Antikoncepcia NuvaRing. Berie ju niektorá?

wladka
18. júl 2007

ahojte holky.

mate niektora skusenosti s tou antikoncepciou? uvazujem nad nou alebo nad Implandon - implantacnou tycinkou, co sa dava a rameno, tabletky mi nevyhovuju.. budem rada, ak mi napisete svoje skusenosti..vdaka..

dianadekoracie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ineeez
14. máj 2019

@dianadekoracie ja mam 1 ks

silvi407
2. júl 2019

Dobry den, predám antikoncepcne kruzky Teyla na tri mesiace. Expiracia je do 06/2020. Cena: 30 eur. Otehotnela som skor ako som ich mohla zacat pouzivat.

ineeez
2. júl 2019

@dianadekoracie aj ja mam na predak

bat
13. okt 2019

Ahojte, chcela by som sa spytat... mam 3.tyzden kruzok Teyla, dnes ho akurat vyberam...Ako to je s tym ze ked ho na ten tyzden vyberiem tak ma chrani pred otehotnenim ci nie a musim pouzit inu formu ?
A v pribalovom letaku su este nejasnosti, ktorym nerozumiem... pri sexe som si ho vyberala vzdy na chvilu lebo ho mam trosku nizsie(vyssie uz nejde) a priatel ho citil a raz zatlacil tak ze som ho nemohla najst, ale nastastie som nasla.... a teda v letaku je ze pocas 1.a 2..tyzdna ak by bol viac ako 3h mimo nemusi chranit dostatocne. Mysli sa to za tie 2 tyzdne cj kazdy den 3h? Aj na 3.tyzden to tak je napisane. Bojim sa toho kedze spolu to bolo asi viac nez 3h za tie 2tyzdne.
Dakujem za odpoved dufam ze niektora poradite kto pouzivate niekoty z kruzkov.😊

akombakom
13. okt 2019

@bat počas pauzy (4, týždeň) si určite chránená, to jo teraz keď to ideš vyberat, rovnako ako tie 3 týždne kým ho máš nasadené. no s tým vyberánim kvôli aktu na chvíľu neviem presne. myslím, že sa ráta ten deň nie spolu. ale určite to na svoje pravidlá. to sa opýtal lekára aby si mala istotu. určite sa nedá vyberat hoci kedy hoci ako. podľa mňa to bude na 3 hodiny raz za 24 hodín, ale to sa spýtal lekára

bat
13. okt 2019

Dakujem velmi pekne🤗😊

bat
13. okt 2019

Ale ak by niekto vedel poradit ohladom toho vyberania budem rada...lebo mam pochybnosti... dakujem

alka221
14. okt 2019

@bat ahoj vyberať sa dá počas styku na tuším tri hodiny potom si ho musíš vrátiť, a klasický pauzu to vieš 7 dní.

nicky182
23. jan 2020

@alka221 ahoj,vidím ťa tu poslednú aktívnu, prosím ťa pekne,budeš taká ochotná poradia mi, ako je to zo zavedením 2.krúžku? Prepáč,že otravujem ... dnes som si dala prvý krát... čiže o 3 týždne,takto vo štvrtok si ho vyberiem. Čiže od piatku počítam 7 dní,tzn v sobotu si založil druhý či ako ? Mám.v tom hokej ,HAK som brala pred 12 rokmi,už si nepamätám ten princip😂😂😂 budem ti vďačná 🙏🙏🙏🙏

cincuska_1
24. jan 2020

@nicky182 áno presne tak.po 3 ty vyberieš ak chces prestávku po týždni zavedies novy.ak prestávku nechceš zavedies hneď dalsi

nicky182
24. jan 2020

@cincuska_1 dakujem ti velmi pekne, chrani to aj pocas pauzy ak sa nemylim.

alka221
25. jan 2020

@nicky182 áno budeš mať tri týždne, na týždeň vyberieš a potom zase na tri vlozis. Vkladať hneď ďalší neodporúčam, to rob skôr výnimočne, napr máš gynekologa, fakt ojedinele.

beabbb
25. jan 2020

spokojnost nadovsetko. pouzivam uz roky, je spolahliva a ziadne vedlajsie ucinky

ineeez
26. jan 2020

Mam na predaj 1 krúžok, drzany v chladničke, expiracia 2/21. Ak náhodou... Cena 10€

alka221
26. jan 2020

@ineeez ja vezmem.

ineeez
26. jan 2020

@alka221 píšem spravu

nicky182
12. feb 2020

Baby, zajtra si mam prvy krat po 3.tyzdnoch vybrat kruzok , ale uz dnes mi zacalo spinenie, tak neviem co to ....je to OK ? pocas 3 tyzdnov som si kruzok nikdy nevybrala. dakujem za info

alka221
12. feb 2020

@nicky182 podľa mňa v pohode ak ešte len začínaš.

mita236
29. feb 2020

Ahojte dámy, chcem sa opýtať, užívam Hak lyndynette 30,ale keďže som z nich hrozne pribrala, uvažujem nad inou formou a čítam ako tu chváliť tie krúžky, je to rovnako spoľahlivé ako tablety? Ne pribrali ste z toho? A je ho pri sexe cítiť?

alka221
29. feb 2020

@mita236 je ho cítiť.z mužskej strany, ja necítim.je to spoľahlivé a ja som pribrala.ale tozvie z čoho😅

ondro_t
4. mar 2020

Dobrý deň, predám antikoncepčné krúžky Teyla na 3 mesiace. Použiteľné do 05/2021. Cena 30 Eur.

bat
10. apr 2020

Ahojte, ako je to s vaginalnym kruzkom a tabletami na vkladanie do posvy na infekciu? Moze sa sucastne s kruzkom uzivat? Dakujem

zdencaaaa
13. apr 2020

Minulý piatok 3.4.som vyberala krúžok. 10.4. som si vložila nový. Nemala som menzes, ak nerátam jednorazovo trochu hnedej krvi. Je to ok?

alka221
15. apr 2020

@bat tabletky by nemali prekážať.
@zdencaaaa ja myslím že áno. Ja som to tiež teraz tak mala.celkovo mam slabú.ms posledne mesiace, skoro žiadnu.

katarinka_
24. apr 2020

No neviem ako vy baby, ja mam nuvaring kratko ale uz sa mi zda ze nerobi dobrotu. brala som HAK s prestavkami X rokov ale vzdy som prestala Lebo po case prisli dost zasadne vedlajsie ucimky. Naposledy pri Jeanine (a to som ju brala tak 9 mesiacov) som mala najskor podrazdenost, ale potom take depresie ze to neprajem Nikomu.... Po dlhsej pauze chcem nieco ine, Lebo nechceme kondomy ani Pharmatex. Conpotom cloveku zostava? Prerusovana suloz ktora nie je az tak spolahliva alebo ta-daa zas Len hormony 🙂 mam Nuvaring asi tyzden a Moj priatel uz tvrdi ze sa mu zda ze som podrazdena a velmi citliva, ja Sama vidim ze okamzite klesla chut na sex. Je to zvlastne, ze uz po tyzdni, resp. Prakticky okamzite to takto cloveoa meni. Ale mozno je to nahoda a je to vplyv inych veci (predsalen, korona casy a karantena robia svoje 😄). Uvidim. Co sa ale ttka zavadzania a pouzovania, podla mna to je super. Zavadzanie Bez problemov, nikdy nevypadol, necitim ho a to ani pri sexe (partner tiez nie).

lauritka00
12. jún 2020

Kolky den po vynrati zvyknete dostat menzes? Js som.piaty den a stale nic tsk neviem.ci je to ok...

zdencaaaa
13. jún 2020

@lauritka00 je to ôk, ja vyberám krúžok v piatok a menzes dostávam v stredu

krepes
1. nov 2020

Niekto Nuvaring na predaj ?

sevcikovaan
10. nov 2020

@krepes dobrý deň, mam 2 krúžky Nuvaring na predaj. Exp 2022 a skladované v chladnicke. 20€