Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska: a ty ako s mirenkou, este spinis? bude to v pohode a este si s muzickom uzijes vela sexu 🙂 ,

zuzadlo
12. feb 2009

adica111: posielala som ti internu postu 🙂 na privitanie 😀

zuzadlo
12. feb 2009

nateraz sa s vami mirenky lucim ,ale moc sa neteste,o take dve hodinky so tu 🙂

iwusska
12. feb 2009

Zatúlala som sa na tému dovolenka v Chorvátsku, môj drahý tam chce ísť tak som trošku šmírovala 😀 , tak ťa tu budem očakávať 😉

adica111
12. feb 2009

dakujem za privítanie, al neviem či nebudete sklamané. ja som totiž už taká stará vražda s mladým mozgom. som z Martina , detí mám habakuk ( teda habadej - 3!!!!) ale už by som nemenila. synovia majú 20 a 22 a dievčatko mám ako bonus za dobré správanie sa k mužíčkovi a tá má 6 rokov. bola som zvedavá ako ste spokojné, lebo mám obyč.
antikoncepciu a už treba vymeniť. ale som rada že aspoň niekto má naozaj dobré skúsenosti, lebo tie negatíva ma skoro odradili.ste strašne zlaté a ak vám nebudem liezť na nervy, tak si s vami rada niekedy pokecám.

bodka13
12. feb 2009

nebudeš 🙂 ...žeby som si aj ja počkala pár rôčkov,potom von mirenku...bude dievka 😀 ...a mirenu šup späť 😉

zuzadlo
12. feb 2009

tak ahojte mirenky, som spat 🙂

adica111: no ja uz som tiez stara vrazda,z toho si nic nerob,ale aj ked uz mam 37,tak som stale jara 😀

iwusska: prave som zacala spinit,ale neviem, ci to uz aj nebude menstruacia,bolesti nemam ziadne,takze to asi z mirenky nebude 😉 ,sice som mala dostat az 16-ho,ale ja som mavala aj pred mirenou nepravidelnu, tak uvidime 😉

iwusska
12. feb 2009

adica prečo hovoríš že stará vražda 😀 veď nás tu je dosť nad 30 a detí máš tak ako ja ale ja mám len jednu sortu 😀
aj bodka k nám zavítala 😉 čítala som že idete dovolenkovať do Chorvátska, my tiež chceme ísť len nevieme kde.
zuzi tak už sme špinavé dve 😀

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska,to sme ,ale ja to mam asi pravdepodobne tu menstruaciu,tak snad som lepsia 😀

iwusska
12. feb 2009

No to bez debaty 😀 poslala som ti IP.

curadlo
12. feb 2009

Ahojte kočky, tak ja mám mirenu 5 týždňov a tiež som začala špiniť, ale nie je to menzes ten som už mala. mrzí ma to lebo som mala dnes večer od manžela slúbenú odmenu.

iwusska
12. feb 2009

curadlo ahoj no že sa aj ukážeš 😀 ja som tiež chcela dať včera manželovi odmenu 😀, ale dnes to vyzerá sľubne 😀 😀 😀

zuzadlo
12. feb 2009

curadlo:neboj este saodmeny dockas a bude o to lepsia 😀

iwusska, dakujem citala som, su super 🙂

curadlo
12. feb 2009

Iwusska: konečne som sa sem dostala, ja si popri materskej dokončujem vš a teraz mám skúšky, takže neviem kde mi hlava stojí. dúfam že to špinenie do večera prejde

iwusska
12. feb 2009

curadlo ty máš takého drobčeka 😲 booože, normálne ti závidím ( ale v dobrom ), mňa také kinderká vždy fascinovali...držím palce nech ti tie skúšky dobre dopadnú a večer si to užite ☹

curadlo
12. feb 2009

Iwusska: ano ja som tak povediac čerstvá mamička, a poriadne si to užívam teda ak mám čas a nemusím sa drviť do školy. Ak to tak môžem povedať tak mám všetko po čom som snívala: manžela a synčeka,ktorých milujem nadovšetko. Ako pokračuješ s mirenou?

iwusska
12. feb 2009

tak si to vychutnávajte, lebo to strašne rýchlo uteká a o chvíľu budeš mať samostaného jedinca 😀 ja to vidím na tých mojich starších, ešteže máme doma také malé lízatko 😀 mirenka je v pohode, dnes som mala iba malú kvapôčku, tak sa vytešujem, ale celkovo ak to zhodnotím tak je to zatiaľ super.

curadlo
12. feb 2009

ja som tiež zatial s mirenou veľmi spokojná, nemám na ňu jedno zlé slovo, ale to špinenie ma prekvapilo, akurát dnes, keď sa potrebujem pred skúškou večer odreagovať 😝 😝 😝, ale hlavne som rada, že je to najjemnejšia antikoncepcia pri kojení

iwusska
12. feb 2009

Dúfam že ostaneme také optimistické celých 5 rokov 😉 . Vidíš a mne môj dr. nechcel dať počas kojenia, tak som mala klasickú danu, ale ako to tu sledujem tak je vás tu viac...asi každý lekár má svoje pravidlá 😀

curadlo
12. feb 2009

Iwusska: ja som o nej ani nevedela, lekár mi ju ponúkol. Zo začiatku som mala strach čo to bude zač, lebo som počúvala a čitala len samé negatíva, ale klop-klop-klop a mám len samé pozitíva. Asi to závisí od lekára aj od pacientk individuálne či ju chce alebo nie. Ako zvládaš prácu a tri detičky. Ja mám dosť školy a našeho drobca ktorý ma zamestnáva celý deň, takže ja sa učím po nociach a ešte aj manžel. Niekedy potrebujem poriadne dobiť baterky.

zuzadlo
12. feb 2009

curadlo: no vidis, ja som sa tu cudovala, ze skoro kazdej mirenu dr zavadzal pocas menstruacie ale mne a tusim aj iwusske zavazdzal po menstruacii,pritom mne povedal,ked som mu o tom povedala, ze kazde teliesko sa ma zavadzat po menstruacii 🙂 ,ale ja som s miremou naozaj spokojna

curadlo
12. feb 2009

zuzadlo. mne ju dr. zavádzal tesne po šestonedelí, vtedy som ešte riadny menzes nemala. prvý menzes po pôrode som dostala už s mirenou. ale aj tak je to lepšie, je mi nepríjemné ist k dr. ked mám menzes.

curadlo
12. feb 2009

dievčence utekám, môj chrústik chce olovrantovať ale večer som tu znova, ak už nebudem mať silu učiť sa. 😎

iwusska
12. feb 2009

tak príjemné papkanie 😉 zuzi zasa sme tu ostali len my dve 😀

iwusska
12. feb 2009

Aj ja teraz odchádzamm ale skúsim mrknúť na podvečer 🙂

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska: tak sa maj pekne, ja tu budem uz okolo 18,00 🙂

zuzadlo
12. feb 2009

no mirenky, kdeze ste? 😀

iwusska
12. feb 2009

Ahoj, poslušne hlásim príchod 😀 , zuzi dala sa ti otvoriť tá stránka?

zuzadlo
12. feb 2009

iwusska: nie moja nedal sa otvorit
a ako mirenka? este spinis?

iwusska
12. feb 2009

áno ☹ a ty? napíšem ti to ešte raz na IP