Antikoncepcia NuvaRing. Berie ju niektorá?

wladka
18. júl 2007

ahojte holky.

mate niektora skusenosti s tou antikoncepciou? uvazujem nad nou alebo nad Implandon - implantacnou tycinkou, co sa dava a rameno, tabletky mi nevyhovuju.. budem rada, ak mi napisete svoje skusenosti..vdaka..

kikashenka
15. júl 2015

Ahojte ŽENY🙂

ja som mala 7 rokov anti. Yasminelle, teraz 16mesiacov pausu,
z toho som 12 mes. nemala vobec periodu, potom sa perioda upravila na kazdych 40 dni,
ale od aug. rozmyslam zase and antik.

dnes som bola u gyne a dal mi NUVARING ze je to lepsie ako tabl.,
trocha sa obavam toho ako ho vyberem:DDDD !!!???
i ked sa vravi ze sa to da vybrat v pohode, predsa mam z toho stres,
taktiez ked ho vyberem ja v pohode prstami, tak mi nejde do hlavy ako je mozne ze ho nevybere partner pri sexe?
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
ked je obdarenejsi partner napriklad sa vam nestalo ze vam ho vybral??????? 🤐 🤐 🤐 🤐

a otazocka, napr ked sa bere antika a nechcete dostat periodu zacnete brat dalsie bal. a tympadom perioda nepride, a pride az po 2 mes.
ako je to s KRUŽKOM? po 21 dnoch sa len vymeni kruzok? ked sa napr ide na dovcu a nechcem periodu dostat ci?????
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

dakujeeeem🙂)))

kebriell
16. júl 2015

Ahojte kocky.nuvaring mam prvy mesiac.Dala som si ho ako spom dostala menzes a este stale spinim.Len tak kus na nohavickach alebo ked sa utriem a uz je to 2tyzdne.Je to normaln? Upravi sa to?

kikashenka
16. júl 2015

A este otazocka ako trebars sa da cestovat s tym ked to ma bT stale v chladnicke?
Mam dostat periodu buduci tyzden a zajtra odchadzam do chorvatska cize by sm si mala vziat nuvaring so sebou ale vonku 34stupnov to neviem teda...
Lekarnicka povedala ze teplo ovolyvnuje mnozstvo hormonov.
Alo to riesite?

lyfuska
16. júl 2015

@kikashenka no v chladnnicke musis skladovat len ked to nebudes v priebehu cca mesiaca pouzivat ( ked si kupis plne trojbalenie. inac to hod normalne na cestu do kufra 🙂

lyfuska
16. júl 2015

@kebriell ja som to takk mala prvy mesiac a potom sa to po dalsich kramoch upravilo 🙂

kikashenka
16. júl 2015

@lyfuska jaaaj cize v poho to prezije 8hodinovu cestu v rozpalenom aute v kufri hej ten jeden kruzok?
A ako sm pisala a pytala sa vyssie pls ako to je ked si chces spojit 2cykly aby si nedostala periodu?
Tak ako pri tabl. Ze proste nevysadis na 7dni? Len vymeni 1ring za druhy?
Diky🙂

lyfuska
16. júl 2015

@kikashenka ano kludne a vsak v aute nebude 50stupnov .vsak jr klimatizovane nie ? A ano predlzis si to tak ze vynechas tyzden bez kruzku. Len v den keby si si mala kruzok vybrat si ho en vymenis za novy ;) aj ja to tak robim

kikashenka
28. júl 2015

BABY MOZE SA NUVARING DAT AJ POSLEDNY DEN PERIODY?
Nestihla som to prvy lebo sm bola na dovci...
Myslite ze sa moze daco stat ci????
Aky je dovod nasadenia nuvaringu a celkovo antikoncepcie v prvy den kramov???
Teraz neberem nic a nuva je moja premiera.
Hm???
Dakujem 🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾

norika23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulkam21
12. sep 2015

Ahojte baby prosím vás o radu.V utorok som si zaviedla Nuvaring celý deň mi vypadával tak som si ho vybrala a zaviedla znova jeden deň bolo dobre a potom mi zase začal vypadávať,už som skúšala všetky metódy zavádzania a furt mi vypadáva a strašne ma bolí brucho a cítim ho tam...pomoc uz som zúfalá neviem čo stym. . 😥

kubinca
29. sep 2015

ahojte, idem pridat moju skusenost, v auguste som si nasadila nuvaring, 8 rokov som bola bez HAK, v puberte som mala dva roky ale prestriedala som vtedy asi 4 druhy, po kazdej mi byvalo zle a bolievala ma hlava... dufala som ze pri nuvaringu to bude teraz lepsie, aj som uz starsia... takze za ten mesiac som mala tvar ako pubertiacka, znizila sa mi chut na sex a aj vzrusivost tam dole, cely mesiac som spinila, a mala som este 4 dni do vybratia kruzku a chytila som taku migrenu az som zvracala, vybrala som hned v ten den, po tyzdni sa postupne zacalo vsetko upravovat...moje telo asi velmi neznesie hormony 😀 takze idem si ja zas pekne plodne dni sledovat a skusit nejake nehormonalne veci...

majkasj
26. okt 2015

Ahojte žienky.Ak by niektorá chcela,mám 2 ks NuvaRing.Kupovala som 3 mesačné balenie,ale dostavili sa u mňa vedľajšie účinky.Za 3 ks som zaplatila 39.95€,tieto 2 ks predám za 20€( osobný odber).Ak pošta,+ poštovné.PO,písať na mail-maja.s1@azet.sk

babatko77
3. nov 2015

Prosím vás nuvaring sa da kúpiť aj jedno balenie ci iba troj

janulkam21
4. nov 2015

Dá aj dokážu otvoriť balenie...

smouky4
7. dec 2015

Ahojte baby mám na predaj Nuvaring 2 balenia jedno balenie obsahuje všetky 3vrecká druhé len 2 vrecká, bohužiaľ nesadol mi. 3ks-34, 2ks-24 ex je do 03-2017 ak ma niekto záujem novacik.ivuska@gmail.com.

galadrieel
7. dec 2015

Ahojte 🙂 Chcela by som sa informovať, či by ste mi nevedeli poradiť čo robit v pripade, že som natoľko nepozorna, že som omylom vybrala kružok o tyžden skor.. Vybrala som ho v piatok, už je pondelok a ja neviem čo ďalej. CHcela som si počkať na špinenie, pri ktorom ale nemam istotu, že je to menštruacia, tak vyčkam nejaky ten mesiac, budem sa chraniť a pri druhej menštruacii by som si zaviedla nuvaring a pokračovala ďalej. Myslite, že je to dobry napad? Nestalo sa vam to niekedy? Ďakujem vam velmi pekne za odpovede 🙂

vikusss
12. jan 2016

ahojte baby pred dvoma týždňami mi moj gyn. predpísal tiež Nuvaring a o dva dni si ho mám dať ale nikto mi nepovedal že má byť v chladničke ja ho mám už druhý týždeň v nočnom stolíku.... teraz sa bojím či bude rovnako účinný ako má byť alebo nie...... nemám si radšej ísť kúpiť nový ? ďakujem.... 🙂

dotka04
12. jan 2016

Baby prosíííím, tie ktoré mávate MIGRÉNY - ako vám po tejto stránke sadol Nuvaring? Tbl mi na toto robia všetky zle ☹

janulkam21
13. jan 2016

Mne robil strašne zle ale teraz mi Dr. Dala tab. Formu Adele A tá mi zatiaľ sedí. ..

lyfuska
13. jan 2016

@vikusss kludne ho pouzivaj, len ked si kupujes na pol roka dopredu alebo 3 mesiace tak vtedy to treba mat v chladnicke ale inac netreba, mala by si to mat na krabicke aj napisane alebo v letaku

akombakom
14. jan 2016

@vikusss vikuss precitaj si pribaleny letak. 4 mesiace moze byt vonku ak sa nemylim, takze 2 dni su v pohode.. klidek

akombakom
14. jan 2016

@dotka04 ja mám ocnu migrnému, ale nastupila daleko pred zacanim nuvaringu ci HAK vobec.. takze suvis v tom ziadny nevidim... ani som nespozorvala, nejake zhoresnie.. je to ako migrena.. raz lepsie inokedy horsie... myslim, ze nuvaring to neovplyvnil, aspon v mojom pripade nie

vikusss
16. jan 2016

@lyfuska
@akombakom áno už som si prečítala Ďakujem... 🙂

ivirk
26. jan 2016

Ahojte,aj ja mam Nuvaring prvy krat a vybrala som si v lekarni rovno trojvalenie.Nakolko mi robil velke problemy nemozem ho pouzivat dalej a dva kruzky mi zostali.Ak niektora mate zaujem tak IP. Pekny den 🙂

akombakom
27. jan 2016

@ivirk ahoj mam zaujem napis na akombakom@freemail.hu

ladyanne
27. jan 2016

je to pohodlná antikoncepcie.

99jane99
5. feb 2016

Ahojte baby.
Znizila sa aj Vam chut na s.x pri pouzivani Nuvaringu ? Pripadne badate aj suchost tam dole ci vsetko v pohode funguje ako ma ?
Diky za Vase postrehy.

ladyanne
5. feb 2016

ja taký prostr nemám

janulkam21
5. feb 2016

Mne strašne A aj sucho som mala teraz som ju zmenila A všetko je OK mne vôbec nesadne. ..

99jane99
6. feb 2016

@janulkam21 A aku mas teraz ak sa mozem spytat, ta neroby ziadne problemi ? (sucho, nechut) ? Dakujem za odpoved
Mne Nuvaring vyhovuje len preto ze su to neni tabletky, koli zaludku. Ale inak cim dalej tym horsie :-/