Antikoncepcia NuvaRing. Berie ju niektorá?

wladka
18. júl 2007

ahojte holky.

mate niektora skusenosti s tou antikoncepciou? uvazujem nad nou alebo nad Implandon - implantacnou tycinkou, co sa dava a rameno, tabletky mi nevyhovuju.. budem rada, ak mi napisete svoje skusenosti..vdaka..

lucka.lucy
12. júl 2013

ahoj babule, vcera som zacala prvy krat pouzivat kruzok a zatial som spokojna, ale chcela som sa spytat... mozem sa s nim kupat v mori, v bazene etc? Je treba ho potom oplachnut ? a este jedna otazka... mozem ho pri milovani dat von? chrani ma uz teraz, alebo je lepsie pokat este par dni?
dakujem

monizz
17. júl 2013

Ahojte,
ôsmy deň mám zavedený antikoncepčný krúžok Nuvaring, a za nejaký čas odchádzame na dovolenku. Nikde som sa nedočítala, či je možné sa s krúžkom kúpať v mori, prípadne aké môže mať kúpanie nežiadúce účinky. Ďakujem Vám vopred za odpoveď, prajem príjemný deň.
Monika

kvetulik
19. júl 2013

Ahojte babulky, mam jeden original zabaleny Nuvaring z lekarne, ktory nepotrebujem, tak ak by ste nahodou mali niektora zaujem, mozem predat. Zelam krasny dnik 🙂

kvetulik
19. júl 2013

Babulky kupania v mori sa vobec nemusite bat, slana voda predsa neprechadza celym telom 🙂 Ja som s nim vzdy robila vsetko, nikdy som si ho nevytahovala, len pri zavadzani a vytahovani a niekedy v sprche. A ano, pri milovani ho mozes dat von. Uz si to presne nepamatam, radsej pozri v pribalovom letaku, ale myslim, ze moze byt vonku az 3 hodky. Do 3 hodin by si si ho mala naspat zaviest, aby ucinok nebol naruseny. V pribalovom letaku lucka urcite najdes, kedy presne zacinas byt po prvom zavedeni kruzku chranena. Myslim, ze to bolo tak ako pri ostatnych hak, ze istota je gulomet a prvych sedem dni je treba chranit sa este aj inak a potom plnou parou vpred 😉

dorotd
29. júl 2013

ahojte chcela by som sa spytat... mam nuvaring prvy krat treti tyzden dnes si ho vybetra zavadzala som si ho v prvy den menstruacie a v podstate cele tie tri tyzdne mam strednu menstruaciu.. stretla sa niektora z vas s niecim podobnym?? popripade ako to bude vzyerat na druhy tyzden? dakujem

apomsarova
1. aug 2013

mate niektora skusenost, ako s tymto kruzkom "preskocit "menstruaciu?( ideme na dovolenku)ked som mala Evru tak so len jednoducho nalepila nalepku a bol pokoj. dakujem 😄

monizz
3. aug 2013

Nazdar baby, tak som konecne doma a idem sa s vami podelit o svoje skusenosti v prvom mesiaci "uzivania" nuvaringu. Na dovolenke mi vobec nebolo zle, co ma prijemne prekvapilo, len som desiaty den od zavedenia zacala mierne spinit, fakt malicko, ale predsa, az do predvcera, kedy prisla menstruacia. Musim povedat, ze bola podstatne slabsia nez doteraz, vlastne mi staci mini tampon a keby ho nemusim po styroch hodinach vybrat, tak ho ani nevyberiem, nie je treba. Tak sa tesim. Jedine co ma trosku iritovalo bolo to spinenie. Aj ked viem, ze je to prve mesiace normalne, trochu sa bojim, ci to prejde, lebo nuvaring mi vo vsetkom sto percentne vyhovuje (plet sa mi zlepsila o sto percent, po styroch rokoch nemusim VOBEC nosit make up 🙂!!, len ked som si ho vybrala sa mi zhorsila, no ako prisiel menzes, tak sa to postupne upravuje), No ale spat k spineniu, mali ste aj vy podobnu skusenost? Mozem cakat ze spinenie bude pri nuvaringu bezne, alebo to prejde?
P.S. Nahovaram si to, alebo mate pri nuvaringu pred sexom nejaky blok, akoby strach? Raz mam chut na sex velku, inokedy ziadnu, a potom sa zas bojim...
Diky za info!
M.

ericka777
16. sep 2013

Ahojte zienky, mam nuvaring 3ks na predaj, cena 35€. mala som ho kupeny do zasoby, no rozhodla som sa ho vysadit.. napiste mi postu 🙂 najlepsie Kosice

kacka27
22. sep 2013

Ahojte kocky mam 5 kruzkov k dispozicii na predaj za nizsiu cenu, exp.date 2015

henyke
28. sep 2013

@kacka27 Ahoj kacka27, ak je to este aktualne zoberiem si to cele. Daj mi vediet, dakujem

katikkatkita
2. okt 2013

Ahojte predam 2ks NUVARING,skladovany v chladnicke, EXP 03/2015.
cena € 20

hisi
15. okt 2013

ahojte🙂 predam 2ks kruzok Nuvaring, skladovany v chladnicke, exp 10/2014
cena 22eur. Bratislava/Trnava. Piste sms na 0903 464 054.
Miska

zuzka1970
19. okt 2013

nuvaring je veľmi pohodlná antikoncepcia. mám ju 4 rok a už by som nemenila. po tabletkách a implanone úplne super, bez vedľajších účinkov a absolútna spoľahlivosť ... odporúčam 🙂

fugurunta
10. nov 2013

Ahojte, akurat mi zostalo jedno balenie (1 ks) NUVARING-u. Nemala by ste niektora zaujem ho kupit? Cena 10 eur. Napiste mi na kudlackova11@gmail.com. Dakujem

hlaura
11. nov 2013

ahojte, vysadila som nuvaring, no ostali mi dva krúžky, exp do 2016, cena je 24 € - možný aj osobný odber 😉

ela_79
11. nov 2013

Ahojte, chcem sa opytat ake testy vam lekar robil pred predpisanim nuvaringu. Hak som mala naposledy asi pred 10 rokmi, vtedy mi pred predpisanim robila hormonalny profil, pecenovky a tusim trombo. Mala som inu lekarku. Teraz sono vramci preventivky a odisla som s receptom na nuvaring. Ze nie je dovod na ine kedze som nefajciarka. Nie je to malo?

monizz
14. nov 2013

Ahojte baby,
nuvaring mam piaty mesiac, chcem sa spytat - mate niektora skusenosti s tym, ze ste zacali tyzden pred vybratim kruzku spinit, miestami uz aj s primesou krvi? Trochu ma to znepokojuje, ale nechcem hned utekat k lekarovi, kedze spinenie je vraj pri HAk celkom bezne...Dakujem za rady 🙂.

pipinahege
26. nov 2013

ja som ju brala, asi 7 rokov, ale mala som stale prblemy, s mikozami, nema niektora podobne skusenosti?: dakuejm

monizz
14. dec 2013

No dievcata, ja som nuvaring s velkou radostou a zadostucinenim vyhodila do kosa. Teraz uz len schudnut tych smradlavych 5 kil a zmierit sa s predchadzajucimi starostami - plet, vlasy, silna menstruacia.. Antikoncepciu som brala druhy krat ale uz som si povedala ze nikdy viac... nic mi nepomohla, akurat zacala robit ssarapatu a skoncila som s tym, ze po piatich mesiacoch "zdraveho" zivotneho stylu som vacsia o pat kil a vsetko ostatne co malo "odist" ostalo 🙂. Vela stastia vam prajem a pevne nervy!

ywula
19. dec 2013

ahojte dievčatá....dnes som si doniesla túto anti domov...prosím Vás, ja prechádza z Azálie, pretože som dojčila, teraz mám dobrať azáliu a nasadiť kedykoľvek krúžok?Alebo mám čakať na mršku a zaviesť prvý deň menštruácie???

@monizz

@pipinahege
@ela_79 mne nerobil žiadne testy, povedal, že mám prísť po troch mesiacoch na krv.... 😕

pipinahege
19. dec 2013

@ywula musis pockat na prvy den menzesu aby si mala normalny, cyklus

ywula
20. dec 2013

@pipinahege no, takto mi to povedal aj doktor, len som sa zneistila tou brožúrkou, tam píšu, že ak prechádzaš z minitablety môžeš nasadiť hocikedy...tak ja teda doberiem Azaliu koľko mám a potom budem očakávam mršku.... 😎 ďakujeeem

pipinahege
20. dec 2013

ano tAK JE TO LEPSIE

zuzin78
7. jan 2014

ahojte mam na predaj Nuvarin na dva mesiace, skladovany v chladnicke., cena 24€
exp. je maj 2016
ak mate zaujem prosim napiste mi do IP

petka102
15. jan 2014

ahojte kúpila by som NUVARING.. aj viac ks ..ak niekto má na predaj tak mi napíšte na petkapaucova@gmail.com dakujem 🙂

nelinka2009
16. jan 2014

mam doma 2 kruzky... ak b niekto chcel tak na mail s.olsiakova@gmail.com

nelinka2009
16. jan 2014

no tak moja slubena skusenost po pol roku uzivania... nic moc prsia vacsie ale aj zadok... velka chut do jedla no na sex ani nepomyslim... neiem ako zhodim tie kila a tie neznesitelne nalady... drahe je to .. a to ked uz moj muz povie ze vysad to a ten zvysok predaj za lacno alebo vyhod.... tak to je co povedsat.

Ale samozrejme kazda sme ina, takze niekomu moze vyhovovat...

nelinka2009
16. jan 2014

@henyke MAM NA PREDAJ NUVARING AK BY STE MALA ZAUJEM

nelinka2009
16. jan 2014

@pipinahege PRESNE TIE STRASNE MIKOZI PO KAZDOM MENZESE

henyke
16. jan 2014

@nelinka2009
Dobry vecer, zobrala by som ho ak je ponuka este aktualna. Dajte mi info...dakujem