Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

zuzadlo
6. mar 2009

iwusska: ahoj moja,ja som sa sme dostala az teraz,mam tu neterku z kysuc a to vies behanie okolo deti, prevliekanie postelneho a pod 😀 -ved to poznas 😉 ,prave odisiel aj detsky doktor, predpisal detom este dalsie atb,lebo ,ze sa im to nelepsi,ale hrdlo uz maju peknucke,len tie priedusky ☹ ,este ich pride pozriet buduci tyzden

zuzadlo
6. mar 2009

bodka13: to viem, ze sa dava,ale oni vracaju viacej menej hluieny,ktore im stekaju,treba len smrkat a smrkat,ale dnes uz je prvy den pokoj,ete dnes v noci boli zachaty,ale zatial je to v pohode,dufam, ze to aj zostane 🙂

iwusska
6. mar 2009

držím palčeky....aj bodke malý vracal....babuľky držte sa 🤐

zuzadlo
6. mar 2009

iwusska: dakujem,ale ja to naozaj zvladnem

iwusska
6. mar 2009

o tom nepochybujem 😉 vieš ale ja to beriem podľa seba, ja vždy prežívam keď sú moje bambulky choručké...

zuzadlo
6. mar 2009

viem o com vravis,ale matka musi byt aj oporou aj tou silou v rodine,ja to tiez prezivam,ale aj zaroven som taky chlap 😀 ,pretoze ako kazda vieme o deticky v noci,ked ich nieco trapi sa starame iba my zienky 😀 ,ze?

iwusska
6. mar 2009

Aj u vás platí že v noci sú deti len tvoje? 😀 😀 😀

zuzadlo
6. mar 2009

iwusska: nie len v noci 😀 ja ich mam 25 hodin denne a moj muz tak na blaznenie chvilku 🙂

dasa7
7. mar 2009

Ahojte, dievcence, konecne som tu zas, ale budem menej, buduci tyzden vystavujeme v Nitre a potom dva tyzdne sluzobka v zahranici. Tak sa to neprijemne nakopilo, ze sa manzel prestal so mnou uz celkom bavit, fakt asi podlahnem najblizsej rybke, skorpikovi, ci racikovi 😉 😉 😉
Tak som prave pozrela do kalendara. Mirku (ci mrenku?) mam 2,5 tyzdna a stale mam spinenie a slipku. Dokonca dnes mi bolo tak blbo a take vacsie spinenie, ze som si myslela, ze je to menzes, tak som nahodila velku vlozku a ono sa to stlmilo zase na male spinenie. No uz aby bolo po tych troch mesiacoch a potom 5 rokov nic. Ozaj a este sa mi vyhadzju na tvari take hnisave pupienky ako pubertacke, chapete? Plet som sice nikdy nemala extra, rozsirene pory a tak, ale pupienky sa nemuseli pridat, ze?
Citam o vasich strastiach, tak prajem, nech ste vsetky zdrave, krasne pritazlive a aj vase ratoliestky!!!! Zatial... 🙂 🙂 🙂 Ozaj, vsetko najlepsie k zajtrajsiemu MDZ!!!!! 😉

bodka13
7. mar 2009

🙂 ahoj...ideš na výstavu nábytku?
...tie prvé 2-3 mesiace sú asi najhoršie ☹ vtedy som aj ja mala stále špinenie a zo slipiek som bola na nervy...ale od januára je to ok 🙂 ...a tie pupienky sa mi vyhadzujú skôr na chrbte,na krku pod vlasmi(mám dlhšie) alebo na dekolte ☹ ale natieram si to tyčinkou a vodičkou z čajovníka(oriflame) a pomaly ich ničím 🙂

iwusska
8. mar 2009

ahojte, všetko naj....k sviatku 🤐
dasa aj mne sa vyhodili vyrážky a s vložkou behám už druhý mesiac 😠 , počítam koľko ešte zostáva do troch mesiacov 😀 😀 😀

dasa7
8. mar 2009

dakujem, bodka 13 a iwuska. Dufam, ze aj tie pupienky zmiznu casom ako to spinenie. Cudna reakcia. Tolko je to uz na trhu, mohli vychytat vsetkiy muchy, nie? Predtym som brala cilest a ziadne reakcie som nepostrehla. Uz som vsak chcela zmenu po 8 rokoch.
Ano, vystavujeme stolicky, polokresla, kresla,...

iwusska
8. mar 2009

dasulik ahoooooj, 100 rokov som ťa nevidela, neoslavuješ????Alebo ťa drahý prekvapil že nič 😀 😀 😀

dasa7
8. mar 2009

dakujem za pekne a mile privitanie, Iwusska! 🙂
drahy ma neprekvapil, ze nic 😀 😀 😀, s tym sa ratalo 😠, ziadna oslava sa u nas doma nekona. Mimo veselych mailikov, ktore sme si preposielali s kamaratkami 😀 a dcera
(podotykam, o dva tyzdne 18-rocna) mi doniesla pred chvilou za hrst cukrikov, ze vsetko najlepsie k MDZ (a syn - 11-rocny nic!!!). Ale vecer idem s kamaratkami do kina na Nestydu a predtym to trosku roztocime, dufam 😀 Je to sviatok asi uz len medzi zenami. Ci mas ine skusenosti?
A Ty ako? Oslavujes? Citala som, ze si dostala k narodkam pekny novy kozustek. To uz je nieco! Pozorny manzelik. 🙂 🙂 🙂

iwusska
8. mar 2009

ach tí chlapi, ja to mám doma podobné 😠ale jedna babula z iného fóra mala raňajky do postele, tak som ju pýtala kontakt 😀 😀 😀 😀. Večer si to poriadne uži, ja so v kine nebola 100 rokov 😒

zuzadlo
8. mar 2009

ahojte mirenky 😀 ,tak nam zelam vsetko naj k MDZ,to uz sme na tom naozaj tak zle, ze si musime popriat same? 😀 ,ja sprosta,rano orvorim sampus nalejema poviem _ nazdravie zienka moja 🙂 a moj muz po mne pozera,ci mi nahodou nesibe
iwusska,ani ja som nebola v kine veeeeeeeeeeeeeeeeelmi dlho

bodka13
8. mar 2009

my chodíme dosť často,ale na rozprávky s chalanmi 😀 ...už by tam mohli aj sami obsedieť a my by sme mohli kávičkovať 😉
...raňajky do postele?toho sa asi nedožijem ☹ ...ale zato ma moji chlapi sem tam nechajú dlhšie pospať a keď poslúcham prinesú mi aj kávičku a časopis 😵

...celkom dobrý účinok Mireny je že mám pevnejšie nechty 🙂 také som mávala keď som bola tehu

iwusska
8. mar 2009

bodka, zuzi ahojte
tie raňajky do postele mala lilu, ale nechce mi ho požičať 😀 😀 , nechty neviem zhodnotiť, lebo mám už vyše roka gélové 😀
zuzadlo tak si pripime aspoň my
ako sa vám majú chorôbky? Dúfam že už dobre

bodka13
8. mar 2009

už nie je chorôbka...už sa zmenil na šrotovník 😀 😀 😀 ...zajtra už ide do škôlky 🙂

zuzi...tak máš čo popíjať do večera 😀 ...všetko naj k tomu nášmu sviatku 🙂 🙂 🙂

no som nemyslela že lilu je taká lakomá 😀 😀 😀

zuzadlo
8. mar 2009

bodka13:ja mam nechty rovnake,plet tak isto,takze si nestazujem,az na to ze menstruaciu som zase dostala skor,ale to som mala aj pred mirenou

iwusska,tak nam zelam na zudravie a pevne nervy 😀 ,deticky uz lepsie,ale bol tu v piatok detsky doktor skontrolovat ich a dostali daklsiu davku atb, hrdla maju pekne,ale priedusky este nie,no a ja ☹ ,sople mi tecu jedna radost a kasel je tiez riadny-mam taky eroticky hlasok 😀 ,ale chvyla bohu teplota ziadna 🙂

iwusska
8. mar 2009

bodka veď ani ja som si to nej nemyslela 😀 😀 😀
zuzi tak aj teba to draplo ☹ , tak nech ťa teraz polovička obskakuje a rýchlo sa vylieč 😉

zuzadlo
8. mar 2009

aj ja chcem takeho chlapa 😀 😀 😀 ,bodka ,aj u nas je uz srotovnik,ale moc to nechcem, lebo potom vracaju o dusu,ale inak by nie pojedli,ale pozrali aj mne obe usi 😀 😀 😀

iwusska
8. mar 2009

baby 😀 😀 😀 len nech šrotujú 😀 😀 😀

zuzadlo
8. mar 2009

iwusska: no to vies, chlap ,ked ma 37,1,tak uz zomiera 🙂 ,ale ja musim fungovat aj ked mam 40 horucky,ale ved to urcite poznas,mne nikto ani vodu nepoda,tak mam pri posteli 2 flase mineralky,ale neboj, nie je to zle

zuzadlo
8. mar 2009

dasa7: neboj moja bude to v pophode,len treba vypnuh hrud a napnut prsia 😀 😀 😀 😀

iwusska
8. mar 2009

zuzi veď sme to tu nedávno rozoberali 😠 príď ku mne, ja ti tú vodu aj osladím 😀 😀 😀

zuzadlo
8. mar 2009

ja sladke nerada ivusska 😀 ,ale uz aj pletiem vrkociky a bezkam 😀
ale dakujem, to vies,aj ja by som ti podala 😀 ,ked tie nase polovicky su k nam take 🙂 🙂

iwusska
8. mar 2009

a kde bežkáš????

zuzadlo
8. mar 2009

no predsa za tebou po tu vodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
8. mar 2009

bože moja som to nepochopila 😠 a ja že malej ideš zapletať... 😀 😀 😀 tak ťa čakám, len sa teplo obleč, lebo u nás nasnežilo 😀 😀