Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

iwusska
12. mar 2009

u nás či u vás????? 😀 😀 😀 😀

bodka13
12. mar 2009

aj aj 😀 ...či prídete k nám 😀 😀 😀

lilu18
12. mar 2009

babyyyy!!!! bonznem 😀

bodka13
12. mar 2009

😲 a ty čo tu? ...závidíš 😀 😀 😀 😀

lilu18
12. mar 2009

som zle klikla 😀 co tu mirenu? nie ,nam netreba 😀

bodka13
12. mar 2009

nie mirenu,Vivi ešte potrebuje sestričku alebo bračeka 😀 ale veď aj ťuťumuťu máš určite viac ako ja 😀 😀

lilu18
12. mar 2009

😀

iwusska
12. mar 2009

lilu a ty tu čo?????
bodka veď už musíme zariadiť tú zámenu manželov 😀 😀 😀

bodka13
12. mar 2009

a to aj mirenky von?...či len tak na nečisto? 😀 😀 😀 ...by nám dali že čo to tu trepeme 😀 😀 😀 😀 😀
papa zajtra 🙂

iwusska
12. mar 2009

veď práve 😀 ale tu môžeme aj trepať 😀 😀 papa

zuzadlo
12. mar 2009

no mireny jedny potvorske 😀 , clovek tu chvilku nie je a uz si menia manzelov,takto pockat na mna ni? 😀 ,to sa mi vobec ,ale vobec nepaci 😠 ,ved pockajte 😀 😀 😀

zuzadlo
12. mar 2009

lilu18: kludne ich bonzni 😀 😀 😀

iwusska
12. mar 2009

zuzadlo 😠 😠 tak ty si taká bonzáčka? Som si to o tebe nemyslela 😀

zuzadlo
12. mar 2009

iwusska: no ved ked na mna nemyslis 😉

iwusska
12. mar 2009

ale veď myslím, veď my dve sme jedna, už vieš???? 😀 😀

zuzadlo
12. mar 2009

no dobre,mas odpustene 😀

iwusska
12. mar 2009

idem kukať ordináciu 😀 možno ešte prídem

zuzadlo
12. mar 2009

no idkaj

iwusska
12. mar 2009

už som tuuuuu 😀 ide reklama 😀

dasa7
12. mar 2009

aj ja som tuuuu. Diki za pekne slova vsetkym, vcera som bola fakt mimo a zistila som, preco. Dostala som totiz menzes. A preto aj tych vyrazok bolo akosi viac. Som zvedava, kolko potrva. Ahojte a uzite si to vase tutumutu 🙂 😉 🙂

iwusska
12. mar 2009

dasi ahoj 😀 veď už prezraď aká bola žúrka?

dasa7
12. mar 2009

aka si zlata, iwus! no napokom sme boli iba tri, dali sme si zopar piviek, pokecali, nasmiali sa 😀 a bezali do kinka a potom domkov. Takze neslo az o taku nejaku velkolepu udalost, ale super to padlo. 🙂 Ty sa pochval s tymi tvojimi narodeninkami a potom MDZetkom, vetci ste oslavovali, nemal mi kto odpisovat 😒

iwusska
12. mar 2009

u nás sa to neoslavuje ☹ preto som ti závidela to kino 😀 . Narodeninky, no urobila som si oslavu, upiekla tortičku, a trošku sme posedeli v rodinnom kruhu. Ale v poslednej dobe by som rada vypadla niekam von..... 😀

dasa7
12. mar 2009

To Ti verim, ale je to problém? Oslov nejakú kamošku a celá bude šťastná, že môže vypadnúť aj ona. 😀 no nie??? 🙂 Je to potrebné, aby ostatné veci mohli fungovať 😉

iwusska
13. mar 2009

je to trošku problém, lebo nemám kde dať baby 😠 A môj manžel je podnikateľ a tí majú strašne málo času na rodinu......ale ja sa dočkám, som trpezlivá 😉

zuzadlo
13. mar 2009

halo, halo mirenky, hlasim sa do sluzby 😀
kde ste? 😀

mirejka
13. mar 2009

Ahojte žienky. Som tu prvý krát. Moja gynekologička mi navrhla Mirenu, som po dvoch sekciách a tretie dieťa zatiaľ neplánujeme. Tabletky mi nerobili dobre, tak som nepoužívala žiadnu antikoncepciu. Mám obavy ako bude Mirena fungovať, doteraz nemám žiadne zdravotné problémy, dokonca ani s menštruáciou. Mávam je päť dní, pravidelne na deň, bez bolestí. Som z Dolného Kubína, je tu niekto kto by mi vedel napísať koľko to stojí u nás?

zuzadlo
13. mar 2009

vitaj mirejka: tiez si sa uz mohlôa pomenovat Mirenka 😀 😀 😀 ,ja som sice z bratislavy,ale kupovala som si ju v decemri a vysla ma 4700sk,popozeraj viacej lekarni,lebo ceny sa roznia a mirenka je dobra,drzim palceky 😉

iwusska
13. mar 2009

ahojte 😀
mirejka to je super, ja mám v D.K.svojho gynekológa 😀 , mirenu mám od 2.2. tohto roku, takže ti môžem poskytnúť celkom čerstvé info 😀 takže ja som platila 155 eur za mirenu + 10 eur za zavedenie. Akurát v pondelok idem do D.K. na prvú kontrolu 😉

zuzadlo
13. mar 2009

vitaj iwusiiik 😀