Antikoncepcia NuvaRing. Berie ju niektorá?

wladka
18. júl 2007

ahojte holky.

mate niektora skusenosti s tou antikoncepciou? uvazujem nad nou alebo nad Implandon - implantacnou tycinkou, co sa dava a rameno, tabletky mi nevyhovuju.. budem rada, ak mi napisete svoje skusenosti..vdaka..

jankale2
22. jan 2013

@ckatka ahoj chcela by som sa ta opytat ako je to pocas tych 7 dni ? si chranena ako pri tabletkach?

ckatka
23. jan 2013

@jankale2 samozrejme...vsak co by to bola za hormonalna antika keby si nebola 🙂 jasne ze chrani, stale

luckos
23. jan 2013

tiež môžem len odporúčať...nemusíte myslieť na pravidelné užívanie tabletky. zavediete, a po 3 týždňoch vyberiete. úplne bez problémov. brala som ho niekoľko rokov, predtým tabletky ale jednoznačne toto je tá najpohodlnejšia forma antikoncepcie.

estachova
23. jan 2013

ahojte, poradte, v pondelok som si mala po 7 dňovej pauze vložiť krúžok, ale ešte som si ho nekúpila, nemám čas ísť do mesta, malá je chorá, bude veľký problém ak si ho zavediem v piatok? čo mám robiť? 😖

merilajn
31. jan 2013

ja mam probem so zavadzanim. ked stlacim kruzok a chcem si ho zaviest, tak sa mi vnutri otvori na kruzok. Posva sa mi roztiahne a nejde mi posunut hlbsie. nechapem preco .

tara2
1. feb 2013

Ahojte, ja sa tiez chystam vyskusat Nuvaring, uz ho mam doma a cakam len na ms, len sa trocha bojim toho zavadzania 😅

betty666
6. feb 2013

Ahojte zeny..prosim poradte mi...nasadila som nuvaring minuly tyzden v stredu cize ho mam tyzden...a cely tento cas ma boli hlava....som unavena...a boli na zaludok ...neviem ci ho mam vybrat alebo este pockat ze to prejde? no tie bolesti su dost intenzivne a tak uz neviem ze co...neviete mi poradit ? pls

elka74
7. feb 2013

@betty666 ahoj. ja som mala takéto problémy po 4 mesiacoch používania. mávala som bolesti hlavy, náladovosť, nervozitu a pod. vysadila som ho aj ked je mi to lúto. je najpohodlnejšia antikoncepcia

lizatko1009
7. feb 2013

ja som vcera zaviedla uz asi 6ty mesiac, ale asi vysadim, mam naladovost, nervozna som, dokazem sa aj rozrevat potom ma to prejde a znova a neviem ako dalej, lebo antikoncepne tabletky mi robia zle, lebo idu cez zaludok.

lizatko1009
7. feb 2013

inac zavadzanie podla mna je malina, stale pred "hranim" ho vyberiem a po dam naspat.

angelin84
5. mar 2013

@tara2 Ahoj, prosím ťa, nemáš nejaký problém s tým krúžkom, myslím zdravotný? Ja som nenormálne nervózna, malátna, na nevydržanie, je mi do plaču...

tara2
5. mar 2013

@angelin84 - zatial nie, ale ja ho mam teraz len druhy mesiac. Zatial som na sebe nespozorovala ziadne zmeny...

elka74
9. mar 2013

@angelin84 presne tieto isté príznaky som mala aj ja.. musela som ju vysadiť

angelin84
9. mar 2013

@elka74 Ahoj, a mala si ich od začiatku? či až časom?ja ju mám týždeň...teraz mi už zle nie je...ale mám strach, že to zase príde 🙄

elka74
9. mar 2013

u mňa sa to prejavilo asi ten štvrtý mesiac. teda asi vtedy som si to začala uvedomovať..
@angelin84

mimi6789
11. mar 2013

Ahojte, mozem sa spytat, ci niektora z vas pouzivala kruzok a mala ,,nabeh", alebo mierne problemy s krcovymi zilami? .

tara2
15. mar 2013

Ahojte dievcata, keby ste mala niektora na predaj Nuvaring, ozvite sa mi do ip dakujeeeem 🙂

diablica697
24. mar 2013

Predám 2 ks krúžkov Nuvaring. Možnosť kúpi aj jedného kusu.

Cena:dohodou
Info: andreaboszormenyiova@gmail.com

angelin84
29. mar 2013

Takže píšem zase, Nivaring mám od 2. marca a nekrvácala som za 21 dní asi tri dni, potom som ho vybrala a krvácam zase...teda za posledný mesiac som okrem troch dní krvácala nonstop...a teraz tie bolesti pri menštruáciu dovi-dopo...po sviatkoch šup k doktorovi... ☹ ☹ ☹

lienkafoj
29. mar 2013

Ani nuvaring mi nerobidobre. Po zavedeni v prvy den menzesu mi MS skoncila na druhy den a na stvrty od zavedeia som zacala spinit a prespinila som dalsie tri tyzdne... Som myslela ze sa to upravi ale vcera ma presla trpezlivost a vyhodila som ho. Ked neprejde spinenie po sviatkoch ma doktor neminie...

elka74
3. apr 2013

@lienkafoj prvý mesiac som aj ja mala špinenie. potom sa to upravilo. bohužial som mala iné problémy a musela som ho vysadiť

juriki
27. apr 2013

Ahojte, kto by náhodou predával 3 krúžky nuvaringu ozvite sa cena do 35€. jozomudron@azet.sk
poprípade aj 2 do 24€.... 😎

zajaciq
9. máj 2013

kto by mal zaujem, mam jeden kruzok expiracia 9/2013 , ozvite sa mi do IP, dakujem

deni_ska
10. jún 2013

@kreola Hrozné niečo tá HAK! ☹

simhinka
30. jún 2013

dievčatá, mohla som znížiť účinnosť krúžku, keď som si 4 mesiace len krúžok vymieňala? Že som si vybrala a zaviedla nový, bola som 4 mesiace bez menštruácie...

maria1989
2. júl 2013

inak žienky skúste sa spýtať svojich mužov, čo oni na nuvaring... ja som ho mala a môj mi vravel, že ho proste cíti, a keď to bolo na dlhšie, tak to bolo pre neho až nepríjemné. no hlavne mi to povedal ako každý chlap až po určitom čase 😉

pipinahege
10. júl 2013

@maruschka ja som ho pouzivala, celu strednu cca pouzivala, som ho od 17 do 22 rokov, a potom sme uz chceli bbo a je na svete je uzasny neviem si to vynachvalit,, neusim sa stresovat ci tabletku som si dala, ci nie,, amimochodom, teraz som uz dokojila, a vraciam sa spat na nuvaring!

pipinahege
10. júl 2013

@maria1989 noo trosicku to vadilo aj mojmu,,, ale pozri kludne mozes ten kruzok vysadit pocas, milovania apotom, si ho das, spat,, ten kruzok, ma uciinost este 3 hodiny po vysadeni,, takze pokial, nemate 10 hodm, milovanie,, tak je to ok :D

maria1989
10. júl 2013

@pipinahege dík za radu 😉 škoda že som to nevedela vtedy, keď som ho mala. teraz už žiadnu antiku nesmiem, čo už 🙂

pipinahege
10. júl 2013

@maria1989 noo mrzi ma to ja som toto forum,, nasla az teraz,, je mi to luto,, mala som rozne anti,, ale tato je aj bola vzdy naj