Antikoncepcia Pharmatex. Aké s ňou máte skúsenosti?

vesi
24. jan 2008

Zaujímalo by ma či má niekto skúsenosti s touto antikoncepciou. Vzhľadom na to, že nemôžem brať HAK, mi bola mojim Dr. odporučená táto forma antikoncepcie, vraj je veľmi spoľahlivá, tak ma zaujímajú hlavne skúsenosti a samozrejme aj názory.vopred dakujem 🙂
tu je link na túto antikoncepciu, kto by si chcel prečítať
http://wanda.atlas.sk/zdravie-a-chudnutie/antik...

sylvar
12. okt 2008

koberuska,aha, tak to jsem tenkrát brala a možná budem užívat přerušovanou, i když rozhodně není 100% 😖

vrana
12. okt 2008

sylvar, no, nějak si je potvůrce nechce 😢

jinak u nás to bylo ke konci taky tak, že jsme ho střídali s přerušováním a úplně v poho a těhu se povedlo na první zacílení 😵 Ještě kdyby něco takhle fungovalo na vypuzování dětí 😅

vesi
autor
12. okt 2008

vrana,vraj zaberá sex 😀 😀

vrana
12. okt 2008

Nezabírá, ani sex, ani okna, ani víno, ani horká vana, ani skořice...prostě nic ze "zaručených rad" nezabírá na naše dítě...

nikol12
25. okt 2008

Ahojte chcem sa vás opýtať.Po prvý krát sme sa s priateľom rozhodli použit Pharmatex gél ale ja neviem koľko ho mám do toho aplikátora dať 😖 píše sa po značku ale značka tam žiadna neni, jedine taká západka, ktorá zabrzdi ďalši posun po ktorú som to nakoniec aj naplnila..je to správne?

hana_r
25. okt 2008

Nikol, já myslím, že ano. Taky ho tak natahujeme, prostě co se vleze.

nikol12
25. okt 2008

Hana_r no keby som davala co sa vlezie tak to musim naplnit cely aplikator..ale my ho naplname tak ani nie do polky..ako som vravela tam je taka zapadka ktora to dalej nepusti..jedine ked taham potom silou tak by to slo aj dalej,ale to sa mi nezda spravne tak neviem

koberuska
26. okt 2008

nikol12 - plní se to po rysku - to je tam, kde se ti píst aplikátoru zasekne. Když se podíváš proti světlu na prázdný aplikátor, tak tam rysku uvidíš.(je to zhruba v půlce celého aplikátoru.) Jediné, na co si musíš dávat pozor je, abys plnila bez vzduchových bublin.

nikol12
26. okt 2008

koberuska vdaka,presne tak som to plnila 🙂 len s tymi bublinami si nie som ista,ale tak plnili sme to pomaly tak snad neboli.a ak hej hadam as svet nezruti 😉

jewelinka
12. nov 2008

mozem sa spytat....najde sa tu nejaka zena na tomto fore..co ostala tehotna po tom,co pouzivala pharmatex..pretoze zatila tu citam iba pozitivne veci....

nicoletta661
5. jan 2009

ahojte.mam 20rokov a ziadna antika mi doposial nevyhovovala.kupila som si preto capiky Pharmatex...sice po pravde som sama farmaceuticky laborant-pracovnik lekarne,ale mam z toho velke obavy to vyskusat..viem,ze tento pripravok je registrovany SUK-lom,takze to musi ucinkovat tak ako by malo..ale chcela by som vediet,ze ktora z vas to vyskusala,ci sa do nej jej partner urobil a neboli z toho ziadne nasledky??ci mala plodne alebo neplodne dni??

foogy
6. jan 2009

Holky, já používám čípky a jsem s nima maximálně spokojená!!!!! Akorát to chce si po sexíku dojít na wc a vyčurinkat se 😉
nicoletta - přítel se urobí dycky do mě, 😀 a zatím teda žádný baby na cestě 😉 Ale jde o to, jestli je to opravdu zásluha čípků a nebo něčeho jiného....

nicoletta661
7. jan 2009

jej foogy..dakujem velmi pekne..celkom si ma aj potesila...a prosim ta aj tvoj priatel sa nesmie umyvat 2hodky predtym ako ja???
a tie capiky ta nejako nestipu alebo nieco podobne?? 🙂 🙂

janestastnica
8. jan 2009

holky a cez krámy používať pharmatex nepripadá do úvahy čo ? 😀 😀

foogy
8. jan 2009

nicol - teď jsem tě trošku nepochopila.. 😅 My se s přítelem milujeme většinou večer, oba po sprše, čípky zavádím těsně před zásunem, protože se rozpustí, tak nechci, aby ze mě něco teklo a pak tak divně voní umělotinou, takže pro mě je pohodlnější zavádět to těsně před..

A vůbec neštípou, vůbec nevím, že jsem si do frndy něco strčila 😀

janestastnica
14. feb 2009

končia mi krámy(raz za čas kvapne) - môžem použiť pharmatex ??

felixko
19. mar 2009

baby aké máte skúsenosti s Pharmatexom, potrebujem viac presvedčiť....

amadora
22. máj 2009

Ahojte, ja som pár rokov brala HAK. Okrem toho že som pribrala ako sviňa a kilá sa mi už nikdy nepodarilo dať dole mi zistili vrodenú trombofíliu a HAK viac nepripadala do úvahy. Rok som mala teliesko ale posledné tri mesiace som mala hrozné problémy s mrchou, týždeň pred ňou som už mala bolesti brucha, potom 8 dní menzes a ďalší týždeň špinenie. Tak som ju dala predvčerom von a uvažujem o Pharmatexe, keďže veľa možností na ochranu nemám. Ďakujem že som si tu mohla prečítať vaše skúsenosti 🙂

ferinka
28. júl 2009

Používala jsem ho skoro 5 let a ok na svatebce jsme nepoužívali a je Matěj 😀 Takže jen a jen doporučuju 😉

nika912
21. aug 2009

ahojte baby poviete mi nieco blizsie o kreme pharmatex chcela by som to zacat uzivat a nic o nom neviem. doteraz som mala Danu ale zlihala mi ostala som tehotna a teraz by som chcela skusit nieco nove a citam si o tom kreme pharmatex tak vas prosim o blizsie informacie. Dakujem 🙂

steisy891987
31. aug 2009

caute mam 22, s priatelom sme doteraz ficali na durexoch,ale aj on by si chcel uzit....a nechcem otehotniet a aj napriek tomu ze nam nikdy nepraskol a ani nic podobne mam obavy...preto by sme chceli vyskusat nejake dve metody a kedze spolu nie sme casto lebo studujem daleko HAK je dost financne narocny.......preto by sme chceli aj pharmatex.....nemohli by ste mi poradit ktora metoda sa dobre kombimuje a pharmatexom?....a nejake pikosky...dakujeeeem

strapanik
18. sep 2009

pharmatex je volne predajny v lekarnach alebo na recept?

grettka
18. sep 2009

volnopredajny

dzio2
29. sep 2009

babenky myslite ze to ako pisu v letaku ze pred a po PSnepouzivat mydlo 😠 ze to fakt znizi ucinnost antiko to akoze sa mam cim umyt ked pojdem nato?ake mate skusenosti? 😀

grettka
29. sep 2009

no vodou, nie?

dzio2
29. sep 2009

no to je my jasne len cely zivot pouzivam ktomu aj neaky sprchovy gel nie?az taka tupa niesom grettka

grettka
29. sep 2009

.... ale predpokladam, ze na intimne miesta sprchovy gel nepouzivas, to by ta gynekolog "pochvalil"... skratka osprchovat sa mozes v pohode so sprchacom, akurat na intimne miesta pouzijes iba cistu vodu

quika
29. sep 2009

ja pouzivam normalne intimne mydlo, nesmies si ho zaniest dnu (a uz vobec nie robit vyplachy cimkolvek), potom je to v pohode. pharmatex ucinkuje vnutri, ci sa zvonka oplachnes mydlom alebo nie to je jedno. intimne "mydla" niekedy ani vobec neobsahuju normalne mydlo 🙂 skor treba dat pozor na to aby si chlap dobre zmyl mydlo z penisu.

dzio2
29. sep 2009

guika dakujem to som potrebovala pocut 😉