Antikoncepcia Pharmatex. Aké s ňou máte skúsenosti?

vesi
24. jan 2008

Zaujímalo by ma či má niekto skúsenosti s touto antikoncepciou. Vzhľadom na to, že nemôžem brať HAK, mi bola mojim Dr. odporučená táto forma antikoncepcie, vraj je veľmi spoľahlivá, tak ma zaujímajú hlavne skúsenosti a samozrejme aj názory.vopred dakujem 🙂
tu je link na túto antikoncepciu, kto by si chcel prečítať
http://wanda.atlas.sk/zdravie-a-chudnutie/antik...

majkalenpalinkova
31. aug 2016

@lady511 čitaj čo pises, prva si bola drza ty, , ja som sa len opytala či vas to bavi , ako sory , ale kazda normalna zena by na potraty nechodila, a riesila by sterilizaciu , a nespavala by s chlapom , ked by vedela ze otehotnie a musi isť na potrat, ako prepač, ale je to dosť na psichyku , chapem ze mas biologicku liečbu injekciami , ale toto je moc, a dovolujem si preto lebo ty sama odpovedas namyslene a drzo , arogantne , snazila som jednať normalne, a len ti vstúpiť do svedomia, lebo fakt lutujem zeny ktore nemôzu deti mať a chceli by aspon jedno , zazračne , a ty chodis na potraty i ked ich si pisala ze by bolo zdeformovane, a neviem prečo ale tri potraty sa mi zda moc aby lekar povolil po sebe

majkalenpalinkova
31. aug 2016

@lady511 a vies po tolkych potratoch , aby si to dieta mohla vôbec mať
lebo poznam u nas tolko parov, čo len sponntanne potratilo , auz nemôze otehotnieť,

lady511
31. aug 2016

@majkalenpalinkova vobec to nebolo po sebe a vobec ja nemam zaujem s tebou rozoberat moj zivot tak mi uz neodpisuj ..ma tu nebudes urazat..vobec neodpovedam namyslene..len proste nemam chut sa s tebou bavit rozumies uz tomu?neries moje svedomie ani nic somnou spojene nevies nic o mne co ako bolo suvislosti..co som mala alebo nemala dovi dopo

lady511
31. aug 2016

@majkalenpalinkova co stale riesis ci budem alebo nebudem moct mat je to moja vec..staraj sa o svoju rodinu

majkalenpalinkova
31. aug 2016

@lady511 ja sa o svoju rodinu staram prikladne, a vidis toto ma zarazzuje čo sa stararas? jednoducho som zvedava, vies ja som na potrate nebola tak neviem aky to je pocit,

majkalenpalinkova
31. aug 2016

@lady511 to ty si urazila mna ja som chcela vedieť, dôvody, a tak

lady511
31. aug 2016

@majkalenpalinkova tak sa nestaraj ty si mi zacala nadavat za co som to uz nahlasila aj ambasadorke..mna tu nebude nikto osocovat

lady511
31. aug 2016

@majkalenpalinkova ty si fakt niaka divna najprv to odsudzujes a teraz si zvedava aky je to pocit?si niaka divna..uz na mna prosim ta nereaguj..ja na toto forum a tuto trmu reagujem koli pharmatex cipkom a koli skusenostiam s nimi a nie tu riešiť ine veci zbohom

majkalenpalinkova
31. aug 2016

@lady511 nahlasuj si čo chces, nadavať, lebo som pohorsena s potratov, ani e som divna , len ja som na potrate nebola , tak neviem aky je to pocit, vies a inakmas peknu dceru , pekny vecer

majkalenpalinkova
31. aug 2016

@lady511 mozno som vyletela prepač, ale mna ked otec posielal na potrat, vies ako zareagovala svagrina keby idem by mi vlasy vytrhala, to su tie materinske pudy, ako fakt prepač ospravedlnujem sa ze som vyletela , no čo uz

majkalenpalinkova
31. aug 2016

@lady511 vies prečo odsuzdujem potraty chces to vedieť? ked som zostala v 17 tehotna, dve osoby ma posielal na potrat a ked ma prehovorili uz som bola u doktora, snímok babatko som nevidela, pretoze u nas v ambulanci ma len ultrazvuk oproti sebe no ked som bola u nho v druhej videla som babatko usla som odtial , potom som mala problemy zapal obličiek hrozil mi potrat bala som sa ako male dieta, plakala som 3 tyzdne som trpela, a ked som us isla rodiť , moju dcerku som nepočula vies čo je to za hnusny pocit? bola pridusena mala 5 krat pupočnu snuru omotanu kolo krku , a doktorka mi povedala ze to bolo ltt, a pri druhom dietati som začala krvacať, preto , taky odpor

lady511
31. aug 2016

@majkalenpalinkova nechajme to uz tak ja som prezivala tiez hrozny pribeh hlavne pri tom prvom..nechcem to vsak rozoberat ani riesit ani sa hádať

majkalenpalinkova
31. aug 2016

Dobre v poriadku pozersls som kratke spravy viem mas to aj ty tazke tie inekcie by som nechcelA ani za milijon

majkalenpalinkova
31. aug 2016

@lady511 a prosim neblokujte ms tu na mk co sa tyka admina ja tu dost cssto nakupujem veci pre deti

jajka257
1. sep 2016

@majkalenpalinkova
@lady511 dievcata, preboha, nehadajte sa. Obe to mate tazke, ja tiez nemozem HAK a preto chapem ten stres. Chapem vas obe. Ale tu by sa ludia nemali osocovat, mali by si pomahat. Kazdy ma svoj udel, tak klud, nic nie je len biele alebo len cierne. Je prilis vela farieb mezdi tym.

majkalenpalinkova
1. sep 2016

@jajka257 ak ste si precitala tak ja som jej vysvetlila dovod z rozhorcenia mna otec nepodporil viete co mi povedsl ved potrat to je nic to ti daju inekciu a vytecie to s teba hmmm take velke kulove babo roztrhaju zaziva s hlavicku este kliestsmi rozmliazdia a vysaju doktori hovoris je c 1 vonku? Pred pacientkami aby nahodou co sa tyka citov a psychyky odkisl to viem ?ked som mala ist na potrat priatel mi p9slal film vola sa to nemy vykrik

alyze
1. sep 2016

@majkalenpalinkova
Toto je diskusia na Pharmatex a skúsenosti s ňou, tak prosím nereaguj na veci ktoré s nou nesuvisia a potraty si choď preberať inde

@lady511 ťa žiadala niekoľko krát, aby si ju tu nerozoberala, tak by si to mohla akceptovat
A baby, veď to tu číta hoci kto, zamyslite sa nad sebou čo tu píšete...

majkalenpalinkova
1. sep 2016

@jajka257 ja tabletky mozem mam ich nna kazdy den preto nezabudam ale v jej pripade by som pharnatex nebrala je to krem nemusi da dobre roZpustit a sup je to ako viem ze steril8zacia je nezvratna ale pre mns by to bolo jefnym riesenim moj nazor mne bols hroxne odporucana mirena no nrssdla mi

majkalenpalinkova
1. sep 2016

@alyze noa co ons napisals xe bola ns potratoch kaxdu normalnu zenu to zaskoci a roxhorci

majkalenpalinkova
1. sep 2016

@alyze a co sa tyks pharmatexu nespolahlivy

lady511
1. sep 2016

@majkalenpalinkova to je choroba na celi zivot ..no co uz nechcem nikoho lutost je to proste tak musim s tym žiť

majkalenpalinkova
1. sep 2016

@lady511 no ved ja ta nelutujem , ani ja nemam rada lutosť, mas peknu dcerku a to je najdôlezitejsie, nech ti robí radosť,

lady511
1. sep 2016

@majkalenpalinkova dik..snazim sa jej venovat naplno a ucit ju co najviac

ivetabednarzova
3. okt 2016

@majkalenpalinkova každá žena je iná,každá ma iné telo a aj ináč funguje, a veľkú rolu tu hraje vek....a si myslím,že celý život sa učíme, bojíme a staráme sa....je to jedno a každá ma právo na svoje rozhodnutie....tak musíte brať ohľad na vek,rodinné zázemie a istotu, metabolizmus tela každej ženy a aj jej psychika....základ je že myslíme s dobou...nie ako naše babky....

ivetabednarzova
3. okt 2016

@majkalenpalinkova A modlíte sa aby vám z hak nenastali komplikácie....je to akože super,brať hak ja som bola ako časovaná bomba 21 dní,potom svoje dni bez bolesti a tri dni prefrčali a som bola fit...ale choroba mi nedovoľuje ich dalej brať ,takže som zvolila čípky...testujeme ich...a verím že budú účinné a môžem kľudne spať ,tak ako sa dokážem uvolniť a zbaviť bolesti hlavy od hormónov...ten organizmus naozaj potrebuje svoje...a sú ženy viac aktívne a menej aktívne,takže podľa toho ako ktorú boh obdaril 🙂 nenadávajme si tu ...je to zbytočné...každý máme svoju hlavu a nesieme svoju zodpovednosť...

majkalenpalinkova
4. okt 2016

@ivetabednarzova komplikacie? Pouzivam ju of 15 prestals som otehotnela potom znovs brala pol roka prestala som otehotnela som a terss ju mam 2 roky ziafne komplikacie nemam uxivam si sexualny zivot naplno lepsie assi chodit na potrati ako dlhodobejsie uxivanie antiky a js uz 2 deti mam viac nechceme a ja uxivsm 28 tabliey bez prestavky je rozdiel vysokohormonalns a nzkohormonalna a tej pani som sa ospravedlnila asi je lepsie neuzivat antiku a rodit deti ako ceresna?a nedokaxst sa o ne postarat?alebo mat 2 deti a zabezpecit im plnohodnotny zivot

majkalenpalinkova
4. okt 2016

@ivetabednarzova a dalsia vec cipky neuznavam nemudi sa dobre rozpustit a ten pocit no fuuj teliesko je dobre ale tiez skodlive mala som neudrzalo sa naplaste ? Tie sa musis menit a vo ak zabudnem ?Hak je spravna volba u mna .a netlacte tu kaleraby ze moze byt s nej komplikacia takmer kazda metoda amtikoncepci ma komplikacie co tak ta mirena ? Hmm? Moze prerezar stenu maternice hoc co .dana ?nezelane tehotenstvo nasledny potrat

vieruska3
12. okt 2016

@majkalenpalinkova vyspevujes tu antikoncepciu A tlačis tu kaleráby aká je úžasná ja som ju užívala jediný mesiac A chytila som Z nej trombozu A teraz behám 3x do týždňa po doktoroch musím si sama pichat injekcie a to som bola ukážkovo zdravá doteraz mám 2 dcéry A ani počas tehotenstva som nemala problémy ani S krcovymi žilami,ani kŕče,opuchy nôh,nič všetko som mala V poriadku a teraz Po tej HAK mám ešte aj hustú krv A všetci lekári mi potvrdili že to je Z antiky teraz ľutujem že som to vôbec dala do úst takže neni tá antikoncepcia až taká super

majkalenpalinkova
12. okt 2016

@vieruska3 tvoj nazor radsej budem vyspevovat antiku ako vyspevovat ake uzastne je chodit na potrat zamyslite sa tu vsetky ci je leosie uzivat hak alebo chodit na potraty ci rodit jako ceresna no ako dovi dopo a ked sa vam nelubi naco to komentujete?komu antika nesedi tak nesulozte je to o zodpovednosti aj a ja poznam vela zien co suhlasia so mnou beete to tak milujte sa a mnozte sa a majte deti jak ceresna

majkalenpalinkova
12. okt 2016

@vieruska3 tak ako tu ospevuju niektore telieska mne nesadlo a nestazjem si je to len o zodpovednosti rodica ci chce mat 2 deti a zabezpecit plnohodnotny xivot alebo 8 deti a nechar ich hladne