Antikoncepcia Novinette. Poznáte?

milhaus
4. jún 2007

ktore beriete tuto antikoncepciu?
je dobra a neskodi moc?
ked som si precitala pribalovi letak nebola som moc nadsena

petjusska
14. okt 2009

ahojte,chcela by som sa spytat,ci je normalne,ze ako som zacala brat novynette tak som strasne presitlivena,podrazdena a strasne naladova...je to moja prva antikoncepcia a mam ju mesiac a neviem,ci mam este pockat,ci sa to zmeni,alebo ci mam poziadat o ine tabletky...:/

helenkasabinka
14. okt 2009

ahojte ja som pred 5-timi dnami dobrala tieti tabletky a bola som uuuplne nespkojna 🙄 od prveho dna som bola strasne podrazdena,hlava ma bolievala kazdy den,malatna som bola stale,prsia ma boleli,chut na sex uplne nulova 😅 ,bolesti slabe v podbrusku,no hrozne

brala som ju jeden mesiac a nikdy viac.......teraz ju uz 5 dni neberiem a nedostala som stale menzes a volala som dokimu ze ked nedostanem do 10-tich dni tak mam ist na vysetrenie a na vyvolavacku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

rajcina
22. okt 2009

ja som ich brala asi 8 rokov
ani som nevedela ze nieco uzivam
petjusska antikoncepcia moze u niektorych sposobovat prave stavy ktore opisujes a este ovela horsie veci
nestazovala som sa na ne sadli mi ako uliate, napriek tomu s odstupom casu lutujem ze som sa tymto svinstvom ladovala roky

alias313
22. okt 2009

ja tieto tabletky beriem asi 3mesiace a som s nimi spokojna ziadne vedlajsie ucinky...az na tu chut na sex-tu som teda riadne stratila, len je tazke zistit ci to bude prave tabletkami 😕

alias313
22. okt 2009

teda a teraz tak nad tym rozmyslam, do prdky ako zistim ci moja nechut na sex prameni v tabletkach????

lamada181
22. okt 2009

pejtuska ja som musela prestat brat aj kvoli tomu antikoncepciu tuto konkretne ze som bola priserne naladova a hlavne som mala navali zimy a tepla ale take ze som si dosrala stitnu zlazu tersz chodim po dr ako blazon a je mi strasne zle takze odporucam ak nieco taketo mas ukonci radsej inu
sice aj ked mi povedali ze sa to moze stat iba 1% zien no proste som ako keby prechode je to zaujimave

lamada181
22. okt 2009

alias nechutenstvo na sex to robia tieto hnusne tabletky a netvrdim to ja ale vedcina mojich kamosiek ako som povedala odporucam skoncit co najrychlejsie lebo sa ti moze stat nieco ako mne 🙂

betushka
9. nov 2009

ahojte baby, neviem veru ci mam hodnotit novynete ako pozitivnu ci nie, ja som ju brala len asi 3 mesiace a bola som z nej velmi podrazdena zmeny nalad a tak ale ono to mohlo byt aj celkovo pocasim a tak jesenou depresiou ako kazdy rok:/tak tiez som pribrala no potom som ich vysadila a pribrala som o dalsie 2 kila navyse tak neviem cim to bolo zapricinene.. ale ako nestazujem si po sexualnej stranke to bolo celkom fajin, aj prsia sa mi zväcsili ale to asi tym ze som pribrala:/

siuzi
28. dec 2009

ahojte,každej žene vyhovuje iná antikoncepcia,ja som novynette brala cca 6 rokov,na začiatku som pribrala 10kg-dr.mi povedal,že to nie je z tbl.ale,že moc jem a bola som vybavená.ale inak som bola spokojná.potom som skúsila Evru-náplaste-a peklo-zadržiavala som vodu,revala som pre úplné nezmysly,no stavy hrozné.treba skúšať

ivanadur
26. jan 2010

ahojte, ja som brala do dnešného dňa Novynette 2,5 roka, zo začiatku bola fajn, ale mohla som zabudnúť na presný termín menštr., po starých cilest som mala na hodinu presne a pri tejto HAK rozpätie 5 dní, a keď prišli dosť neskoro, tak sa vrátili po 2 týždňoch, sex len s povinnosti, aby sa môj muž so mnou nerozviedol, resp. nešiel za inou, prsia väčšie o dve čísla a mám po opakovaných diétach a aerobikoch len 13 kg navyše, nálady na vraždenie. Takže neviem, od zajtra berie Qlairu, tak kladiem do nej všetky stratené nádeje.

lenrie
2. feb 2010

Baby,úprosim poradte,tabletky beriem kazdy vecer okolo 23tej,lenze vecra som zabudlaaspomenulasom si na nu az dnes o17tej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ co teraz????a vcera bol sex 😲 😲 😲 😲 😲 akurat v sobotu som zacala brat nove balenie po menzese......prosim poradte

lenrie
2. feb 2010

prosim poradte niekto

standulka
1. aug 2010

dost dlho som brala prave tuto HAK a bola som velmi spokojna.Po dvoch porodoch som znova zacala s tou istou volbou a pohodicka.Nepriberám,znášam ju celkom fajn a je cenovo vyhodna.takže odporučam. 😲 😲

standulka
1. aug 2010

Myslím,že sa nemusím bát moja,mne sa to tiež stáva a riadím sa hlavne plodnými dnami.Bey obáv moja.

jamerlenka
19. aug 2010

ahojte, mam 2blistre novynettu tabletiek na predaj (treti pribalim gratis, chyba tam 7tbl), ak by ste mali niektora zaujem napiste mi do posty.
pekny vecer

skyla
3. okt 2010

Novynette... v podstate spokojná, ale chuť na sex žiadna 😀

majkaa76
14. okt 2010

ja ju uzivam iba treti mesiac, zatial mavam bolesti nôh, ale nemusi to byt dosledkom HAK, moze to byt aj zmenou pocasia,,,
inak zatial spokojnost 😉

iwka242
14. feb 2013

Ahojte baby, ja beriem novynette cca 3roky.. zo začiatku bolo všetko ok, nepribrala som, prsia sa mi zväčšili o 1,5čísla a nemala som s ňou absolutne žiadne problemy ...ale posledného pol roka ma každú chvílu bolí hlava, žalúdok mám ako na vode ,neustále pocit na vracanie, aj normálne vracanie, neskutočná precitlivelosť, plačlivosť, depresie, dokonca aj závrate..nemohla som normálne existovať..bolo to strašné..naozaj... proste celé zle !!!! Pochodila som vela vyšetrení lebo som už bola zúfalá a nikde mi nevedeli povedať čo mi je ..vraj je všetko v poriadku.. až teraz ma napadlo že to môže byť z HAK.. a mala som pravdu ! som si tým už viac než istá ... predtým som takéto problémy nikdy nemala.. až teraz.... Hneď ako to bude možné tak si idem dať predpísať druhú HAK !!!!!!!!!!! Aj keď ešte neviem akú ale dúfam že mi môj gynekolog pomôže

iwka242
14. feb 2013

a ešte som aj uplne stratila chuť na sex.. takže novynette už NIKDY VIAC !!!

nefertitka
14. feb 2013

otazka bola sice stara, ale prispejem, ja som novynette brala uz 2x a obidva razy uplne v pohode, bez akychkolvek neziaducich ucinkov, dokonca oba razy kratko potom ako som ich zacala brat som zacala chudnut, az moc, behom 4 mesiacov 10 kil....vtedy som to nepotrebovala, ale teraz by sa aj zislo 😅 ...teda neviem, ci to moze byt ucinok antikoncepcie, ale kedze sa to stalo 2x tak asi hej 😝

1ivuska
15. feb 2013

ja som tiež brala Novynette, skoro 8 rokov, odkedy sa mi narodila prvá a dokojila som, a nezdalo sa mi že by som s tým mala problém, každému organizmu podľa mňa vyhovuje niečo iné, po vysadení som v pohode do pol roka bez problémov otehotnela a o 53 dní tu bude s nami naše druhé slniečko... 🙂
inak ak by ste mala niektorá záujem, môžem poslať 2 pláta čo mi zostali, exp. 1/2014 🙂

nanulik
22. mar 2013

Ahoj ja som brala novynette uz davnejsie potom pauza par rokov a mam ju znova. Trochunsom pribrala a strasnd mi znizila chut na sex, tak si ju chcem dat zmenit

nanulik
22. mar 2013

A este menses chodi hore dole ako sa mu chce. Teraz dva mesiace nebol vobec ☹

tistinta7
26. mar 2013

ahojte babule..myslite si že antikoncepčný učinok može znižit liek proti alergie (Fixit) ???? dakujem

en1987
31. mar 2014

ahojte, ak by nejaka baba mala zaujem, ponukam na predaj 1blister Novynette, cely, nenacaty..exp do 11/2015

nelinkaps21
8. aug 2014

ahojte, ak by mal niekto zaujem o HAK Novynette predam 2 blistre, lacno 🙂 A k recenzii tabletiek, brala som ich 6 rokov a vsetko bolo OK, menzes ako hodinky, bolesti ziadne a dokonca chut na sex vacsia ako teraz ked neberiem :D

zuzana7x
10. máj 2015

Ahojte, keby ste niektorá chcela jedno balenie Novynette, predám za 6€ 🙂

romankka21
23. okt 2015

@zuzana7x Ahoj, mas este to balenie novynette? napis mi ked tak na mail romankka@gmail.com diiky

simus2211
20. dec 2015

@jamerlenka
@nelinkaps21 mala by som zaujem 🙂

zuzkapop
26. mar 2016

Ahojte,mám na predaj 2 blistre novynette za 10e,ak má niektorá záujem,prosím píšte IP. Exp 10/2016.