Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

iwusska
11. mar 2009

zuzi medzi mojimi je 16 mesiacov a jeden deň presne 😀 😀 😀
a čo bolo cez to letoooo 😎 😎 😎

lena78
11. mar 2009

adamtim..som z dlhej ulice ale presťahovana do blizkej dediny smer Martin

zuzadlo
11. mar 2009

iwusska: som naozaj velmi zvedava, co mame este spolocne,este zistime,ze aj chlapa 😀 😀 😀 😀

adamtim
11. mar 2009

letná láska je vždy kratučká..... stačí?
No z martinskej strany do Prievidze lepšia cesta ako cez Kľak. To keď sa pozriem z Kľaku do tej rokle dolu tak ma poty oblievajú. V zime tam ani nejdem.Ale zato ten pohľad v jeseni.... To je krása.Jeseň je inak moje obľúbené r.obdobie aj keď je také melancholické.

zuzadlo
11. mar 2009

adamtim: no staci nam to,ale vobec by sme neboli proti nejakym detailikom 😀 😀 😀

iwusska
11. mar 2009

zuzi to snáď nie, a ja že kde sa stále toľko fláka a to za tebou chodí 😀 😀 😀

zuzadlo
11. mar 2009

iwusska: a dnes ti tusim aj taxi prislo neskoro, ze? 😀 😀 😀

lena78
11. mar 2009

adamtim aká si ty romantička... ano...som si to predstavila..jeseň je na Kľaku krásna... l láska... k tomu...

lena78
11. mar 2009

babiky aj vy tak odbiehaate? však mi to vysvetlite haha ako to tu funguje? ehm no ale moji loptoši si už vyžadujú moju pozornosť a vidim to tak že zaspím skôr ako oni... Zuzíííííí...Iwuuuus....

zuzadlo
11. mar 2009

lena78: ja som nahodou sikovna,moje deticky su od 19.00 v postielkach 😀

lena78
11. mar 2009

zuzadlo a čo leto? ked bude vonku krásne slnečno? budú mať viac voľnosti? 🙂

adamtim
11. mar 2009

lena78: máš 2 chlapcov ako ja v podobnom veku.Moji sa často hádajú. Mladší chce byť stále v prítomnosti staršieho a všetko po ňom opakuje. Staršiemu to už začína dosť vadiť, chce byť aj sám a nevie sa s mladším pohrať. A keď sa mladší hrá sám, tak starší príde k nemu a hračku mu vytrhne a už je zasa krik a plač. Už aby sme mohli behať po vonku.Tam by sa vybláznili!!! A netúžiš ešte po dievčatku?

zuzadlo
11. mar 2009

lena78 : neboj,jasne 😀

lena78
11. mar 2009

adamtim.. hmm..pekne si to napísala.. presne u nás taký stav... chlapci sa chvílu krasne hrajú
a chviľu nepekne hádajú. Tiež sa tešíme na teplejšie počasie a vybláznenie. Dievčatko? V poslednom čase pre mňa dosť častá téme až už mám príznaky tehotenstva. Chceme počkať ale uvidíme. A ty? Dievčatko?

adamtim
11. mar 2009

No už asi nie. Možno poznáš toto: keby som naisto vedela, že to bude dievča, tak sa na to dám. Ale dalšieho chlapa? Aj ked cítiť zas tú nadhernú vôňu a to mallilinké telíčko... Ach jaj najvyšší čas ísť spať. Nie vážne mám v tom jasno. 2 deti nám stačia. VeĎ preto mám Mirenu, že...

iwusska
11. mar 2009

baby ste sa tu bezomňa rozpísali 😀 ste tu ešte niekto???????

dasa7
11. mar 2009

ano sme, iwusik, , ale uz dlho nebudeme. Dievcence, zrekapitulujme si vyhody mirenky, lebo mi to v tychto dnoch nejako unika. Tabletky som mala predtym, uz som nechcela, este mi radili sterilizaciu, to som sa bala (b.t.w. ja mam uz 41 rokov). Napiste mi, pls, ake su vyhody mireny pred danou (negativa uz badam: nekonecne spinenie (ozaj Tina35, nemas Ty to len normalne spinenie, ktore bude trvat 3 mesiace?), vyrazky na ksichte (dnes mi syn hovori "mami, preco mas take vyrazky na tvari, ved to si nemavala?") ☹
Nejaku mam depku, viem, ze to nie je pekne a ze ma to prejde, tak ma trosku poteste, cele dni som teraz v NR na vystave, unava a tak, tak sa tesim na nieco pozitivne 🙂 🙂 🙂
Cauk

iwusska
11. mar 2009

moja a ty tu čo robíš???? sme ťa oplakali že tu dlho nebudeš a ty si tu 😀 😀 😀
Vieš moja na pozitíva si musíme ešte chvíľu počkať 😠 ale my sa dočkáme...prečo chceš porovnávať danu s mirenou? Ja som mala obidve 😀
a ako dopadla babská jazda na MDŽ? Som na teba myslela ako ti je dobre 😀

adamtim
11. mar 2009

No sesterka má DANU a vjednom kuse ma menz., taka je už odkrvena, že až. Stále musí brať železo. Ja s Mirenou problém nemám, mám ju 2r ani po zavední som nemala.Tabletky som nikdy nebrala, tak nemôžem radiť. Ale často tu spomínajú menz, spinenie a že dlho. No ja neviem, práveže by to vôbec nemalo byť maximálne 3 mesiace. Ale každá žena určite inak reaguje.

iwusska
12. mar 2009

adamtim ja mám mirenu len druhý mesiac, takže to špinenie je v mojom prípade normálne. Dúfam že to po troch mesiacoch nebude. Ale aj keby, nie je to nič, s čím by sa nedalo normálne fungovať. Ja zatiaľ v mirene vidím len pozitíva. A čo sa týka dany, tak tú som tiež mala skoro 3 roky a úplne bez problémov, menzes pravidelný len posledný polrok mi začal blbnúť, tak som ju vymenila za mirenu 😉

zuzadlo
12. mar 2009

adamtim: aj ja som mala danu,ale mala som velmi silnu menstruaciu a s mirenkou som naozaj spokojna 😀

iwusska
12. mar 2009

zuzi ahoooooooj 😉 tu si mi?

zuzadlo
12. mar 2009

no moja tu som, len o chvilku sa budem chystat, musela som volat zubara, tak ma zavolal, lenke plomboval zub a vytvorila sa jej tam fistula,povedal, ze to ma odumrety nerv a musi jej to vyvrtat ☹ ,takze to znova zacne nanovo, budeme musiet po kazdom jedle zistit zubok,aby jej tam nic nezostalo

iwusska
12. mar 2009

moje problémy so zúbkami su nepríjemné ☹ držkajte sa a hlavne drobuľka

zuzadlo
12. mar 2009

tak o nej pochyb nemam, u zabara mi problem nemame, drzia ako hluchy dvere 😀 ,len ma stve, ze ked to bude mat otvorene, tak si zase uzijeme bolesti a neviem jej pomoct

iwusska
12. mar 2009

☹ ☹ ☹ a nie je lepšie ten zubček vytrhnúť?

zuzadlo
12. mar 2009

nie, mliecne sa trhat nemozu, lebo by sa mohol poskodit koren pre trvaly zub ☹ ,tak budeme musiet trpiet

bodka13
12. mar 2009

ahojte 🙂 ... 😕 nášmu Martinkovi vytrhol aj mliečny...mal to vyvrtané,po každom jedle sme to čistili ale niekedy ho to bolelo(asi si vytrpel dosť) a raz ráno sa zobudil opuchnutý,pod okom modrinka až do fialova a utekali sme k zubárovi ☹ ...a tie mliečne potvorky nechcú vypadávať hoci sa kývajú a za nimi vykúkajú trvalé,tak im tiež ujo zubá pomáha-mliečne idú von ľahko,nemajú koreň 🙂

🙂 už len so slipkou behám 🙂

iwusska
12. mar 2009

zuzi bodka má pravdu, trhajú sa aj mliečne, mám švagrinu zubárku, radšej nech ide zúbok von ako by mal robiť neplechu. A tebe je už Lenka veľká, takže u nej by sa to malo dať, netrhajú sa len malým deťom, aby sa im zúbky neposunuli, u nich sa necháva aj kúštik zubčeka
bodka aj ja 😀

bodka13
12. mar 2009

cez víkend bude ťuťumuťu 😀 😀 😀