Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

iwusska
10. mar 2009

moja cítim strašný pesimizmus s tvojich slov ☹ keď to takto cítiš tak to rieš! Mám kamarátku ktorá bola v podobnej situácii ako ty, ale keď sa to už dostalo na neúnosnú hranicu, tak si doma napísala na papier všetko čo im vo firme chcela naservírovať / mala to na 6 A4 / , zavolala si vštkých koho sa to týkalo a doteraz neľutuje že to spravila...držím palčeky nech aj tebe výde slniečko 😉

adamtim
10. mar 2009

Ja viem, že to je na mne. lenže som už taká neskutočne nerozhodná.... Ja sa tak pesimisticky fakt cítim a sama som zvedavá, do kedy vydržím takto fungovať.

iwusska
10. mar 2009

tak sa aspoň teraz usmej 🙂 neviem ako u vás ale u nás začalo svietiť 😎 😎 a mňa to nenormálne pozitívne nabíja, pošlem aj tebe, chceš?

zuzadlo
10. mar 2009

iwusska: je to nadhera 😀 ,aj ja by som chcela tu moju bambulku tak vidiet,ale to je chalanisko, siltovka, teplaky a co najzodranejsie tenisky 😀 ,ale co uz

adamtim: moja ked ta neico stve, treba to dat najavo a neparat sa s tym, ja som zase taka, ze si otvorim usta a hne a poviem si to svoje a veru servitok vtedy nepoznam, preto mam aj velmi malo priatelov, lebo si som vzdy velmi priama a uprimna a ty nic nevyriesis pokn si skodis sama sebe, to mi ver, drzim ti palce a daj vediet ako to dopadlo, mirenky, ze so mnou suhlasite? 😀 😀 😀 😀

adamtim
10. mar 2009

Aj u nás už vykúka aj keď ráno snežilo ako na Vianoce. Musím letieť domov. Možno sa ozvem neskôr.

zuzadlo
10. mar 2009

iwusska: to je aj moj pripad, ja slnko milujem, to je moja energia,my sme tusim naozaj spriaznene duse 😉

zuzadlo
10. mar 2009

adamtim:len sa pekne ozvi a nie ,ze mozno 😀 ,budeme ta cakat 😉 ,ze mirenky?

iwusska
10. mar 2009

no zuzi len si ma pekne držkaj, neviem čo by si si tu bezo mňa počala 😀
sa z tej mojej bambule vytešujem, však sa mi podarila? 😀

zuzadlo
10. mar 2009

iwusska: tusim ti trosku pristrihnem hrebienok 😀 😀 😀 ,nevytesuj sa aj ja mam m peknu bambulku 😉
a co sa tyka toho drzania-myslim, ze sa drzime spolocne 😀 😀 😀 ,ale nie teraz vazne,som rada, ze som ta spoznala, len skoda, ze je medzi nami taka dialka, to by sme sa urcite navstevovali, nie ste nahodou niektora z bratislavy?,ked uz iwusska nemoze ☹

tina35
10. mar 2009

ahojte baby...chcem vas poprosit o radu,mam dost neprijemne zapachajuci vytok...je to normalne???

iwusska
10. mar 2009

zuzi veď ja som ti už tvoju bublinku chválila že je zlatučká 😉 aj ja som rada, že sme tu na seba natrafili, len tá diaľka ☹
tina35 nie je to normálne, fyziologický výtok je biely, číry a nezapáchajúci. Neviem či máš okrem výtoku aj svrbenie, alebo pálenie...ak áno môže ísť o mykózu, ale pri nej je výtok hrudkovitý. Takže šup šup ku svojmu dr. na ster.

zuzadlo
10. mar 2009

iwusska:ja viiem, ze si chvalila, ale musela som ta trosku zkrotit 😀
tina35: ivka ma pravdu, treba ist a co najskor 😉

iwusska
10. mar 2009

ale veď ma už toľko nekroť, môžeš aj pochváliť, nie? 😀

zuzadlo
10. mar 2009

iwusska: veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi ta chvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalim 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
10. mar 2009

nieeeeeee mňaaaaaaaaaa 😀

zuzadlo
10. mar 2009

ale ja som chcela pochvalit teba 😀

iwusska
10. mar 2009

dobre moje zlatko už som spokojná 😀

zuzadlo
10. mar 2009

tak to ma tesi 😀 😀 😀 😀

tina35
11. mar 2009

nemoze to byt z toho,ze som si dala len pred dvoma tyzdnami zaviest mirenu???ten vytok nemam hrudkovity a ani nemam svrbenie,nic....tak ja neviem a moj doktor je teraz niekde mesiac na seminary....

iwusska
11. mar 2009

tina môže to byť aj mirenou, nejaká infekcia ☹ tak choď k nejakému inému, určite ho niekto zastupuje. Ozvi sa ako si to poriešila 😉

tina35
11. mar 2009

dakujem iwusska...no asi budem musiet ist,lebo je mi to fakt neprijemne....keby sa tak dali kupit nejake lieky bez lekara...prajem zatial pekny dnicek... 🙂

iwusska
11. mar 2009

dajú sa kúpiť aj bez lekára, nejaké probiotiká na upravenie ph, ale ja byť tebou tak určite navštívim dr. a budeš kľudnejšia....neboj bude dobre 😉 držím palčeky a určite sa ozvi, budem tu na teba čakať 😀

zuzadlo
11. mar 2009

tina35: iwusska ma pravdu, len chod pekne ku doktorovi,aj mna upzornoval na nieco taketo,ze ked sa objavi, tak to treba preliecit antib.

iwusska: ty tu budes robit takeho poradcu 😀 😀 😀 a ja tvoju pravu ruku 😀 😀 😀

iwusska
11. mar 2009

aj ľavú ak chceš 😀 si mi tu chýbala, ešteže ma máte, lebo by to tu už asi museli zabaliť 😀 ja idem domkov, možno ešte kuknem

zuzadlo
11. mar 2009

tak pa ,ja tu budem na vecer

iwusska
11. mar 2009

ešte taxi neprišiel 😀

tina35
11. mar 2009

ste zlate dakujem.....len je tu jeden problem,doktor tu nebude asi mesiac a nezastupuje ho nikto,lebo on tu ma len ordinaciu raz v tyzdni a inac je primar v LC...takze neviem ako to idem riesit,no pokusim sa s nim aspon nejako spojit....prajem vam pekny zvysok vecera a urcite sa ozvem ako som dopadla....

zuzadlo
11. mar 2009

tina35:ak je primarom v LC,tak chod tam a ked povies, ze chodis ku nemu ale momentalne tam nie je a mas taky a taky probrem, urcite ta nenchju len tak odist,tak drzkam palceky 😉 ,ale ist by som tam isla urcite

iwusska
11. mar 2009

zuzi si ma predbehla 😀 😀 presne to som chcela povedať 😀 😀
noštek ešte bolí? Pofúkam??? 😲

tina35
11. mar 2009

len ja tam nemam ako ist som z BB,pracovne vytazena a auticko...hm ☹ ....zial nemam...uz to nejako vyriesim.....ale ste fakt zlate... 😎 ...papapa