• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

18. júla 2017 
u nás či u vás????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj :grinning: ...či prídete k nám :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy!!!! bonznem :grinning:
12. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: a ty čo tu? ...závidíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zle klikla :grinning: co tu mirenu? nie ,nam netreba :grinning:
12. mar 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mirenu,Vivi ešte potrebuje sestričku alebo bračeka :grinning: ale veď aj ťuťumuťu máš určite viac ako ja :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu a ty tu čo?????
bodka veď už musíme zariadiť tú zámenu manželov :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to aj mirenky von?...či len tak na nečisto? :grinning: :grinning: :grinning: ...by nám dali že čo to tu trepeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
papa zajtra :slight_smile:
12. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď práve :grinning: ale tu môžeme aj trepať :grinning: :grinning: papa
12. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mireny jedny potvorske :grinning: , clovek tu chvilku nie je a uz si menia manzelov,takto pockat na mna ni? :grinning: ,to sa mi vobec ,ale vobec nepaci :angry: ,ved pockajte :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu18: kludne ich bonzni :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzadlo :angry: :angry: tak ty si taká bonzáčka? Som si to o tebe nemyslela :grinning:
12. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: no ved ked na mna nemyslis :wink:
12. mar 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď myslím, veď my dve sme jedna, už vieš???? :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre,mas odpustene :grinning:
12. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kukať ordináciu :grinning: možno ešte prídem
12. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idkaj
12. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tuuuuu :grinning: ide reklama :grinning:
12. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tuuuu. Diki za pekne slova vsetkym, vcera som bola fakt mimo a zistila som, preco. Dostala som totiz menzes. A preto aj tych vyrazok bolo akosi viac. Som zvedava, kolko potrva. Ahojte a uzite si to vase tutumutu :slight_smile: :wink: :slight_smile:
12. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasi ahoj :grinning: veď už prezraď aká bola žúrka?
12. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka si zlata, iwus! no napokom sme boli iba tri, dali sme si zopar piviek, pokecali, nasmiali sa :grinning: a bezali do kinka a potom domkov. Takze neslo az o taku nejaku velkolepu udalost, ale super to padlo. :slight_smile: Ty sa pochval s tymi tvojimi narodeninkami a potom MDZetkom, vetci ste oslavovali, nemal mi kto odpisovat :unamused:
12. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa to neoslavuje :frowning2: preto som ti závidela to kino :grinning: . Narodeninky, no urobila som si oslavu, upiekla tortičku, a trošku sme posedeli v rodinnom kruhu. Ale v poslednej dobe by som rada vypadla niekam von..... :grinning:
12. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To Ti verim, ale je to problém? Oslov nejakú kamošku a celá bude šťastná, že môže vypadnúť aj ona. :grinning: no nie??? :slight_smile: Je to potrebné, aby ostatné veci mohli fungovať :wink:
12. mar 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to trošku problém, lebo nemám kde dať baby :angry: A môj manžel je podnikateľ a tí majú strašne málo času na rodinu......ale ja sa dočkám, som trpezlivá :wink:
13. mar 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo mirenky, hlasim sa do sluzby :grinning:
kde ste? :grinning:
13. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky. Som tu prvý krát. Moja gynekologička mi navrhla Mirenu, som po dvoch sekciách a tretie dieťa zatiaľ neplánujeme. Tabletky mi nerobili dobre, tak som nepoužívala žiadnu antikoncepciu. Mám obavy ako bude Mirena fungovať, doteraz nemám žiadne zdravotné problémy, dokonca ani s menštruáciou. Mávam je päť dní, pravidelne na deň, bez bolestí. Som z Dolného Kubína, je tu niekto kto by mi vedel napísať koľko to stojí u nás?
13. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj mirejka: tiez si sa uz mohlôa pomenovat Mirenka :grinning: :grinning: :grinning: ,ja som sice z bratislavy,ale kupovala som si ju v decemri a vysla ma 4700sk,popozeraj viacej lekarni,lebo ceny sa roznia a mirenka je dobra,drzim palceky :wink:
13. mar 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
mirejka to je super, ja mám v D.K.svojho gynekológa :grinning: , mirenu mám od 2.2. tohto roku, takže ti môžem poskytnúť celkom čerstvé info :grinning: takže ja som platila 155 eur za mirenu + 10 eur za zavedenie. Akurát v pondelok idem do D.K. na prvú kontrolu :wink:
13. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj iwusiiik :grinning:
13. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok