Antikoncepcia NuvaRing. Berie ju niektorá?

wladka
18. júl 2007

ahojte holky.

mate niektora skusenosti s tou antikoncepciou? uvazujem nad nou alebo nad Implandon - implantacnou tycinkou, co sa dava a rameno, tabletky mi nevyhovuju.. budem rada, ak mi napisete svoje skusenosti..vdaka..

janulkam21
6. feb 2016

@99jane99 ja mam teraz tabletkovu formu Adele tá je podľa mňa super ani sucho nemám A aj chuť sa mi vrátila. ...

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lyfuska
1. mar 2016

Baby mam na predaj 2ks nuvaring. Musim ich vysadit a pred mesiacom som kupila trojmesacne balenie no a s tymi dvoma neviem co.. expiracia je 10/2017 od zaciatku su v chladnicke

babatko77
4. mar 2016

ahojte baby pouzivam nuvaring uz 6 mesiacov ale teraz sa mi stalo ze som zacala v strede cyklu spinit normalne som dodrzala vsetko ako som mala no je mi to zvlastne ze uz tyzden mam spinenie a som presne v polcase??

cim to moze byt?

ivirk
15. mar 2016

Mam na predaj dva kruzky,musela som vysadit a zostali mi 🙂

radkakocikova
15. mar 2016

Ahojte baby, potrebujem radu 🙂 minulý mesiac som zacala s antikoncepciou Nuvaring. Teraz mám týždennu pauzu. Moja otázka, som chránená aj počas týchto 7dní bez krúžku? Pri tabletkách, ak sa dodrziavalo užívanie 21/7, počas pauzy bola spoľahlivosť zachovaná. Pri krúžku si nie som istá a v pribalovom letaciku je vsetko možné o všetkých chorobách sveta, ale o tejto info nie 😠 prosím pomoc, na mamičku sa ešte necítim 😉 veľké ďakujem za odpovede 😉

99jane99
16. mar 2016

@radkakocikova
Ahoj. Ak si mala zavedeny kruzok 3 tyzdne vkuse tak si chranena aj pocas 7 dnovej prestavky.
V pribalovom letaku sa pise len AK by si mala kruzok "mimo" dlhsie ako 3 hodiny antikoncepna ucinnost moze byt znizena.

spunkeey
22. mar 2016

Ahoj baby zacala som tiez s nuvaringom. Chcela by som sa opytat ci je normalne ze som prestala mestruovat ked som si ho zaviedla a tiez ze si ho tam neviem nejako napasovat musi byt ulozeny presne kolmo? Nebude to pri sexe prekazat? Dakujem vopred za rady

99jane99
29. mar 2016

@spunkeey
Pri kruzku je normalny jav znizenie krvacania, pripadne uplne vymiznutie menstruacie.
Kruzok nemusi byt kolmo, jednoducho si ho vloz dovnutra a on sa tam akokeby sam usadi a ulozi ako chce.
Nam neprekaza.

spunkeey
29. mar 2016

Dakujem pekne,
@99jane99 zatial ho mam tyzden a stale ma boli v podbrusku, snad to prejde a este by som sa chcela spytat ci si ho Aj umyvate ked ho vyberiete, mavala som niekedy casto zapaly a preto sa bojim ze ho lahko dostanem teraz.

99jane99
29. mar 2016

@spunkeey Telo si musi najprv zvyknut, moze to trvat aj par mesiacov, tyzden je kratka doba. Malo by to casom preist.
Ja si ho obcas vyberiem a oplachnem vlaznou vodou. Ale neviem ci je to potrebne.
Nezabudni ze ho hned treba dat naspat, moze byt vytiahnuty maximalne 3 hodiny potom uz nechrani.

adel1410
26. apr 2016

Baby tak ja mám momentálne 7-dňovú pauzu po prvom mesiaci užívania, a stalo sa mi že celých 21 dní som špinila. Doktorka mi povedala,že to môže byť tým že sa prvýkrát zakladá počas menštruácie, takže preto môžem špiniť, lebo krúžok prekáža úplnemu vyčisteniu.. Je to fakt možne?

bozicka
9. aug 2016

Mám na predaj 2 krúžky nuvaring. Ak má niekto záujem píšte.

ivirk
10. aug 2016

Aj ja mam napredaj dva kruzky ak niekto chce.

ineeez
31. aug 2016

@bozicka cena?

ineeez
31. aug 2016

@ivirk cena?

ineeez
31. aug 2016

@lyfuska cena?

lyfuska
1. sep 2016

@ineeez uz nemam

sasulik007
2. sep 2016

ahojte nuvaring pouzivam druhy mesiac a chcela som sa spytat ci niekomu pomohol a upravil plet a po akej dlhej dobe sa plet zlepsila? Ja zatial nevidim nejake velke zmeny po druhom mesiaci.dakujem 🙂

kikushka2386
4. sep 2016

moja skusenost s nuvaringom.zial nesadol mi.vlastne ani sa to nejak nedalo vydrzat pokial si telo zvykne.stale som mala z nicoho nic triesky.strasne zle som sa citila.takze nejak na 5ty den som ho vybrala.pri vyberani som mala pocit ako keby som zo seba vytiahla poriadny kamen.sice hned na to som dostala znova ms ale neskutocne sa mi ulavilo.

ivirk
5. sep 2016

@ineeez navrhni- dohodou

adel1410
5. sep 2016

@sasulik007 ahoj, pleť sa ti asi neupraví. Je to nízkohormonálna antikoncepcia a keďže nie je v tabletkovej forme tak sa ani nerozkladá v žalúdku a tým pádom sa nedostáva v takom množstve do krvi. 🙂

bozicka
14. sep 2016

@ineeez cena je za 2 krúžky 20 EUR

anbi
25. sep 2016

Mam na predaj 1 balenie nuvaringu. Cena v lekarni bola 15,50 predam za 11 aj s postovnym...je stale v chladnicke mam ho doma len 2 tyzdne

anbi
25. sep 2016

@ivirk ahoj kupis za 11 euro jedno balenie nuvaringu je to cena aj s postovmym?

ineeez
26. sep 2016

@bozicka aj s postou? To by som vzala

ina_ingrid
17. okt 2016

Ahojte,mate niektora nahodouna predaj nuvaring? Prosim napiste mi do posty.

bozicka
18. okt 2016
sonzav
3. nov 2016

Ahojte, ak mate nahodou niekto na predaj nuvaring tak mi pls napiste do posty. Som z BA, v pripade potreby zaplatim postovne. Vdaka

lulu_2323
16. nov 2016

Ahojte rada by som tuto temu zase otvorila zeny ako ste spokojne s touto antikoncepciou? Lieky brat nechcem naplaste mi nesedia a babatko uz mame tak zatial staci citala som ze je nizkohormonalna a malo vedlajsich ucinkov co je super ako to je pri sexe? Citite ten kruzok?