Antikoncepcia NuvaRing. Berie ju niektorá?

wladka
18. júl 2007

ahojte holky.

mate niektora skusenosti s tou antikoncepciou? uvazujem nad nou alebo nad Implandon - implantacnou tycinkou, co sa dava a rameno, tabletky mi nevyhovuju.. budem rada, ak mi napisete svoje skusenosti..vdaka..

bben
21. feb 2015

Ahojte...Po problemoch ktore sa po NuvaRingu neupravili som ho uplne vysadila.Zostal mi ešte jeden,ak by mala niektora zaujem,napište na andelicky@gmail.com Exp.02-0016 skladovany v chladničke...

maricenka23
24. feb 2015

Nuvaring neodporúčam, krúžok mi vypadol čo som si vôbec nevšimla, lebo po 6 mesiacoch som ho už nekontrolovala A keď som to zistila, bola som tehotná ale nastalo potom odumretie plodu čo myslim,že súvisí S tým, že ešte pôsobila HAK A tak poškodila plod... Podľa mňa nespolahliva antikoncepcia.....

majka29n
5. mar 2015

@maricenka23 to ste ho tam mala akože 6 mesiacov vkuse? alebo ste po 6 mesiacoch nekontrolovala, lebo ja používam nuvaring skoro rok, som po dvoch pôrodoch a neviem ako by mi mohol odtiaľ vypadnúť 🙂

martinas2011
5. mar 2015

Ahojte baby, ja som nuvaring užívala osem rokov a teraz som mala dva mesiace pauzu, ale chcela by som začať znovu ho užívať.. Len si nepamätám celkom dobre.. Musím počkať na prvý deň menštruácie a budem hneď chránená? Počas toho týždňa "bez" budem chránená tiež? Vopred ďakujem za rady :*

maricenka23
5. mar 2015

@majka29n jasné, že som ho nemala 6 mesiacov V kuse, to by bolo trocha od veci, klasický 3 týždne potom týždeň von, A práve preto, že som ho používala 6 mesiacov (samozrejme, nie ten istý krúžok, ale vždy nový ;)) , tak som sa spoliehali na to, že nevypadne A vypadol, A neviem kedy, už som ho nenašla...takže tak, to je len rada odo mňa, že odporúčam si ho pre istotu kontrolovať, A podotýkam,že nie som prvá, ktorej vypadol, pri pohlavnom styku sa to môže stať úplne bežne, ... Keď sa dá vybrať, tak logicky sa môže dostať aj von...

ina_ingrid
22. mar 2015

Zienky, ak by set niektora mali na predaj prebytocny nuvaring kruzok, aj 1kus, ozvite sa mi prosim cez sukromne spravy, dakujem 😉

ninocta
24. mar 2015

Ahojte baby, dosť mi pomohlo prečítať si vaše skúsenosti s Nuvaringom, ale mám ešte pár otázok, je táto forma antikoncepcie aj pre madšie dievča (20) ? Niekde som čítala, že je vhodnejšie skôr pre staršie ženy a ešte jedna otázka, pri styku ho nie je cítiť, resp. nezavadzia?

nikazuz
29. mar 2015

Ahojte. Aj ja som používala Nuvaring, asi tak 5 rokov a bola som veľmi spokojná. Nikdy sa mi nestalo, že by mi krúžok vypadol, teda raz som mala pocit, keď som si ho vložila, že vypadáva... tak som ho posunula vyššie a všetko bolo OK. Najviac mi na ňom vyhovovalo, že má málo hormónov, nezaťažuje pečeň a MS bola slabá a skoro žiadne bolesti podbruška 🙂 Vo februári som ho ale vysadila, bo sme si s manželom povedali, že už by sme mohli aj otehotnieť... No a vyzerá to tak, že hneď po vysadní sa aj podarilo - zajtra idem k doktorovi tak dúfam potvrdí 2 čiarky na tehu teste 🙂
Ináč neviem o tom, že by Nuvaring bol len pre staršie ženy, mne ho poradila mladšia kamoška (vtedy mala 22), ktorá mala problém s opúchajúcimi nohami pri tabletkách - a krúžok jej pomohol. No a pri milovaní mne neprekážal vôbec, a asi ani manželovi, keďže sa nikdy nesťažoval 🙂 Ale o tom veku sa radšej poraď s doktorom....

jarushka599
29. mar 2015

Ahojte, ja som Nuvaring práve vysadila, mala som ho 3 mesiace a nesadol mi, pohoda bola, že som nemusela brať tabletky každý deň, aj manžel bol v pohode, ale mne tie hormóny spôsobovali nechuť na sex, ale totálnu.....cítievala som bolesť vo vaječníkoch a zadržoval vo mne vodu alebo čo, lebo vždy som bola počas používania o cca2 kg tažia ako ked som ho ten 1 týždeň nemala, teraz som bez neho už 2 týždne a cítim sa ako keby som schudla...2 kg normálne fuč....neviem, čo to bolo, ale takto sa mi to prejavovalo, takže som s ním nebola spokojná....čo sa týka zavedeia alebo vypadnutia, s tým som nemala žiadny problém, to bolo v pohode.Keby som nemala tieto vedľajšie účinky, tak by to bolo super.

pelcinka
30. mar 2015

baby, ak by ste niektora chceli, mam na predaj jeden kruzok 🙂 ja som bola spokojna, mala som ho s prestavkou asi 7 rokov, bez vedlajsich ucinkov... ale sme sa rozhodli, ze je cas na bejby 🙂 kruzok ma exp. 2/2016

zanuska
20. apr 2015

Baby mala som prvy mesiac nuvaring po vysadeni som nedostala menstruaciu moze to byt tym ze si telo zvyka?neviem co mam robit zajtra si mam dat druhy kruzok mala som ho tam presna 21 dni a 7 dni pauza no zajtra je siedmy den a ani naznak toho ze by som mala menzes dostat

jarushka599
20. apr 2015

@zanuska určite si ho zaveď, nový si daj, tak to píšu aj v letáku, možno príde neskoršie, alebo si zavolaj gynekológovi, určite ti povie, aby si to sledovala a ak nič, tak ti bude kázať prísť k nej, ale určite si daj nový. 🙂 ja som vždy na 4-tý deň po vysadení dostala, ale mala som ešte ked som ho vkladala nový, takže si to podľa mňa zajtra určite daj nanovo.

zanuska
20. apr 2015

@jarushka599 dakujem za odpoved dam si ho 🙂

jarushka599
20. apr 2015

@zanuska 🙂 za málo

kevama
26. apr 2015

@pelcinka ahoj pisem IP ak ho este mas

jarushka599
26. apr 2015

@kevama ja mám dva krúžky na predaj, ak by si chcela, napíš IP

pelcinka
26. apr 2015

ahoj @kevama aj ostatne baby, uz je predany...

kevama
26. apr 2015

@pelcinka dik za info..🙂

estachova
28. apr 2015

predáva niekto nuvaring?

jarushka599
28. apr 2015

@estachova ja mám, napíšte mi IP

eliska1986
14. máj 2015

Milé maminky,budúce maminky i nemamičky🙂 Stretli ste sa s Nuvaringom,že vám od neho opúchali ,trpli ruky,bývalo vám ráno na vracanie?

akombakom
18. máj 2015

ja som 100% spokojna s nuvaringom, ziadne tazkosit, uzivam ho asi tak rok, predtym som bola na tabletkach to som mala nervy stale som skontorlovala, ci som si uzila davku vecer 🙂.. toto je neskutocne pohodlie, no je pravda nemam pravidleny sexualny zivot, tak neviem pri pohlavnom styku ako (udajne niekomu to vadi, ze to citi ci vypadne) musim si viac-menej pamatat iba den kedy vybrat, lebo po menzese si automaticky viem, ze treba dat... a to si znacim vsade :D nezatazuje aspon traviaci trakt.. ked uz hormon odporucam urcite, myslim, ze nie je o nic horsi, ako hociktora ina HAK

eliska1986
18. máj 2015

Ahojte maminky,nemaminky🙂Stretli ste sa aj s tym,že vám od neho bývalo zle?-ranné nevolnosti,trpli vám ruky,bolela hlava?Ked ste ho vysadili necítili ste sa lepšie?Aj ked je pravda,že rozhodí cyklus po vysadení.

estachova
22. jún 2015

@ivankahali máš nuvaring ešte na predaj? A za koľko

meluela
22. jún 2015
ivankahali
23. jún 2015

@estachova nie uz nemam 🙂

estachova
23. jún 2015

máte niekto nuvaring na predaj?

alie1
8. júl 2015

Ahojte, predám 2ks Nuvaringu, skladovaný v chladničke, expirácia: 3/2017. Na odbere sa dohodneme, počas mesiaca som v rôznych mestách SR. Cena: 22€/2 kusy. Ak máte záujem, napíšte 🙂

alie1
8. júl 2015

@estachova Ahoj, ja mám, Ak máš ešte záujem, odpíš.

zuzka2833
14. júl 2015

Cauko. Mam doma dva balicky nuvaringu. Jedno je vytiahnute v oktobri minuleho roka z lekarne a druhe teraz v aprili. Exp su este v pohode. Myslite ze mozem uzivat?