Antikoncepcia NuvaRing. Berie ju niektorá?

wladka
18. júl 2007

ahojte holky.

mate niektora skusenosti s tou antikoncepciou? uvazujem nad nou alebo nad Implandon - implantacnou tycinkou, co sa dava a rameno, tabletky mi nevyhovuju.. budem rada, ak mi napisete svoje skusenosti..vdaka..

estachova
16. sep 2014

@80472 áno dobre 🙂

80472
16. sep 2014

@estachova dík...ešte dotaz...dnes ho mám teda vybrať, ale od včera mám špinenie akoby menzes začínal???? neviem...proste špinenie, inak počas celej doby používania som nič také nemala..čakala som menzes po vybratí, ale teraz neviem, asi to je už fuk a hlavne asi ten krúžok nový musím zaviesť o týžden aj ked budem mať ešte menzes, že áno...(v prípade, že by mi neskočil)

estachova
16. sep 2014

dnes vyber a o 7 dní zaveď nový, špinenie moze byť aj z kružku ja som mala a ms príde do 2 dní. zavádzaj a vyberaj približne v rovnakú dobu, ja to robím pri večernom sprchovaní
😉

renata_14
24. sep 2014

@estrapo Ahoj, chcem sa spytat, mas ich este na predaj?Je tam komplet 3 balenie/ 3 kruzky v 1 baleni? Neotvorene? by som mala zaujem. DAkujem

nuvaring
25. sep 2014

prosím ubezpečte ma. mám už druhý krúžok po týždňovej pauze, mám ho iba 2 deň. som dúfam chránená hneď (je to moja prvá antikoncepcia a celkom prvý krúžok som si zaviedla správne v prvom cykle, neurobila som žiadnu chybu)

majka29n
2. okt 2014

@nuvaring áno si

neratka
8. okt 2014

Ma niekto na predaj nuvaring? Pls, kontaktujte ma na renata.soltes1@gmail.com. diik

estachova
10. okt 2014

baby bude vadiť ak som si dala krúžok o 2 dni neskôr? nikdy sa mi to nestalo, ale zabudla som

majka29n
11. okt 2014

@estachova ja si myslím, že nevadí

estachova
13. okt 2014

potrebujem súrne kúpiť nuvaring - žilina

80472
14. okt 2014

estachova, podľa mna to vadí, 7 dní sa chrán aj inak! a čo nemáte recepty? ked to takto tu inzerujete???

ivankahali
18. nov 2014

Kocky, ak by mala niektora zaujem mam na predaj 3kruzk nuvaringu(trojmesacne balenie) na predaj. Skladovane v chladnicke. Exp:08/2016...

akombakom
7. dec 2014

Ahojte baby, ja uzivam nuvaring asi tak pol roka, zatial uplna spokojnost, nic lepsie nevymysleli, uz len keby k lekárovi po predpis keby nebolo treba ist a bol by zivot super :D:D:D

roxana280
7. dec 2014

jo, Nuvaring ma skoro zabil, za 7 mesiacov mi vystupil tlak z 110/70 na 180/110, ako som sa citila nemusim hovorit, NIKDY VIAC, brala som viacej druhov antikoncepcii a okrem bolesti hlavy som nemala nijake extra problemy, no ale toto, behala som po vsetkych moznych vysetreniach, pricinu zistit nevedeli, po vysadeni 3 dni, my zacal kleat tlak, po mesiaci som uz zas jak rybicka , NUVARING NEOPORUCAM

akombakom
22. dec 2014

roxana280... je pravda, ze vyssi tlak mavam aj ja, ale u mna je toho dost v praci, v rodine vsade, takze neviem ci to mam pripisat nuvaringu to by som klamala, lebo som si neni ista, ci to mam odvtedy, alebo to bolo uz aj skor... jedna vec je ista.. odkedy uzivam HAK nemavam ziadne menstruacne tazkosti, ziadne bolesti ani krce ani neskutocne silne krvacanie a to som za to velmi vdacan, kto take nepreziva mesacne nema ani sajnu ake to je oslobedenie...

bridgetjonesova
4. jan 2015

Ahojte baby prvy mesiac pouzivam nuvaring. Vytiahla som si ho po troch tyzdnoh v spravny den piatok ako som si ho dala pred 3 tyzdnami len opar hodin neskor. Len som cakala ze dostanem hned menzes a nic uz 2 dni. Pride este? Aku mate skusenost s tymto? Dakujem za odpoved.

nuvaring
5. jan 2015

@bridgetjonesova ja som pri prvom krúžku dostala ešte s ním dnu (spinenie)....potom sa to upravilo,vytahujem v utorok a vždy v piatok dostanem.

emka304
19. jan 2015

Baby dva roky do zadu som tiež brala Nuvaring a teraz po tehotenstve ho mam opat nasadeny,najblizsie dni mam dostat Menzes ale uz vobec neviem ako sa uzil....daval sa v 1 den alebo ako ??

katmi
20. jan 2015

@emka304 ahoj.. ja teraz začínam s NuvaRing a vkladá sa v prvý deň menštruácie 😉

dievčatá, ja mám však na vás inú otázku? zaviedla som si ho podľa návodu,ale dnes ráno som mala pocit, že sa mi zosunul nižšie.. je to možné? potom som si ho asi zle zaviedla??? mám z toho trochu "paniku" 😕

katmi
20. jan 2015

@estachova ahoj.. už nemáš ten problém s NuvaRingom? ako si to vyriešila? ja som ho len začala brať a mám taký istý problém,ako si mala ty... niekde asi robím chybu 😕

katmi
27. jan 2015

@kreola haluza.. písala si mi pred 8rokmi za HAK, ja mám už 6,5ročnú dcérku 🙂 a nasadený Nuvaring 😀

kreola
27. jan 2015

@katmi 🙂 To je mile 🙂 Ta moja ma uz 12 😉

katmi
27. jan 2015

@kreola a ako si na tom s HAK? ja som nasadila Nuvaring, ako som spomínala, mám ho prvý týždeň, resp. už druhý... mala som trošku problémy s dlhšou MS, ale už je to tuším v pohode (aj keď som bola dosť nalakaná, lebo som nikdy nebola zvyknutá na tak dlhé krvácanie 😕 ) . Ale veľké plus - pominuli mi bolesti v podbrušku, ani som nevedela, že nejakú MS mám 🙂 druhé trošku mínus, že mám stále pocit, že mi Nuvaring vypadáva ... ale ako som čítala, viaceré kočky s tým mali "problém".. je to tuším len o zvyku..

kreola
28. jan 2015

@katmi No ja som v roku 2009 po tych problemoch, ktore som tu v diskusii uz popisala uplne HAK vysadila. Neberiem nic 🙂 . Rozhodla som sa existovat bez cudzich hormonov, nech moje telo pracuje same, lebo navyse sa vyskytli aj problemy so stitnou zlazou. Mojej mame pred 2 rokmi diagnostikovali rakovinu krcka maternice, 3x ju operovali, prezila si svoje, tak ti poviem, ja mam dost strach uz brat cokolvek. Pozri sama uvidis ako sa bude tvoje telo spravat casom. Po roku, dvoch..... sama vycitis, ci je vsetko ok, alebo nie 😉
Drziiim palce 🙂

venividivikinka
2. feb 2015

@kreola, mozem sa opytat, ako sa ti to potom rychlo "vratilo do normalu"? uvazujem nad vysadenim nuvaringu (chcela som nieco lepsie ako hak a bola som max spokojna), lebo si tiez chcem vyskusat, ake je to "byt normalna" a bez cudzich hormonov. ake si mala skusenosti? bola si emotivnejsia a tak?

listicka2002
4. feb 2015

Ahojte dievcata Nuvaring som brala skoro rok a teraz som si ho dala znova predpisat, ale nejdem ho brat bo sa ideme pokusat o druhe bambino ak by mal niekto zaujem MAM HO NA PREDAJ! 😉

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborav
7. feb 2015

@venividivikinka ahoj. Prepac ze ta oslovujem ale bola si posledna prispievajuca. Chcem sa spytat ci je nejake obmedzenie/ci to citis ty alebo partner pri sexe. Prepac za taku cudnu otazku ale na jednom fore niekto pisal ze sa to partnerovi navlieklo a vytiahol to. Podla mna hlupost ale pre istotu sa pytam 😅 vdaka.

majka29n
17. feb 2015

@barborav vobec to neprekaza, pre mna je to zatial najlepsia anti, mala som tablety, naplaste a teraz mam skoro rok toto a je super

barborav
17. feb 2015

@majka29n jeeej vdaKa 🙂