Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

iwusska
2. mar 2009

zuzi jasnéééééééééé 😀 , to je super že dokážeš odpovedať aj za mňa 😀 , ako keby som tu bola 😀 😀 😀
tina som rada že si rada 😀 😀 😀

zuzadlo
2. mar 2009

iwusska:ja obcas citam myslienky🙂 😀

zuzadlo
3. mar 2009

no co je mirenky,skusate,alebo sa tvarite,ze pracujete? 😀 😀 😀

iwusska
3. mar 2009

ahoj, ako pokračuje angína?

zuzadlo
3. mar 2009

no 40 horucky su stale,lenka mi aj vracia a ten kasel ,hroza pocuvat,ale bude lepsie 😉

zuzadlo
3. mar 2009

a ty ako ,este menstruujes,alebou si uz skoncila? a ako mirenka,poslucha? 😀 😀

iwusska
3. mar 2009

Chúďatko, viem čo to je, lebo ako dieťa som tiež mávala takýto priebeh, a chodila som každý deň na penicilínové injekcie zakončené pendeponom, brrrrrrr keď si na to spomeniem, bolelo to jak hovado(pardon za výraz ale iný sa na to nehodí 😀 ). Daj jej za mňa cmučik 🤐 . Ešte mám menzes-asi-ale už len taký slabý.

zuzadlo
3. mar 2009

ale to je vidiet, ze to je zenska,lebo sa drzi statocne, aj povedala synovi, ze chlapi su padavky a baby musia vydrzat vela 😀 😀 😀 , moje mudre dievcatko 😀 a cmuk uz dostala,ale len na celicko,nechcem sa nakazit aj ja 😉 ,ved mne by nepodal nikto ani len pohar vody ☹

iwusska
3. mar 2009

máme to rovnaké, ja keď som mala naposledy teploty 39,6 tak som si misela dať paralen a keď mi klesla tak som navarila obed, lebo by sme pomreli od hladu 😀

zuzadlo
3. mar 2009

presne tak,a to ja mam muza kuchara 🙂 ,ale vari doma naozaj velmi malo a fungovat musim,tak ci tak aj po mojej operacii srdca,som hned dala vztyk a pracovala o dusu,ale co uz my sme tie trpitelske stvorenia 😉

iwusska
3. mar 2009

aj ja mám manžela vyučeného kuchára a doma nevarikl nikdy 😀 ani k tomu nemá vzťah, iba ak teoreticky navarí všetko, mudrlant 😀 😀 😀 . Ty si bola operovaná na srdiečko? 😲

zuzadlo
3. mar 2009

no mne ked moj zacne mudrovat, tak ho poslem do kelu ale poviem, nech navari sam, tak velmi rychlo zduchne 🙂 ,ale aj tak mi deti povedia, ze moje jedlo im chuti viacej ako otcove 😀 😀 😀
ano ,bola som teraz v july tomu bude rok,mala som arytmie-270 tepov a vynechavalo mi na 5 sekund srdce,ale robi sa to teraz bez narkozy,je to ta ablacia,ci co to ,to sa zavadzaju katetre cez dute zily a vypaluje sa to,ale aj tk som si vytrpela dost, vysantili sa na mne dvaja doktori,nevedeli mi trafit dutu zilu, tak mi katetre pchali do zil a to bola neskutocna bolest,napichovali ma tak 25 krat,na stole som lezala 3a pol hodiny a povedala som im, ze keby som nemala priviazane ruky, tak ich uz zbijem, bola som vtety taka modrinova-az po koleno som bola cierna,lenze situacia sa opakuje a mam tie moje stavy znova, sice nie v takom rozsahu,ale mam uz som bola na kontrole a teraz v marci idem znova ,ale povedal mi, ze ma caka dalsia operacia,tak to fakt potesi ☹

iwusska
3. mar 2009

moje zlatko, hnusní mäsiari, ale oni ti chceli pomôcť 😒, dúfam že sa tomu tentoraz vyhneš...

zuzadlo
3. mar 2009

no operacii sa nevyhnem,ale co uz,len mi to musia zase podchytit, povedal, ze to bude zase zdlhavy proces,aj pred prvou operaciou ,kym mi to podchytili, tak to trvalo 5 rokov a lieky mi nasadit nemozu,lebo mam velmi nizky tlak

iwusska
3. mar 2009

tak ti aspoň zaželám, nech to má ľahší priebeh a nech ťa už tak natrápia 😒 , nedá sa ti dať nejaká premedikácia? Aby si to tak nevnímala, veď ich podplať 😀

zuzadlo
3. mar 2009

ano umrvuju to,ale sviniari ani nepockaju,kym to zaberie,ale neboj,ja mam silnupovahu a mna len tak lahko nieco nedostane 😀 😀 😀 a ako som pisala, kto vie kedy ta operacia bude,ale to je jedno,ved zvladnem,neboj,ale dakujem

iwusska
3. mar 2009

ja viem že to zvládneš, ty si frajerka, ale prečo máš trpieť keď nemusíš? Robila som v nemocnici tak viem ako to tam chodí, šetrí sa na všetkom..... 😠

zuzadlo
3. mar 2009

iwusska: to mi rozpravat nemusis, v nemocnici robila aj moja sestra a robi tam aj svagrinka,tak viem ako to chodi,ale co uz narobis 😒

iwusska
3. mar 2009

pofúkam 😨 😨 😨 už je dobre?????

zuzadlo
3. mar 2009

smozrejme 🙂 🙂

zuzadlo
4. mar 2009

no kde ste mirenky? 🙂

iwusska
4. mar 2009

Ahoj tu sooooom 🙂

zuzadlo
4. mar 2009

iwusska: zase som dostala menstruaciu o 6 dni skor ☹ ,ale co uz narobim,to som mavala aj pred mirenkou,tak verim, ze sa mi to s nou upravi 🙂

iwusska
4. mar 2009

Moja ty už máš druhú a mne ešte ani prvá neskončila 😀 , ale ja mám 33 dňový cyklus, čomu som samozrejme veľmi rada.....moja určite sa ti to upraví, a ak celkom nie tak ťa môže tešiť, že nie je taká silná 😉

zuzadlo
4. mar 2009

ja uz ani neviem aky cyklus mam,mala som 28 dnovy,ale teraz je to teke vselijake 😉 ☹ ,tak o tom nepochybuj,ze ma tesi, ze nie je taka silna 🙂

iwusska
4. mar 2009

Vraj do troch mesiacov budeme vedieť na čom sme, tak sa nechajme prekvapiť 😀

zuzadlo
4. mar 2009

presne tak,pocuvaj ma, to si tu budeme pisat len my dve? kam sa stratil ostatok? 😀 nie,ze by som nebola rada,ale taka bodka 13 sa tu uz neobjavila dlho,ma cierny bod 😀

iwusska
4. mar 2009

bodka kecá inde, a ja viem kde 😀 . Keby nás nebolo, tak túto tému môžu rovno zabaliť 😀 😀 😀

zuzadlo
4. mar 2009

aj ja viem kde,len vies ja uz som na to stara 😀 😀 😀 , mas pravdu,kecame tu len my a nejaka hrstka,ale kam sa poli aj ony? 😀 😀 😀

iwusska
4. mar 2009

prečo stará? Veď aj ty si mamička nad 30, nie? 😀 . Neviem kde sa podeli, napr. dasa už dlho nezavítala 😒