Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

pancake
6. feb 2014

@mmm83 ako dlho ju máš?

billam
6. feb 2014

@mmm83 krvácanie je do cca 3 mesiacov...ak ju cíti, treba skrátiť drotiky

pancake
6. feb 2014

ono moje telo si zvykalo viac ako pol roka, kým sa to ustálilo a je všetko ok. naozaj to niekedy dlho trvá

mmm83
7. feb 2014

mam ju od augusta 2013. A na to skratenie mi doktor povedal,ze by ho to zas neprijemne pichalo. Vraj,ked su drotiky rochu dlhsie,tak sa este mozu ako tak vyhnut,ale ked uz je to skratene,tak sa s tym neda nic robit.

dagmar79
8. feb 2014

@mmm83 a ako ju mas dlho? ja ju mam 2 mesiace a tiez mam stale intimku... a tiez mi to ide na nervy.... 😒

elka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alka221
8. feb 2014

@mmm83 ja si myslim ze je zbytocne skracovat ich, pretoze oni sa pekne vytocia a potom to necitit..

alka221
8. feb 2014

kocky, mna by zaujimalo, je tu niektora zena, ktora mala medzi detmi mirenu a po druhom porode si dala znova?

ako rychlo ste po vybrati mireny otehotneli?

mmm83
9. feb 2014

@dagmar79 Mám ju už šesť mesiacov.

mareacica
9. feb 2014

kočky,mala som ju celych 5 rokov...prvý polrok špinenie-časte,ale potom si telo zvyklo..menzes som mala raz za 3-4 mesiace a velmi slabý....ale posledný rok samé problémy...špinenie takmer stále,bez intimky ani na krok až z toho bolo nepríjemne krvacanie,zničil sa mi krček,tie vlákna mi dr,skracoval 2x...už som po kyrete na krčku mam stale nejake lézie.....moj novy dr.naznačil,že na tom má zásluhu mirena...tak neviem....už by som si ju nedala zaviest.....oplatí sa to asi len finančne

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dagmar79
10. feb 2014

@mareacica no super, to budem zvazovat, ze si ju dam vybrat.... 😒

aniicka24
11. feb 2014

@dagmar79 ja tiež nad tým velmi uvažujem mám ju už dva roky a mám zdravotné problémy a lekar ktorý ma lieci nevylučil ze to može byt aj z mireni ako nemoze za uplne mirena ale svoju cast na tom ma

dagmar79
11. feb 2014

@zuzana134 ahoj, dala si si zaviest Mirenu???

dagmar79
11. feb 2014

@dracula ahoj, ako si dopadla s Mirenou, nechala si si ju, problemy sa po zavedeni po akej dobe vytratili? Ja ju mam len 2 mesiace

dracula
11. feb 2014

@dagmar79 Mám ji rok a na začátku března půjde ven, protože mám teď i nějaký zánět a do toho menstruaci pořád pravidelně jednou mesíčně slabou, ale trvající 12 dní. Už toho mám dost.

naty1987
18. feb 2014

Ahoj baby tak dnes mi zaviedli mirenu nebolo to take strasne ako si myslela dalo sa to vydrzat spustaju sa mi aj krami konecne lebo spinim od 3.2 vobec ju necitim a je fajn 😉

niikolll
21. feb 2014

ahojte viem ze nie celkom k teme ale keby mal niekto zaujem predam antikoncepcne tabletky karHla 2x 21tabliet v jednom plate-( 1babletka chyba). LEN ZA 10 EUR 😀 . datum expiracie 07 2015. predávam z dovodu vysadenia. Taletky su v poradku len mi je luto ich vyhodit pripade zaujmu ma kontaktujte na mail appelova.n@gmail.com.

zuzananina
21. feb 2014

Ahojte... tak aj ja mam už tretí den zavedenú Mirenu tak uvidim ako co bude dalej.... rozhodovala som sa medzi tou lacnejšiou a touto ale co som sa bavila aj tu s kamaratkami mali tu Mirenu a boli snou spokojne tak uvidim ako to bude u mna..... Mne ju odporúčil doktor na kolko Tabletky su u mna problem ...

cherry1981
23. feb 2014

baby mate niektora aj bolest prsnikov? Doteraz to bolo ok, uz ju mam vyse roka,a teraz tyzden pocitujem velmi silne napatie v prsnikoch, bolesti... Sono prsnikov pred pol rokom v poriadku. 😒 Nerada by som si ju dala vybrat , len neviem ci je to docasne, alebo ako neziaduci ucinok, stretli ste sa s tym?

adkamacka
24. feb 2014

Ahoj žienky,chcem sa opýtať,ako dlho ste krvácali po zavedení Mireny?u mňa to trvá už mesiac.Asi zájdem tento týždeň k lekárovi,lebo mi to príde dlho.Ďakujem za odpovede.aďa

aniicka24
24. feb 2014

@adkamacka ano mozes to byt tak dlho ja som mala spinenie este do pol roka od zavedenia

andreamamka
24. feb 2014

Da sa Mirena neskor alebo po zlych skusenostiach s nou odstranit ? ... samozrejme skoda tych penazi potom

zuzananina
24. feb 2014

@andreamamka ano kedy kolvek ti ju moze odstranit.

lamarika
24. feb 2014

@cherry1981 kamarádku také začaly shruba rok po zavedení bolet prsa. Dokonce se jí i spustilo mliko. Do měsíce to odeznilo

henikav
24. feb 2014

Tak ja ju mam kupenu v skrini 😀 uz len zavolat lekarovi nech mi ju vlozi. Lekarnicka mi odporucila nejake lieky vziat pred zakrokom proti krcom a proti zapalu. Brali ste tiez nieco tesne pred zavedenim?

cherry1981
24. feb 2014

@lamarika Dakujem, dufam, ze sa to aj u mna ukludi

aniicka24
25. feb 2014

@henikav nie nic az potom mi odporučili že ak by som mala bolesti tak si mam dať ibalgin alebo nieco na ulavu ale netrebalo vsetko bolo ok

naty1987
1. mar 2014

@adkamacka tak ja mam mirenu skoro mesiac spinilla som asi tyzden tak nepravidelne a teraz mam 4-ty den silnejsie spinenie ako ked mi koncili krami ale slabne mi to no a nic ma neboli comu sa tesim
@henikav ja som pred vlozenim nebrala žiadne lieky len mi sestrička pichla injekciu ktora strasne stipala fuj...vraj aby ma ten vklad nebolel

ladaa20
11. mar 2014

ahojky holky jake mate zkušenosti s mirenou ja ji mam už 2 roky do ted bez potiži od zavedeni žadna MS tak jsem i rada,ale posledni dobou cca 14 dni mam nějake "divne" stavy začalo to bolestivym stykem pak mě asi 3 dny přerušovaně bolel podbřišek jako při silne MS nebo při ovulaci a ted mam takovy divny pocit tam dole a pocit "špiny" jako při silnem vytoku ale žadny vytok nemam a ani paleni při močeni aby to byl zanět a TT zatim neg zažily jste to taky některa