Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

amisa
20. máj 2014

baby taka blba otazka.. vadili niektoremu vazmu manzelovy snurky? Moj s tim ma celkom problem.. niekedy to nieje citit a po chvili je a ze ho to reze.. ulahne sa to tam nejak same, alebo to musi lekar skratit , alebo co s tim?

victory1
20. máj 2014

@amisa u nas bol podobny problem...gynekologicka vlakna skratila a vsetko bolo v pohode... 😉 ..aj ked som draheho upodozrievala, ze ma s tym skor psychicky problem... 😕

amisa
20. máj 2014

@victory1 dakujem teda nieje problem tie vlakna odstranit ci skratit, on sa stazuje pomaly akoby tam bolo tak 5cm ostrej snury

victory1
20. máj 2014

@amisa 😀 😀 😀 ..no, odstranit sa tie vlakna nedaju, ale skratit ano, vobec to nie je problem...dohodni sa s gynekologom..o par minut budes vybavena. A teda...chlapovi povedz, ze gynkac vravel, ze to uz skratil na minimum a urcite to ziadny chlap citit uz nemoze... 😉 😀

victory1
20. máj 2014

@amisa ...a nech je rad, ze tam nemas ostnaty drot.... 😀

amisa
20. máj 2014

@victory1 to vies chlapska povaha..

victory1
20. máj 2014

@amisa viem, viem... 😔 ...ale ved ty mu vyjdes v ustrety...no...ved co uz s nim... 😉

amisa
20. máj 2014

@victory1 ze c snim? poslem ho an vazektomiu ..aspon docanu..ved uz aj taka je

victory1
20. máj 2014

@amisa ..no, ak sa nebude branit... 😕 ..alebo chces nasilim? 😝 😀

veroni0608
23. máj 2014

sranda baby,že s tým máme také rôzne skúsenosti.čítala som len zopár príspevkov,no chcem sa opýtať na pár vecí. mám ju zavedenú 15 mesiacov. menštruáciu mám len ako špinenie,nosím len slipky.niekedy je silnejšie,niekedy slabšie.no stáva sa mi,že špiním napr. 3dni a potom týždeň nič a potom zasa kúsok špiním...tak neviem čo to??? máte s tým nejakú skúsenosť???ešte sa to upraví alebo mám ísť k MUDr.? tiež sa mi stáva pravidelne,že menštruáciu dostanem vždy 14. v mesiaci... počas ovulácie mám bolesti,ale to len asi jeden deň. no a baby,môže byť,že kvôli mirene mám zhoršený stav pleti???akné častejšie????? čo čakať ešte???ďakujem za rady kočky 🙂

miajulia
29. máj 2014

žienky chcela som sa opýtať čo vás vyšlo založenie mireny u gynekologa, pýtam sa na zákrok, mirenu už kúpenú mám.

aniicka24
29. máj 2014

@miajulia mne to stalo 45e

bsisa
2. jún 2014

Ahoj baby,ja som bola na zavedeni dnes a bolo to celkom v pohode,cakala som väcsiu bolest a ta neprisla nastastie 🙂 a mna zavedenie vyslo 20e a mirena 158e.doktor vravel ze budem mat do vecera alebo do zajtra nejake mensie bolesti v podbrusku ale uz to ustalo,dufam ze pojde vsetko tak hladko 😀 .

kika29
3. jún 2014

Prišla som si sem prečítať ohlasy na mirenu a som viac na vážkach ako som bola. Dnes som bola na prehliadke a lekár mi ponúkol mirenu. Mám cca týždeň na rozmyslenie kedže sa zakladá hneď po menštruácii. Dosť ma odrádza cena 158€ . Druhú mi núkal nejaké vnútromaternicové teliesko ale nie Danu a to stojí 50€. Tak neviem čo robiť 😢

naty1987
4. jún 2014

@miajulia samotne zavedenie asi 40e platila som rovnych 200e mirena+zavedie

naty1987
4. jún 2014

@kika29 neviem co je to druhe teliesko ale ja som si dala mirenu ze sa moze počas nej aj kojit a je plastova ziaden kov ci z coho to vyrabaju a neziaduce ucinky su vsade a pri vsetkom

kukucka26
7. jún 2014

baby taka otazka je moznost otehotnet aj pocas mireny?pocas dany tu pisu mnohoale pocas mireny ma niektora skusenost?

womenne
21. jún 2014

Ahoj,

je tu niekto kto ma mirenu dlhšie? Konci mi v januari 5 ročne využivanie, a mám pocit, že už nie je tak bezpečná. Prečo si to myslím?
Predtým som mávala u menš. migreny, bolo mi spatne a zvracela som. Posledny mesiac je mi zle, boli ma hlava - a presne v tom obdobi som mala vytok. žeby sa to už prejavolalo?

Viem, že sa musim informova´t u svojho lekara, len ma zaujíma i to niekto mal podobne.

billam
23. jún 2014

@womenne ja som mala 5,5 roka...vpohode 🙂

kukucka26
24. jún 2014

no moja mirena bola dnu aninie rok a je von dala som juprec a nikdy viac tolko trapenia okolo nej krvacanie a spinenie stale nevedela som kedy je M kedy spinim hroza stale vlozka kamaratka so mnou, navaly horucavy a teraz dva krat opakovane zapalmocoveho mechura a sla von teraz sa citim fajn 🙂

aniicka24
24. jún 2014

@kukucka26 ja som mala tiez zapal mocoveho mechura az mi to preslo na zapal obliciek pred pol rokom to sa preliecilo ale nemohla som sa poriadne vycikat 🙂 a povedala som to dr ze chcem dat mirenu von ze to asi z toho on tvrdil ze to urcite nie nakolko som ju mala uz dva roky a predstav si ano bolo to s toho po vybere mireny ma vsetka ta bolest presla 🙂 a ja som sa konecne skludom mohla vymocit inac som s nou nemala ziaden problem len tento....a som rada ze uz ju nemam citim sa aj po psychickej stranke dobre 🙂

kukucka26
24. jún 2014

@aniicka24 aj ja na psychikubola nehorazna 🙂

aniicka24
24. jún 2014

@kukucka26 presne bola,som dost nervozna a povieem.pravdu ja som ms nemavala a teraz ked ju uz dostavam som.taka akasi spokojna neviem som.asi.divna ale tesim sa az mi ms pride odbijem si to tych par dni a potom spokojne cakam na.dalsu ms 😀 a este k tomu mam väčšiu chut na sex.😅

kukucka26
24. jún 2014

asi tak ani ja som nanu moc nemala chut
@aniicka24 pri mirene

melidomi
27. jún 2014

@naty1987 Ahoj, komu chodíš gynekológovi, nie dr. Hľavačkovi? Ja tiež plánujem si dať Mirenu o 2 týždne a hodím k nemu

naty1987
27. jún 2014

@melidomi chodim Kunskemu kamoska ma Hlavacku a tiez ma mirenu a je s dr.spokojna

majicek12
1. júl 2014

ahojte , mám Mirenu 6,5 roka, je viac druhov, mam ju na 7rokov, ani raz som nemala problem, odporučam po konzultácii s gynekologom

bartaloska
8. júl 2014

mam mirenu pomaly mesia a od vlozenia som nekrvacala asi tyzden inak stale krvacam.....mate skusenosti? kedy to prejde?

01kvapka
8. júl 2014

Ahojte🙂 Mirenu mám štvrtý rok,zvažujem,že si ju dám vxbrať,lebo mám pocit,že som pri nej strašne pribrala a nech robim čokolvek,váha mi neklesá a ak,tak minimálne a pomalx...Okrem toho sa mi z nej vxtvorila cxsta...Máte aj vx niektorá problém s priberanim,odkedx máte Mirenu?

evica01
8. júl 2014

Mirena je najlepsia vec na svete 😀 Mam druhu v slede. 9 rokov. Co chcete vediet? 😉 Menzes nemam vobec, prve dva roky som spinila a krvacala. Zrejme to bolo nejakou poruchou, ktoru by som mala aj tak. Akurat som pred zavedenim prestala po dvoch rokoch kojit.
Tie snurocky ak vadia doma chlapom 😉 tak sa daju skratit. Mne mudr pristrihol.
Zavedenie neboli. Treba ist ked je riadny menzes, ked je makky krcok. Chodim aktivne cvicit, behat, posilovat... nic sa nedeje.