi rybkami, rakmi a skorpikmi a je to super!!! konecne!! len co doma? 😀 😀 😀 😝
tina35: ja som tie bolesti v podbrusku mala cely prvy tyzden a krvicku furt ale v malom, ale uz si na seba s mrenickou zvykame a je to ok 😉
iwuska: rakov milujes a nikde nic, moja, tiez si na toasi prisla pozde mily drozde,ale vsetkoma byt tak ako to je.
Viete co mam noveho? Idem si dat podvihnut prsia. Uz mam vek a dve odkojene deti a zemska pritazlivost tiez spravila svoje, takze mam uz zo seba kmplexy. Tak drzte palce, hoci termin mam az v maji 🙂 🙂 😵

zuzadlo
27. feb 2009

dasa7:tak ho na chvilku vzmen 😀

tina35
28. feb 2009

ahojte...a ako je to potom s milovanim??? mam uz dlhsiu dobu noveho priatela a uz by sa patrilo aj nieco podniknut v tomto smere,lebo prepasieme tu dobu a cim viac sa to odklada,tym je to horsie...moze to prerast skor v kamaratstvo a to by som nechcela.... 😒

zuzadlo
28. feb 2009

tina35: ak stale spinis a nie je to nist moc, tak kludne mozes,ovsem ak vam to neprekaza 🙂 ,drzim palceky 🙂

zuzadlo
28. feb 2009

no mirenky,kde ste? 🙂

iwusska
28. feb 2009

Ahoj zuzi, tu sooooom 😀 , boli sme dnes v Poľsku na nákupy, manželík mi bol kúpiť narodeninový darček 😀 sa pochlapil 😀 😀 😀
tinka neboj, bude dobre 😉

zuzadlo
28. feb 2009

a co si pekne dostala? 🙂 ,ten moj sa nepochlapi asi nikdy ☹

iwusska
1. mar 2009

kožúštek 😉 , asi som si zaslúžila 😀 😀 😀

zuzadlo
1. mar 2009

ale no prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 a nezasluzila so ho nahodou mirenka? 😀 😀 😀 😀

iwusska
2. mar 2009

Tá ešte nie, ale možno časom, mám teraz menzes, tak si oddychuje 😀

veronkaj
2. mar 2009

mám otázku antik. Mirena je ako klasická antik. 21 dní tabl. a 7 dní pauza,,????prosím potrebujem názor

iwusska
2. mar 2009

Ahoj veronkaj 😀 Mirena je vnútromaternicové teliesko podobné DANE len táto obsahuje len hormón -gestagén, ktorý zabráni rastu sliznice maternice a vtedy sa nemá kde vajíčko uchytiť, preto je menzes slabšia alebo vôbec, ináč všetko ostáva po starom. Preto sa odporučuje aj ženám ktoré majú problémy s myómami. A ešte nezaťažuje pečeň, keďže sa vylučuje do maternice. Ak je všetko v pohode môžeš ju mať 5 rokov

zuzadlo
2. mar 2009

iwusska: a ako menstruacia,tak ako obvykle,alebo je to s tou mirenkou lepsie? ja som mala na slipku 🙂 a inak ako? je vsetko v pohode? ja som uplne v pohode 😀

iwusska
2. mar 2009

to čo mám teraz sa menzesom ani nedá nazvať, je to také silnejšie špinenie, takže super

zuzadlo
2. mar 2009

to som mala aj ja ,takze som fakt spokojna 🙂 ked to bude tak stale, tak budem len a len rada 😀

iwusska
2. mar 2009

ty ani nešpiníš?

zuzadlo
2. mar 2009

NIE 😀 😀 😀

iwusska
2. mar 2009

Dúfam že už ani ja nebudem, mesiac s vložkou stačí nie????? 😠

zuzadlo
2. mar 2009

ja som nemala 😀 ,ja som mala len menstruaciu a po zavedeni som spinila len dva dni 🙂

iwusska
2. mar 2009

ti závidím ☹ aj ja chceeeeem 😠

zuzadlo
2. mar 2009

neboj,aj ty budes 😉

iwusska
2. mar 2009

to dúfam....ako máš? Si sa dobre modlila, hlásia oteplenie až na 15 st. Si rada že?

zuzadlo
2. mar 2009

samozrejme, ze som,az na to ,ze tolko nezarobim, lebo tu zimnu udrzbu mam platenu inak
celu noc som nespala,obe moje deti mali 40-ny horucky,rano som bola uz o 5,00 v praci a potom som s nimi isla ku doktorovi, maju anginu a to mali po mesiaci nastupit do skolky ☹

zuzadlo
2. mar 2009

a aka bola oslava? 🙂

iwusska
2. mar 2009

tak sa rýchlo vyzdravte, angína je strašne nepríjemná, držím palčeky
oslava bola v pohode, upiekla som si tortičku, mala som bulharský šalát, tiež vlastná výroba, studenú misu... nabehala som sa, veď keď chce žena oslavu, tak si ju musí aj nachystať, nie? 😀

zuzadlo
2. mar 2009

tak to dokladne poznam,to mi ver, mna caka torticka 27,3-moj syn bude mat 7rokov a uz si objednal autovu tortu 🙂

iwusska
2. mar 2009

Tak to máš doma tiež barančeka 😀 moja dcérenka teraz dosť citeľne začína vystrkovať rožky 😀

zuzadlo
2. mar 2009

ten moj synacit je velmi tvrdohlavy, typicky baran 😀 ,ale co uz narobis? 🙂

tina35
2. mar 2009

ahojte.....takze bolo dobre alebo zeby super....ani ja a ani partner sme ju necitili....dufam,ze to tak aj ostane,lebo vraj sa po prvom menzese moze este nejako posuvat...to mi povedal doktor,ze stahmi maternice,vtedy mam ist aj na kontrolu,ze ju pozrie,ci je na svojom mieste...aj ja som velmi rada,ze sa konecne oteplieva....ja mam dve deticky dcera je kozorozec a syn baran ako aj ja....

zuzadlo
2. mar 2009

tina35: no vidis, nam to tu je jasne 😀 ved sme drzali palceky aj na nohach 😀 😀 😀 ,ze iwusska? 😀