Antikoncepcia NuvaRing. Berie ju niektorá?

wladka
18. júl 2007

ahojte holky.

mate niektora skusenosti s tou antikoncepciou? uvazujem nad nou alebo nad Implandon - implantacnou tycinkou, co sa dava a rameno, tabletky mi nevyhovuju.. budem rada, ak mi napisete svoje skusenosti..vdaka..

zanuska
17. nov 2016

ja som ho necitila manzelovi vadil asi preto ze vedel ze tam nieco je no po 4 mesiacoch som to vysadila lebo neak nesadol ☹

biba20
17. nov 2016

@lulu_2323 používam ho už roky tak ak ťa niečo zaujíma pýtaj sa 😊 Ja nemám žiadne vedľajšie účinky a pri sexe ho ani ja ani priatel necítime, ale to závisí samozrejme od "polohy"😜 Ak by ti vadil kľudne ešte pred alebo počas sexu ho môžete
vytiahnuť, len ho teba dať späť do 3 hodín. Keď porovnám s tabletkami, aké som mala migrény, nálady a váhu... je úplne super,ale samozrejme každému sadne niečo iné😊

kacena85
2. dec 2016

@biba20

Žienky plllls poraďte.presla som na krúžok.utorok som zaviedla no cítim každým dňom dolu horšie a silnejšie pálenie.aj červené citlivé na dotyk.gynekologicka že to sa musí prispôsobiť.ze mám vydržať...mali ste to až takéto daktora prvý x??lebo ja mám také doluhaklive ani kúpať sa nemôžem vo weknesse atď...napíšte Listy mi zrušili a tab nemôžem..a tiež mám už pár dní takeee bolesti hlavy

alka221
2. dec 2016

@kacena85 ahoj ja som tiez mala palenie, myslela som ze infekcia zacala tak som dala dvakrat tabletku a teraz druhy tyzden taham s kruzkom a som ok.mas aj vytok?

kacena85
2. dec 2016

@alka221 áno mám..už som to vybrala ..nedalo sa to vydržať a už som to dolu aj dnu mala akoby spuchnute tak asi alergia na latex

biba20
9. dec 2016

@kacena85 chudáčik, to mi je ľúto. To vyzerá na alergiu ako píšeš. Kamoska tak mala, jej to robili niektoré kondomy. Zlepšilo sa to, keď si ho dala von ? Ak tak zbehni určite k doktorovi.

kacena85
9. dec 2016

@biba20 uplne sa mi akoby ulavilo.taky tlak som tam mala.no bola som u dr pondelok hned.urobili vyter ale hrozne ma to vsetko stipalo a bolelo.dala mi tie vag.cipky macmirror na 12dni.a po 2 dnoch uz lepsie.dnes parada.uf

25katka25
12. dec 2016

Ahojte baby chcem sa opytat ako je to so 7dnovou pauzou pocas ktorej krúžok nemate? Ste chránená pocas toho tyzdna? Na druhy den po vytiahnutí som mala nechránený sex, ms prisla na tretí den ale uplne slaba trvala dva dni takze ako keby nic. Teraz po skončení sa citim ako pred, bolesti v podbrušku, naliate prsia a proste uplne presne ako keby to mam zajtra zase dostat...trosku mam z toho stres. 😏

biba20
19. dec 2016

@25katka25 ako klasická HAK. Pri prvom použití sa musíš ešte prvých 7dni chrániť a potom je to ok aj počas pauzy, len ho nesmieš zabudnúť dať naspäť 😉
@kacena85 super, tak hádam ti iná HAK sadne

tehoska
28. dec 2016

Kocky, nuvaring je len na predpis? Nepoznate v BA lekaren, kde by ho vydali aj bez predpisu? Dakujem..

nufiatko
28. dec 2016

@tehoska Podla mna je kazda HAK na predpis .. Ja mam Nuvaring tri roky skoro a bez predpisu som si ju este nevyberala .

miama3
30. dec 2016

Ahojte, prosím vás nemáte niektorá na predaj NuvaRing? Nutne potrebujem, veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem 🙂

rebeka789
10. jan 2017

@aknel1112 možem sa spytat ak som si zabudla dat v 7mi den mam si to dat na dalsi v presný cas alebo si to dat co najskor ?

lulu_2323
10. jan 2017

Ahojte pribrali ste niektora z tejto antikoncepcie? Boli ste naladove alebo ste prestali mat chut do sexu? Zlepsila sa vam plet?

biba20
10. jan 2017

@lulu_2323 migrény, kilá, nechuť k sexu, náladovosť (furt som revala :D a hneď na to zúrila) to všetko som mala z HAK tabletiek ZENADEA, tak sa asi volali 🙂
NuvaRing - nič za čo by mohla HAK, migrény prestali, sex super, náladovosť- teraz len zúrim z mm bordelu v byte 😠 , kilá- moja lenivosť posledný rok 🙄 S pleťou som nikdy nemala problém, tak neviem posúdiť

@rebeka789 čím skôr a pre 100% istotu opäť prvých 7 dní sa pri sexe chráň 😉

bluen
22. feb 2017

baby, mám navyše dva krúžky Nuvaringu.
Vysadila som ho, a zostali mi... Mam ich stále v chladničke, takže im nič nie je 🙂

Máte niektorá záujem?

ineeez
23. feb 2017

@bluen mam zaujem

lusilala
24. mar 2017

Ahojte,,mne teda nuvaring nesadol..mam druhy kruzok ale idem vysadit...totalne odisla vlhost pri sexe, bolesti hlavy denno denne co predtym vobec, a hlavne stale cez den aj vecer pocit na zvracanie..zle od zaludka..proste nesadla...inac zavadzanie v pohode ani som kruzok necitila aj ked mi spadol uplne dole bolo to ok....mam dva recepty este .ak by niekto chcel na skusku vyberiem a mozem poslat.

miirka25
22. máj 2017

Ahojte, predám Nuvaring - nakoľko plánujem babo, tak mi už je na nič 🙂 mám tri kusy v krabičke. Ak by mal niekto záujem napíšte mi správu a dohodneme sa na cene 🙂

ineeez
22. máj 2017

@miirka25 pisala som vam spravu

krepes
22. máj 2017

Mam aj ja 1 ks ak niekto chce 🙂

ineeez
22. máj 2017

@krepes cena?

krepes
22. máj 2017

10 eur? 🙂

ineeez
22. máj 2017

@krepes napiste mi prosim spravu, beriem

ineeez
23. máj 2017

@miirka25 mala by som zaujem

miirka25
23. máj 2017

@ineeez už som Vám odpísala.

miirka25
23. máj 2017

Baby Nuvaring, je predaný, pani INEEZ, zajtra jej ho posielam. Ak by mal niekto ešte záujem o Nuvaring, stačí napísať nieje problém...

petraa100
14. jún 2017

Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadom nuvaringu Používam ho prvykrát a akurat priblizne 2 týždne. O tyzden si ho budem dávať von. Po pár dňoch na to odlietam na dovolenku a nasadiť si novy musim na dovolenke. Moja otázka sa tyka prepravy, kedze som naozaj nikde nenašla presne vyjadrenie. Nuvaring sa ma skladovať do teploty 30•c ale mne povedali ze ma byt v chladničke (co som čítala viacerým) ako ho mam teda letecky prepraviť ak v tej krajine bude nad 30C. Ma s tym niektorá skusenost? Ďakujem pekne !

lufle
18. jún 2017

Ahojte baby chcem sa opytat či ste mali problem s menštruaciuo na začiatku pretože ja som si zaviedla nuvaring 1x pred mesiacom vsetko ok necitila som nevypadaval a po 3tom tyzdni mi menštruacia neprišla iba 2-3 dni krvave špinenie je to ok mam vyčkat další ciklus poradte prosim nestretla sa s tym niektora

26borka
12. júl 2017

Ahojte, ak by niektora s vas chcela antikoncepciu belissa na 2 mesiace,nech mi napise do posty. Ostali mi tabletky,lebo sme sa s priatelom rozhodli o miminko