Antikoncepcia NuvaRing. Berie ju niektorá?

wladka
18. júl 2007

ahojte holky.

mate niektora skusenosti s tou antikoncepciou? uvazujem nad nou alebo nad Implandon - implantacnou tycinkou, co sa dava a rameno, tabletky mi nevyhovuju.. budem rada, ak mi napisete svoje skusenosti..vdaka..

nelinka2009
17. jan 2014

@henyke ANO JE TO ESTE AKTUALNE

nelinka2009
17. jan 2014

@henyke MAM 2 KRUZKY SKLADOVANE V LADNICKE

halit13
20. jan 2014

@nelinka2009 ahoj, prosím ťa, nemala si pri zavedení akoby obrátený žalúdok, tak akoby na vracanie ? Mám ho len druhý deň, ale toto sa mi nezdá. Uvažujem, či vybrať, alebo vydržať a prejde to ....

soniada
20. jan 2014

Ahojte ja som nuvaring brala dlho tak ak mate otazky kludne 🙂

nelinka2009
20. jan 2014

@halit13 urcite ydrzat to sa nemoze prejavit tak rychlo a rozhadzes si cely cyklus

cawes
20. jan 2014

ahojte aj ja ho mam tak sa mozme vzajomne poradit.

@halit13 inak aj mne sa zda ze mi je divne presne dnes som si tak hoovorila ze je mi uplne na vracanie ale nevraciam

a ako je to s pouzivanim tamponov? mozu sa ci nie

halit13
20. jan 2014

@nelinka2009
@cawes ďakujem, tak ešte skúsim vydržať, čo sa Týka tampónov, tak KrVacanie by malo príst keď je na Týzden pauza,ciže tam nebude... inak, stále sa posúva dolu, čakala som , že to bude lepšie, lebo aj ten divný pocit ako by som mala vracať je divný

cawes
20. jan 2014

@halit13 aha pravda vidis ale tak ja ho mam prvy mesiac a teraz vlastne menzes mam. tak preto sa pytam na tampon.
no aj mne je neako divne a dnes cez den mi bolo strasne ako keby na odpadnutie

henyke
21. jan 2014

@nelinka2009

Zoberiem si tie kruzky. Dajte mi vediet ci osobne alebo postou. Ja som z Ba. Dakujem

redvinko
22. jan 2014

Nuvaring som brala 3 roky, bola som s ním veľmi spokojná.. Avšak po jeho vysadení som mala problém s menštruáciou.. Teraz som si dala pauzu, ale určite si ho dám predpisat... Lieky nechcem vidiet....

halit13
23. jan 2014

@cawes no , a je von, po konzultácii s gynekologičkou, počas šoferovania mi došlo normálne zle, a keď začalo svrbenie a nekonečné behanie na wc tak som to musela riešiť. Škoda, tešila som sa , že bude niečo nové namiesto tabletiek, ale asi nesadne každému.

cawes
23. jan 2014

@halit13 to je mi luot, ja tiez cakam co bude so mnou mam ho este nie ani tyzden a citim sa tiez stale vecer neako divne tak uvidime

ywula
2. feb 2014

Ahojte, tak ako mi odporucali, nasadila sm 1. den menzesu, dnes su dva tyzdne a este spinim, ale cakam, aj pri pilulkach sa vraj sprva spini.....raz sa mi stalo ze som ho vytiahla s tamponom, je posunuty nizsie, ale necitim ho vobec.sem-tam sa mi toci v hlave........🙂

sylvia36
4. feb 2014

Ja som mala Nuvaring asi pol roka, ale posledné tri mesiace mi úplne zmizla menštruácia, tak som to musela zmeniť... ale inak je to maximálne pohodlné, meniť len raz do mesiaca 🙂

luciapam
7. feb 2014

ahojte, po 6 rokoch som musela vysadiť a ostal mi jeden nuvaring, doba expirácie 03/2016, predám za 12€, najlepšie osobný odber v BA

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sky32
10. feb 2014

Ahojte baby, píšete, že niektoré máte dlhoročné skúsenosti. Ja nuvaring beriem tiež už asi 5 rokov a bez problémov. Chcela by som však vedieť jednu vec. Dnes si mám vybrať krúžok, ale menštruáciu by som chcela oddialiť, dá sa to aj tým spôsobom, že by som krúžok vybrala cca vo štvrtok? V príbalovom letáku píšu, že chránená by som mala byť aj tento týždeň, ale radšej by som osobnú skúsenosť. Prípadne ako použjem kondóm, môže mi toto neskoršie vybratie nejako narušiť systém? :/ ďakujem 🙂

tatiana258
13. feb 2014

Ahojte baby,chcela by som sa opytat ci ste mali vedlajsie ucinky ako je krvacanie pri pouzivani nuvaringu ak ano kolko to krvacanie trvalo ja ho uz mam pomaly dva dni a neviem ci mam ist za doktorom alebo nie dakujem za odpovede 🙂

baska410
21. feb 2014

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či máte niekto na predaj Nuvaring. Mám záujem. Ďakujem

cawes
22. feb 2014

@henyke ahoj aj ja mam napredaj tri nove kruzky v origos baleni predam velmi vyhodne

cawes
22. feb 2014

@baska410 ahoj ja mam na predaj jedno balenie obsahuje tri kruzky, predam za vyhodnu cenu

baska410
23. feb 2014

@cawes ahoj, za kolko? Zobrala by som si, mozme sa aj cez mail dohodnut, pripadne tel., ja som z Nr. Tel. 0907232854, mail barborka.richtrova@gmail.com

cawes
23. feb 2014

@baska410 poslala som ti email

imanuel
25. feb 2014

Ahojte, pred týždňom som si vybrala Nuvaring, na jeden mesiac, rozhodla som sa predsa ho nepoužiť, skladovaný v chladničke, kupovaný za 14eur, pustím ho, ak má niektorá záujem, za 11eur s poštou. V pohode napíšte do IP. 😉

fabias
9. mar 2014

Ahojte, kúpim Nuvaring ak máte niektorá zvyšné 🙂

susan30
11. mar 2014

@fabias Ahoj mam dva krúžky na predaj skladovane v chladničke exp.9.2015

queeeen
11. mar 2014

Ahojte, nuvaring používam od septembra do dnešneho mesiaca mi vždy a presne fungovalo obdobie bez kružka=menštruácia naneskor do dvoch dní od vybratia.. no a tento mesiac nič už štvrtý deň. myslíte že možem byt tehotna ? stalo sa vam to ??

majinka1985
12. mar 2014

Baby ked by mal niekto záujem, mám jeden zvyšný krúžok. Cena 10+poštovné.Viac IP

nina555
10. apr 2014

Ahojte, nemáte niektorá ešte zvyšné krúžky?

ronit
11. apr 2014

@nina555 ahoj mam na predaj jedno balenie na mesiac predám za 10 EUR kupovane ta 16 napíšte ip Bratislava