Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

zuzadlo
4. mar 2009

to ano iwusska,ale ja uz budem mat cochvila 40 ☹ a neviem kde sa ich podelo viacej 😒

bodka13
4. mar 2009

🙂 bodka je túúúú

prosím si vymazať čierny bod 😉 ...tento týždeň robím ráno,tak iba po večeroch nakúkam a aj to si musím odstáť v rade kým ma sem pustia tí moji chlapi 😅

...som ja vôbec v poriadku?...ja som ešte od zavedenia(okt.2008) menzes nemala

iwusska
5. mar 2009

bodka 😉 tak ty si z tých šťastnejších, ja už druhý mesiac behám s vložkou 😠

iwusska
5. mar 2009

zuzi, ale veď aj 40 je nad 30 nie? 😀 😀 😀

jahodka77
5. mar 2009

čaute kočky,pridávam sa k vašej diskusii,mám mirenu od novembra a konečne druhý týždeň nebehám s vložkou,dúfam,že je to konečný stav,lebo už mi hrabalo z toho špinenia 😝

iwusska
5. mar 2009

jahodka vitaaaaj 😉 , ja mám ten istý problém, aj keď to nie je nič brutálne, ide mi to už na nervy, dúfam že sa mi to rýchlo upraví ako tebe 😀 . Držím palce aby ti to vydržalo celých 5 rokov. 🙂

jahodka77
5. mar 2009

ahoj ivuška,vďaka za privítanie.....dúfam,že to vydrží,že už budem mať kľud,lebo to bolo na nervy...Tak nech sa to aj tebe dá do poriadku....Ale haluz bola,keď mi to muž vyhadzoval na oči 😖 ...Už som mu s večným konštatovaním,že stále mám problém liezla na mozog 🙂 🙂 🙂

iwusska
5. mar 2009

Moja to ako keby som seba počula 😀 presne to isté 😀 😀 😀 , tak dúfam že sa to rýchlo upraví, lebo si manžel ešte milenku nájde 😀 😀 😀

jahodka77
5. mar 2009

No aspoň viem,že nie som sama s takýmito problémami....Som si začínala myslieť,že som asi vadná...A nie teda... 😀 Len škoda,že tie naše polovičky to horšie chápu,tieto problémy...Pohodový sex-to áno,ale trpezlivosť že by mali trošku 😠

iwusska
5. mar 2009

Ty si moja krvná skupina 😀 vieš keď mne to špinenie pri "tom" vadí, ja mám rada keď som čistá, voňavá a ligotavá 😀 😀 😀

zuzadlo
5. mar 2009

no ahojte mirenky 😀 ,chvilku som tu neni a nestiham citat 😀
jahodka77:tak vitaj v klube 🙂 to nemas problem len ty s tym svojim chlapom, take je to asi s kazdym 😀 😀 ,ved chlap je plemeno samo o sebe,ze iwusska? 😀 😀 😀
bodka:no neviem, ci ti ten bod odpustime 😀 😀 ,musi zasadnut rada 🙂 ,ale mas to dobre, ze menstruaciu nemas vobec, to by som prijala aj ja 😀

jahodka77
5. mar 2009

Ahoj zuzadlo,rada vás všetky spoznávam....plemeno???to je ojedinelý výskyt tí naši chlapi...heh 😀

iwusska
5. mar 2009

jahodka už aj foto si stihla 🙂 , aj my sme radi že si sa k nám pridala 😉
už som chcela vyhlásiť pátranie, že kde je to moje zuzadlo 😀 😀 😀

jahodka77
5. mar 2009

jasné,nech viete,s kým máte dočinenia 😅

iwusska
5. mar 2009

😀 😀 , nám to bolo hneď jasné

jahodka77
5. mar 2009

Dobre kočky...idem ja off...bo zachvílu sa budem chystať na nočnú,tak sa idem natiahnuť....ahojte 🙂

zuzadlo
5. mar 2009

iwusska: neboj patranie vyhklasovat nemusis,ja som nezmar 😀 😀 😀 ,to vies neviem ku ktoremu dietatu skor skocit,obaja vracaju a maju stale teploty ☹

iwusska
5. mar 2009

Moje tak sa to nelepší? Angína jedna hnusná, je to potvora 😒

tina35
5. mar 2009

ahojte....no ja mam mirenu sice dost kratucko,ale mne spinenie prestalo po troch dnoch,...mam este taku miernu bolest v podbrusku,ale to je nic....velmi by som bola rada,keby sa s nou moj organizmus skamaratil...

zuzadlo
5. mar 2009

tina35:neboj,bude to v pohode 🙂
iwusska: co uz narobim,lenze horsie je to ,ze aj ja sa zacinam citit nejako divno,nieco na mna lezie,ale moj muz to nie je ☹ 😀

iwusska
5. mar 2009

zuzi len mi prosím ťa neochorej, čo tu budem bez teba robiť????????
tinka ahoj, tiež patríš k tým šťastnejším ale aj ja sa k nim úspešne blížim, aspoň dúfam

zuzadlo
5. mar 2009

iwusska: neboj, mna to len tak nezlozi 😀

iwusska
5. mar 2009

ako ste na tom? a drobčekovia??????

zuzadlo
5. mar 2009

ale nist moc,zajtra pride detsky doktor pozriet ich, stale vracajum,ale teraz prezmenu idu z nich hlieny,kasel o nom ani nevravim,ale hrdlo nastastie ustupuje

iwusska
5. mar 2009

moja daj im za mňa pusinku 🤐 , už bude len lepšie

zuzadlo
5. mar 2009

ja viem neboj,zvladla som aj horsie,ja uz som si s nimi prezila toho dost

iwusska
5. mar 2009

Ja viem ty si bojovník

zuzadlo
5. mar 2009

tak ako kazda zenska 😀

bodka13
5. mar 2009

zuzi...my sme dostali tabletky na zastavenie zvracania...a pred rokom im dr. pichla po vyšetrení hneď takú injekciu

iwusska
6. mar 2009

Dobré ránko, zasa som tu prvá 😀