Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

wierka1
25. feb 2009

chce mi to tam vložit na 3 den vraj sa to vtedy dava maximalne 4 den tak neviem

iwusska
25. feb 2009

wierka neviem prečo ti to takto tvrdí....my sme tu dve ktorým to vkladal po menzes, zdá sa mi to aj hygienickejšie a sme obidve úplne v pohode

wierka1
25. feb 2009

neviem prečo ale inač som s nou spokojna aj maleho som pri nej rodila ani mne sato nepači hlavne po tej hygienickej stranke 😖 pyta si za vloženie 2000 sk nie je to vela

iwusska
25. feb 2009

fuuu tak to je riadna suma 😲 , ja som za zavedenie platila 300 Sk, to záleží od lekára koľko si zapýta, ale 2000 sa mi zdá prehnané

wierka1
25. feb 2009

povedala že maju jednotnu cenu zapadoslovensky kraj dana 6500 2000 zavedenie manžel vyvalil oči 😀 😀 a mam zakaz aspon 3 mesiace si kupit kabelku

iwusska
25. feb 2009

tak poď ku nám 😀 tu je mirena za 4500 a zavedenie 300 a aj na kabelku ti ostane 😀 😀 😀

wierka1
25. feb 2009

kde to je lebo tie kabelky to neprežiju alebo ja 😀 😀 😀 nikdy som nič nebrala ani som nemala a na stare kolena budem platit 😖

iwusska
25. feb 2009

Daj si myš na moju foto a budeš vedieť 😀 . Keď tu nakukne zuzadlo tak sa jej môžeme opýtať na cenu, ona je z Blavy

wierka1
25. feb 2009

ja som kusok od blavy ešte nemam ani fotku nemam čas ☹ len som nakukla a vidim že aj ty behaš po temach prišli deti a už ma aj vyhanaju :-

iwusska
25. feb 2009

koľko máš detičiek?

wierka1
25. feb 2009

dve 16 a 9 chlapci byvam na juhu ale pochadzam z čadce teraz sme sa vratili odtial

iwusska
25. feb 2009

tak to už máš chlapov 😀 ja mám najstaršiu ako ty najmladšieho 😀

wierka1
25. feb 2009

ty mas 3 kočky aja som sama na troch 😀 chcela som este ist na matersku ale mangel povedal že jedine zo škrečkom 😀 😀 😀 😀

iwusska
25. feb 2009

teraz ma napadlo, zisti si cenu mireny u vás v Čadci, rozdiel 2000 nie je zanedbateľný 😉

wierka1
25. feb 2009

je to daleko čo preveziem to dam aj tu za nu adokonca ani som ju ja nekupila ale dr kupila a mne dala šek

iwusska
25. feb 2009

tak už som ticho 😉

wierka1
25. feb 2009

ja tiež fučia mi za krkom nech už končim idem na noc tak idem trošku driemat čau

dasa7
25. feb 2009

u nas doktorka pyta 1000 SK za zavedenie,ale odo mna zabudla a ked som jej volala, tak povedala, ze nabuduce sa dohodneme. Asoto chce diskretne. Inac mne to zaviedla 2.den a aj v navode sa pise, ze najneskor 4.den by sa to malo zavadzat. Ale nebolo to bohvieco, lebo sa mi hned zastavilo krvacanie a az teraz sa chudiatko pusta, hned mam lepsi pocit, ked sa mi to vyplavuje, uz som sa zlakla, ze sa to tam zaseklo. Asi by to bolo lepsie taky 4. -5. den. A mrena v lekarni u nas stala 159 €. Ahojte 🙂 , dobru noc!

iwusska
26. feb 2009

dasi že mrena 😀 😀 😀 😀 prepáč že sa tak chechcem....ale prišlo mi to také milé 😀 . Tak sa ti to začalo púšťať? To je super, aj tebe sa uľaví.

bodka13
26. feb 2009

🙂 ahojte

tak ja som z Nitry=západoslov.kraj...mirena=5200sk+zavedenie 1000sk a vkladal mi ju na 5deň/mala som už len výtok na slipku 😉...a menzes som od zavedenia nemala 🙂

iwusska
26. feb 2009

bodkaaaaa 😀 😀 😀 tak sa som ako tu tak pozerám obišla zatiaľ najlacnejšie 😀 , a ani si nešpinila? Lebo ja už skoro mesiac 😠

iwusska
26. feb 2009

bože píšem ako hotentot má byť tak som tu pozerám....

bodka13
26. feb 2009

asi prvé dva mesiace a koncom dec. sa to celkom upravilo 🙂 ... 😒 ale v dec. som mala aj zápal moč.mechúra a brala som atb.,no zabudla som si dávať nejaké probio a celé sa to pokazilo - všetko má pálilo a svrbelo,mesiac som sa dávala dokopy...teraz je to ok 😵

iwusska
26. feb 2009

Tak nech to tak aj ostane 😉 dúfam že aj mne sa to upraví, prvé 3 mesiace je špinenie normálne

bodka13
26. feb 2009

hlavne že sú chlapi spokojní 😀 😀 😀 ...a nemám sa na čo vyhovoriť 😒 ani tá hlava ma už nebolieva 😀

iwusska
26. feb 2009

No môj ešte nie je spokojný, na svoje si prišiel len 2x 😀 keď mne to špinenie akosi vadí ☹

bodka13
26. feb 2009

zo spršky pod perinku a potom zase do spršky 😉 ...alebo v sprške? 😀

iwusska
26. feb 2009

No len keby okolo nás stále nepobehovali tie naše tri antikoncepcie 😀 😀 😀 😀

bodka13
26. feb 2009

zamkni ich v noci v izbe 😀 😀 😀

zuzadlo
26. feb 2009

iwusska: aspon si sa na tom vsuvani pobavkala 😀 😀 ,ja som z blavy a mna vysla mirena 4700 a 300 zavadzanie,zavadzal ju treti den po menstruacii a som uplne v pohode , uz mam aj menstruaciu zasebou 😀

wierka1: pisala som kolko ma vysla a plus zavadzanie , tak to si kusok od mojej sestry, moja sestra byva v kysuckom novom meste 🙂 a naozaj sa spytaj, ci sa to neda zaviest po menstruacii, ja ked som si to tu precitala,ze to kazdej zavadzali pocas menstruacie a povedala som to doktorovi, tak krutil hlavou,povedal, ze kazde teliesko je naljepsie zaviest 3 dni po menstruacii 😉 a ako vidis ,zavadal to aj iwusske