Antikoncepcia Pharmatex. Aké s ňou máte skúsenosti?

vesi
24. jan 2008

Zaujímalo by ma či má niekto skúsenosti s touto antikoncepciou. Vzhľadom na to, že nemôžem brať HAK, mi bola mojim Dr. odporučená táto forma antikoncepcie, vraj je veľmi spoľahlivá, tak ma zaujímajú hlavne skúsenosti a samozrejme aj názory.vopred dakujem 🙂
tu je link na túto antikoncepciu, kto by si chcel prečítať
http://wanda.atlas.sk/zdravie-a-chudnutie/antik...

zuzka2244
9. feb 2014

@dazdovka ano, navod sme dodrzali a preto som sa velmi cudovala, ze som zostala tehotna. Pouzivali sme ich asi 1,5 roka

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womannn
12. feb 2014

ja mám tiež všetky príznaky tehotenstva, ale test si spravím v najbližších dňoch, používame čípky, neumývame sa mydlom celý deň pre istotu, všetko dodržiavame, priateľ ho vytiahne predtým... Je to strašné ak budú čiarky II

chrislucas
13. feb 2014

Pouzivala som Pharmatex 4 roky a nikdy som nezostala tehotna a to sme isli vzdy naplno...Po vysadeni Pharmatexu sa manzel raz do mna spravil a malisme prveho syna...A potom este jeden nechraneny styk a druhe dieta🙂 Takze sme az prisli plodny ale Pharmatex zabral teda na 100 % ja odporucam🙂

mamulienka2
19. feb 2014

Babenky ak by ste chceli,mám na predaj Pharmatex.Je tam 8čipok z 10.Pokým som to užívala,tehu som nebola.No potom som to neužívala a zrazu bum.....Preto mne je už zbytočný.Na cene sa dohodneme.Mne je ľúto ho vyhodiť.....Pribalím Vám k tomu i malú pozornosť🙂)

snezenka123
2. apr 2014

ahojky,prosím vás, nestihla jsem pharmatex krém aplikovat před stykem 😕 no.. 😅 a dala ho tak 10 vtěřin hned po...co myslíte,jaká je šance na těhu?(styk 16dc/27-28cykly)
díky moc

pollyanna
2. apr 2014

@snezenka123 ano je...

vaclavova
27. apr 2014

ahojte baby dnes som si kupila pharmatex a chcem sa spytat na aplikaciu ten aplikator treba dat uplne plny alebo iba ako ma to pusti do polovice tam je potom taka zarazka a treba riadne seknut aby sa to pohlo tak teraz neviem ci dopoli alebo uplne plny dakujem Vam

lotalujza
4. máj 2014

@vaclavova len po ten zarez, ako sa to zasekne 😉

vaclavova
5. máj 2014

dakujem pekne

tuturututu
18. máj 2014

Zajímalo by mě, je tu někdo kdo dává jen poloviční dávku? (myslím půlku a půlka prázdná do té rysky) Je to risk? Partner vyndává před..taky si měřím bazální teplotu, řídím se pl./neplodnými dny. Já myslim že toho je zbytečně moc a 3 druhy antiko by mohly snad stačit. Najde se podobný případ?

janinah
18. máj 2014

@tuturututu to by som neriskovala 😉

klaudika123
19. máj 2014

@ikuska31 ahoj,este ho mas?

aduska4562
19. máj 2014

@klaudika123 Ak máš záujem tak aj ja mám krém ,exp.11/2014 a ja ho asi nevyužijem. Za 4 eurá s poštou.

klaudika123
19. máj 2014

@aduska4562 beriem,info o platbe interna posta 🙂 dik

suesy
27. máj 2014

My to používame 9ty mesiac a je to úplne v pohode, mali sme aj krém aj čípky. Neriešim, či to vonia alebo nie, hlavne, že to funguje, kúpim to, čo momentálne majú skladom v lekárni, zvyčajne majú aj tak max 1-2 balenia. HAK som užívala, keď som chodila na vysokú, potom som vysadila, lebo mi to robilo problémy, až po 4 rokoch som otehotnela, potom neskôr počas kojenia som mala HAK Azaliu, ale tiež začala po 2 mesiacoch robiť šarapatu, tak som vysadila a fungovali sme na kondómoch, ale manželovi to vadilo. Napokon som objavila Pharmatex a konečne je to niečo, čo vyhovuje mne aj mužovi. Keby som o tom vedela skôr, tak si to dám aj počas kojenia, aby som nemusela HAK. Je fakt, že to vyteká, ale ono treba ísť na WC a snažiť sa to vytlačiť von, ako keď vám treba na potrebu a potom to nie je také hrozné. Navyše to chráni aj pred infekciou a aj cena je super.

dida31193
4. júl 2014

Dobrý deň, predám krém Pharmatex - nový, neotvorený, nepoužitý - kúpila som si ho, no nakoniec som sa rozhodla pre inú antikoncepciu a je mi už zbytočný. Cena 6€. (prípadne plus dobierka). V prípade záujmu ma kontaktujte na mail didaklukova@gmail.com

granulka
17. júl 2014

baby chcem sa spytat o radu 🙂
pouzivame pharmatex a aj kondom len mam pocit ze pomaly 6 antikoncepcii naraz pouzivame a teda ze potom o com to je ked nedoverujem ani tej ani tej samostatne :D myslite ze staci 2 naraz pouzivat ked ma zena najrizikovejsie 2 plodne dni ale take 2 dni pred staci len pharmatex? a potom pri najviac rizikovom obidve?

kikushka2386
17. júl 2014

@granulka ahoj.podla mna zbytocne pouzivate tolko toho.ja pouzivam iba pharmatex naco k tomu este prezervativ 🙂 ci su plodne dni alebo nie

sorciera24
17. júl 2014

@granulka jezis maria, jasne, ze staci..my sme dlhe roky len na kondomoch a...plodne, neplodne, neviem ake dni.....a nikdy sa nic nestalo!.....nechapem ako yb sa aj mohlo (to by som musela mat hackovany kondom:D)....cize jedna isto staci a ten pharmatex je fakt este bonus k tomu....ze na tutovku..... uz neviem, co by sa muselo stat.....asi zazracna sila prirody, keby ze aj cez to otehotnies;)

granulka
17. júl 2014

:D :D :D ja si pomaly kazdy druhy den robim test ci nahodou :D šibe mi uplne...a pritom 2 ochrany :D ok tak skusime len 1 a v ten najrizikovejsi dame 2, mne staci precitat si 1 pribeh o tom ako niekto otehotnel cez pharmatex a mam dost...
ok vdaka baby 🙂

jajka257
17. júl 2014

@granulka si na tom ako ja 🙂 tiez dve formy ochrany, ak pripocitam este aj sledovanie plodnych a neplodnych, tak vlastne tri a stale mam pocit , ze som tehotna 🙂 a presne ako ty to mam z citania prispevkov typu ako kto otehotnel aj s ochranou 🙂 a minule som si tu preciatala, ako jedna mamicka tehotnela pri kombinacii prezervativ + prerusovana suloz a skoncila som uplne, testujem pomaly kazdy druhy den ako ty 🙂 🙂 🙂 rada od mojho manzela, zabudnut čitat a neliezť na stranky s takou tematikou 🙂 🙂 🙂 ked som to povedala mudr., tak pozeral na mna ako na mimozemstana na vylete a vyborne sa bavil 🙂 takze za vsetko moze psyche 🙂

granulka
17. júl 2014

@jajka257 aj ja ratam aj plodne a este si aj meriam bazalnu teplotu 😀 😀 šibe mi uplne... 😀

jajka257
17. júl 2014

@granulka neuveris, ale aj a to je vlastne dalsia ochran a mam nad 35 rokov a tym sa pravdepodobnost rapudne znizuje. No aj tak mam z toho stres a vraj som normalna 🙂
asi by som mala prestat nad tym rozmyslat, lebo manzel ma v jednom pravdu, ako to s nahodnym otehtnenim v skutocnosti bolo, vedia len ti dvaja a ani jeden nepovie celu pravdu, aby nebol za blba.

domi362
15. aug 2014

ahojte, je tu nejaký odborník, ktorý by mi vedel poradiť, či môžem používať sprchovací olej lekárenskej kozmetiky, na ktorom je napísané: S obsahom oleja, citrátového pufru a jemných čistiacich zložiek. Bez obsahu alkalických mydlových zložiek. Niekde som čítala, že práve kvôli alkalickým zložkám sa nesmie používať to mydlo.

zenazaba
2. sep 2014

Baby, mám 5 tabliet (kapsúl) PHARMATEXU, ktorý nevyužijem. Nemá niektorá záujem? 5e aj s poštou. Expirácia je v októbri 2015.

alyn
8. sep 2014

pouzivala som pharmatex vkuse asi 6-7 rokov, nikdy nebol problem. vyhovoval mi pharmatex krem, raz som vyskusala aj tie cipky ale to mi nevyhovovalo. avsak daval si manzel aj pozor..

urcite odporucam. vyskusala som si aj HAK a nikdy viac.

silvialilien
10. sep 2014

Baby a ten pharmatex nieje urcite hormonalny? Lebo mam problemy zo stitnou zlazou a nemohla by som ho inak.

silvialilien
10. sep 2014

Baby a ten pharmatex nieje urcite hormonalny? Lebo mam problemy zo stitnou zlazou a nemohla by som ho inak.

janinah
6. okt 2014

AK niekto chce Pharmatex kapsule /čípky/ neotvorené 1 balenie ,tak sa môžeme dohodnúť cez IP