Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

iwusska
9. mar 2009

tiež ma to napadlo že prečo až teraz?

zuzadlo
9. mar 2009

no vidim, ze sa tu kazda mirenka flaka 😒

iwusska
9. mar 2009

zuzadlo a ja ti nestačím?????

zuzadlo
9. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej, samozrejme, ze ano 😀

zuzadlo
9. mar 2009

no ako mirenka pokracujes?
ja stale menstruujem ☹ ,uz by som aj mohla prestat 🙂 ,ale viem, ze prestanem,len sa uz neviem dockat

zuzadlo
9. mar 2009

kam nam zmizla adamtim? chcela som vediet odpoved

iwusska
9. mar 2009

už možno nepríde keď sme ju tak pekne upokojili 😀 😀 a noštek ako?

zuzadlo
9. mar 2009

ale na figu, tecu mi sople, tecu mi slzy, nos mam ako paradajku,kael o dusu,ale co uz ,snad sa mi to do piatka zlepsi,lebo som objednana na chirurgiu na odstranenie znamienok 🙂

iwusska
9. mar 2009

aj na chire som robila 😀 a neplač veď ja ťa rada 🤐

zuzadlo
9. mar 2009

ja viem, neboj, to placem sama nad sebou 😀 ,ked sa pozriem do zrkadla 😀

zuzadlo
9. mar 2009

tak moja ,lucim sa uz nevidim na monitor, rano o 4,00 vstavam a nespala som uz tri noci,zajtra som tu,tak dobru nocku 🙂

iwusska
9. mar 2009

pa moja a dobre sa vyspinkaj 🤐

bodka13
9. mar 2009

😲 admin...to kde si také veci čítala?...a ja som si infošky zháňala pred zavedením,aby som vedela čo budem nosiť všade zo sebou 😉

iwuss 🙂 zuzi 🙂 ...pekne ste jej to vysvetlili...ste odborníčky 🙂

zuzi...želám skoré uzdravenie 😵

adamtim
10. mar 2009

Pravdaže odpoviem. Ja som sa pred zavedením spoľahla hlavne na info od mojej doktorky. A kedže som bola doma na materskej už 3 roky, nemala som net a z časopisov sa nič poriadne nedozvieš... Za tie 3 roky som stratila kontakty na kamošky atď. .. Čo to vy nepoznáte ako je človek doma pri deťoch izolovaný? A nebudem chodiť po známych a kade tade roztrubovať čo si chcem dať a prečo. Teraz už pracujem - po 5-tich rokoch - internet už mám aj doma aj v práci, možnosti sa mi zrazu neskutočne rozšírili, tak len surfujem... A trápilo ma to od začiatku, len radšej znášam výčitky /svedomia/ ako trpnuť každý mesiac, čo ak... 2.deti mi bohato /aspoň nateraz/ stačia. Aj keď aby som bola úprimná túžba po dievčatku ešte celkom nevyhasla. Takže tak.

zuzadlo
10. mar 2009

adamtim:ja som tiez este stale na materskej,aj ked uz na predlzenej, takze viem o com pises,ale je tiez vela mamiciek na prechadzkach a tiez si co-to povedia,moj nazor je ten ako sa poznam, ze ja uz by som to po dvoch rokoch vobec neriesila a zvlast ,ked si spokojna,mozno to znie sebecky,ale naozaj ta nechcem urazit,ale predovsetkym sa mas o take veci starat ty a ak mas "rychlu " gynekologycku, tak nie je len jedna,info ti da hociktory doktor,prepac,ale to je moj nazor,nechcem ani kritizovat ani urazitale drzim palceky, my sa tu tak celkovo podpoprujeme, lebo viacero z nas mame mirenu len kiratko
iwusska: ze moja,ale sme spokojne 😀 😀 😀 😀 ,len nam obcas treba chlapov vymenit 😀 😀 😀

iwusska
10. mar 2009

zuzi ako vždy úplný súhlas 😀
adamtim neber to ako kritiku od nás, my sme ti chceli len pomôcť, lebo sme nechceli aby si sa trápila pre niečo čo je úplne inak 😉
zuzi čo povieš na moju Ninku v šatách ktoré bude mať na prijímaní???? http://www.svadobnysalonmv.sk/product/saty-na-1...

bodka13
10. mar 2009

pekný slnečný deň 🙂

adamtim...prepáč trošku som ti pomotala meno 🙂 ...nechcela som ťa nahnevať,len mi bolo čudné že dr. ti nedala v podstate žiadne info 😒 ...mne mirenu navrhol gyn.,porozprával mi čo to je ako funguje a pri odchode mi pribalil brožúrku kde je všetko vysvetlené...veď keď sa jej nechcelo rozprávať mohla ti dať letáčik alebo ťa poslať do lekárne aby si sa informovala 😉
...túžbu ešte stále môžeš naplniť 🙂 ...koľko rôčkov majú tvoji chalani?

iwuss,zuzi....toľko som sa tešila,že od zavedenia som nemala menzes že dnes som ho dostala...dúfam,že to nie je žiaden problém 😕

iwusska
10. mar 2009

bobočka ahoj 😉 menzes by ti nemala vymyznúť úplne, tak toto je možno ten raz za rok 😀

bodka13
10. mar 2009

🙂 už som dočítala knižočku o M a som v poriadku 😀 som sa sama zordinovala aty si mi pomohla,veď si sestrička 😀 😀 ...to bolo asi z toho prekvapenia,už som zabudla aj čo sú vložky 😀 😀 😀

iwusska
10. mar 2009

Vidíš, to preto, aby sme ti moc nezávideli 😀 veď chúďa zuzadlo už má tretiu menzes a mirenu má od konca januára 😒

bodka13
10. mar 2009

tak to jej vôbec nezávidím ☹ ...ja som už ani slipky nepoužívala,mala som z nich pocit svrbenia(neviem to vysvetliť,ako keby alergiu)

zuzadlo
10. mar 2009

iwusska : moja pekna, ty mi nepridavaj 🙂 ,mam len druhu menstruaciu
bodka13:to vies,nemozes vynikat 😀 😀 😀 ,len ju pekne maj aj ty 😀 ,neboj problem to nie je ziaden,budes v pohode 😀

bodka13
10. mar 2009

zuzi...ale veď ivuss ti dopraje 😀 ...už si doma z práce,či dnes si nebola?

nataly7
10. mar 2009

JE TO NEPRIJEMNE KED TI TO TAM BUDE DAVAT ALE POTOM OK JA TO MAM OD NOVEMBRA 2008 SOM SPOKOJNA KONECNE NEMAM ANI TO SPINENIE A VOBEC TO NECITIS PRI MILOVANI ZE TO TAM MAS AKO PISU NIEKTORE

zuzadlo
10. mar 2009

bodka13: moja bola som ,aj ked mam sople az na brade a kasel otrasny,ale musela som ,ale spravila som tak, ze pojdem az v piatok 😀

bodka13
10. mar 2009

nataly 🙂 ...vypni si capslock lebo ťa vymažú/nepíš veľkými písmenami/
😲 😕 komu ju tam budú dávať?

hádam sa do piatku nejako preliečiš 😉 ...deťurence sú už v poriadku?alebo aj ich ešte trápi kašeľ-naša dr.hovorí že ten môže aj tri ýždne doznievať,kým úplne prestane ☹

iwusska
10. mar 2009

zuzadlo ahoj, ja som sa trošku kopla 😀 pozrela si si to????

adamtim
10. mar 2009

bodka 13 : Starší bude mať v septembri 6 /takže do školy pojde až o rok / a mladší mal vo februári 3 ročky.Do práce som nastúpila už o pol roka skôr /v septembri 08/, inak by som prišla o prácu. V podstate aj tak som o ňu prišla.Nedali mi späť moje miesto a som z toho nešťastná.Hľadám si niečo iné, lenže nie je to také jednoduché. A v dnešných krízových časom možem byť v podstate šťastná, že nejakú robotu mam, takže... Hold financie nepustia!

iwusska
10. mar 2009

adamtim mne bude mať najmladšia dcérka v apríli 3 rôčky a tiež som nastupila do práce v septembri 08 😉ale mne našťastie držali moje miesto. Neboj ono sa to všetko postupom času vyrieši 😉

adamtim
10. mar 2009

Nič sa nevyrieši, keď sa situácia nezmenila od 1.1. tak to znamená len jedno: nič sa už v tejto firme meniť nebude. Zmeniť to možem iba ja a to tak, že odtiaľto vypadnem. Lenže zatiaľ nemám kam. Takže tu trčím, nič ma tu nebaví, ráno sem idem s nechuťou až hnusom, psychiku mám v ..... . A tá čo mi vyfúkla moj flek je /resp. bola/ kamoška, ktorú som sem zobrala práve ja a všetko vie odomňa, no ale oficiálne mi to miesto nevrátil šef a tvrdil, že ona mi to chcela dať ale on to cíti inak. S kolegyňou sme sa o tom zatiaľ nebavili. Ja neviem ako začať lebo ak raz začnem tak neviem ako to skončí... A ona sa tvári, že je všetko v poriadku. Ale moj názor je, že sa mi mala k tomu vyrajdriť aspoň ja by som to takto bez mihnutia oka nikomu nedokázala urobiť, lenže ľudia sú rôzni. Každopádne som dostala riadnu facku na moje sebavedomie / ktoré bolo aj tak po 5 rokoch /z toho 2 roky som robila doma/ pod bodom mrazu.Som sa rozpísala a asi som mimo témy. Snáď to nebude nikomu vadiť.