Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

fannynka
17. apr 2015

@penelope111 si zlata, dakujem 🙂 🙂

zuzana914
24. apr 2015

aj ja som brala anti, no už nikdy viac, vlasy som mala v strašnom stave, zachránili ma tieto vecičky na vlasy od milvi, tu je viac, ak tak https://www.facebook.com/media/set/?set=a.84040...

penelope111
24. apr 2015

@zuzana914 Vážne si to používala a bola si spokojná? Ja som to pozerala na FB ale nikoho som nenašla čo by mi napísal, že ozaj ten chinínový šampón pomáha 🙂

zuzana914
24. apr 2015

na tej stránke sú aj fotky, a keď im napíšeš určite pošlu neaké recenzie, ja používam stále, a už by som inú kozmetiku na vlasy nechcela, ja som brala yadine 2 roky, konečne som vlasy dala do poriadku.

penelope111
24. apr 2015

@zuzana914 Ďakujem 🙂 rozmýšľam nad tým šampónom kvôli tomu padaniu. A aj ti začali rýchlejšie rásť ako to tam opisujú?

zuzana914
24. apr 2015

veľmi mi pomáha šampón a vodička, omnoho menej padajú, začali mi vyrastať nové, a podstatne rýchlejšie rastú

zuzana914
24. apr 2015

@penelope111 a za tú cenu sa to aj oplatí 🙂

penelope111
24. apr 2015

@zuzana914 Ďakujem 🙂 Skúsim objednať 🙂

lululienuska
12. máj 2015

boze dievcata...ja mam mirenu teraz uz treti mesiac...furt len problemy...krvacam stale..posledne tri tyzdne neskutocne bolesti krizov klbov maternice...A dr.ze je to zatial o.k...uz som na nervy...vlozky kazdy bozi den...dostala som nejake lieky na zastavenie krvacania...dnes je tomu siesty den...tri dni som mala pokoj...a dnes zase krvacanie...uz som.s toho vazne na nervy...a tie nalady...no cele zle...vazne uz uvazujem ze to dam von...

fannynka
13. máj 2015

@lululienuska o tyzden ju budem mat treti mesiac a som na nervy tiez ☹ nezansam ju, mna stale boli brucho, bud tupa bolest alebo krce, napina ma na zvracanie, som unavena, podrazdena, zacinaju mi padat vlasy, dookola spinenie, krvacanie....................cakam na kontrolne vysetrenie,ako pises, cele zle, drz sa

lululienuska
15. máj 2015

ja som volala s dr a vo stvrtok idem na vybratie...uz nemienim cakat...uz nevladzem..som precitlivela aj sestricke som sa kvoli tomu rozplakala...jak keby mi sibalo..dakujem.za podporu...aj tebe vela stastia...
ps: nechodis nahodou k Brestovi do Hc???

monika101210
15. máj 2015

ahojte ja mam zavedenu Mirenu 4ty den, vsetko bolo do teraz super az na to ze rano mi bolo na vracanie a tocila sa mi hlava, moze to po par dnoch prejst? mali ste to tak niektora?

fannynka
16. máj 2015

@lululienuska to pises o mne? tiez som sa rozplakala, ked som tam volala, ja idem o 2 tyzdne, chodim k doktorke, momentalne aso 3 dni mam pokoj, aby mi nebolo luto dostala som anginu 😉

bartaloska
16. máj 2015

@lululienuska ja mám mirenu 1 rok. A tiež som mala problémy 3-4 mesiace a potom to prešlo vydrž ešte mesiac aspoň prejde to neboj sa

evicita
1. jún 2015

Ahojte dievcata, zaujimalo by ma, ci ste tu niektora, co ste si boli davat vyberat mirenu a kolko ste potom krvacali, resp. spinili? Dakujem pekne za odpoved a prajem pekny vecer, pa

alliana3013
2. jún 2015

@evicita ja som asi 3-4 dni po vybratí špinila a potom som po týždni dostala normálne menzes

evicita
2. jún 2015

@alliana3013 dakujem, uz mam po tom. som rada, ze to mam za sebou.

veverka149
8. jún 2015

@nuvaring tak po dlhšom čase píšem, distribúcia uznala po dlhej ceste reklamáciu A už mám novú mirenu tretí týždeň, zatiaľ stále spinenie tak uvidím ako to pôjde ďalej A či bude spoľahlivá dlhšie...

sheila72
8. jún 2015

Ahojte kočky, chcem sa vás spýtať, či máte skúsenosti s tým, že by sa vám po zavedení mireny začali robiť cysty. Ďakujem.

lenand
9. jún 2015

Dobrý den chcem sa informovať či by nemal niekto zaujem kupiť Mirenu ja som si kupila a momentalne ju nemôžem dať si zaviesť ak by mal niekto zaujem pošlite IP dakujem

szisziporka
9. jún 2015

Ja mirenu mam uz 3rok...je uplne super...som maximalne spokojna...odporucam....👍 potrebuje to trosku casu a trpezlivosti zo zaciatku...

julia35
16. jún 2015

Ahojte. Ja mam tiez Mirenu uz stvrty rok bez problemov,nemam ani menzes,ale trapi ma,ze som pocas toho obdobia,co ju mam,pribrala 15kil. Najprv som si myslela,ze priberam preto,ze dojedam po malej,ale neskor som zacala aj cvicit a lepsie sa stravovat,no kila dole nesli. Mam obavy,ci to nieje tou hormonalnou antikoncepciou. Trapi ma to a preto by som ju chcela dat predcasne von. Neviete,ci si za to nebudem musiet zaplatit? Dakujem

julia35
16. jún 2015

@luciakubickova aj ja som pribrala 15kg,co mi strasne vadi,ine problemy s nou nemam. Mam ju uz 4roky,no koli tomu priberaniu( ved je to hormonalna antikoncepcia) ju chcem predcasne von. Budem za to nieco platit? Fik za odpoved.

evicita
16. jún 2015

@julia35 ahoj ja som za vyberanie nic neplatila

fannynka
16. jún 2015

baby, mali ste niektora pri Mirene zavrate, tocenie hlavy?

julia35
17. jún 2015

@evicita a davala si si ju vybrat skor ako po piatich rokoch? Lebo ked ides vybrat po piatich,tak to viem,ze sa neplati

eliaska23
18. jún 2015

Ahojte, dostali ste od dr aj nejake speciaslne odporucania? Mne povrdala mesiac necvicit, minimalne 14 dni, nerozumiem preco, este som nepicula ani sa nikde nedocitala, ze by sa po zavedeni telieska nemohlo cvicit. A mam sa setri, ja sa vsak citim super, spinenie minimalne a mam ju 4 den zavedenu.... Cvicili ste niektora po zavedeni?

penelope111
18. jún 2015

@eliaska23 Mne povedala, že tak 10 dní aby som necvičila a bola v kľude.

evicita
20. jún 2015

@julia35 ano, po dva a pol roku. chceli by sme druhe babatko, tak trpnem, ze co teraz, kedy sa zadari :D rozhodli sme sa tak na poslednu chvilu, maly je dost na mna naviazany, v skolke mal problemy s ucitelkami.. chela by som zmenit skolku na blizsiu k nam s tym, ze by som nemusela s kocikom chodit tak daleko. toz moj plan ako presvedcit riaditelku. :D a dala by som ho len doobeda. ta skolka blizsie k nam sa mi pozdava viac, co sa tyka ucitelky. je to sice jednotriedka ale nechcem aby mal maly psychicke problemy z toho, to radsej ostanem doma. a zistujem, ze uz by sa nam zisiel aj surodenec. toz moje dovody 🙂

monika101210
21. jún 2015

@fannynka ja som to mala tocenie hlavy a na vracanie a po jednom dni mi to preslo , ale cistala som ze to moze trvat aj niekolko dni. telo by si malo zvyknut na ten hormon levonogestrel