Antikoncepcia Pharmatex. Aké s ňou máte skúsenosti?

vesi
24. jan 2008

Zaujímalo by ma či má niekto skúsenosti s touto antikoncepciou. Vzhľadom na to, že nemôžem brať HAK, mi bola mojim Dr. odporučená táto forma antikoncepcie, vraj je veľmi spoľahlivá, tak ma zaujímajú hlavne skúsenosti a samozrejme aj názory.vopred dakujem 🙂
tu je link na túto antikoncepciu, kto by si chcel prečítať
http://wanda.atlas.sk/zdravie-a-chudnutie/antik...

m23mimi88
15. okt 2014

chcem sa spytat vsade je pisane ze ucinnost gelu je 10hodin, ale treba aplikovat pred kazdym pohlavnym stykom, tak ked budem mat styk 2-3 krat pocas 10hodin, treba si zakazdym aplikovat krem ked ma 10 hodin ucinok? nerozumiem tomu, jedno vyvracia druhe,

alyn
17. okt 2014

@vesi dlhorocne som uzivala Pharmatex a je to jediny druh antikoncepcie co si do tela dam. Brala som to cca 7 rokov a po vysadeni nebol ziadny problem s otehotnenum. Jednoznacne odporucam krem, mala som aj cipky. Je ale pravda ze sme kombinovali s prerusovanym stykom. Ja kedze neznasam vlozky som si potom dala tampon a ten to povacsinou nasiakol(aby som netiekla). Odporucam a planujem sa vratit. Mne gyne hovorula ze ma aj dezinfekcny ucinok a pravda je ze za cely cas som mala len raz problem s vytokom aj to hned prelieceny.

alyn
17. okt 2014

@m23mimi88 ano pred kazdym pohl. Stykom

alyn
17. okt 2014

@silvialilien urcite nie je, preto som si ho vybrala. S hak som mala len zle skusenosti

zuzinana
19. okt 2014

ahojte, chcela by som vas poprosit- napisete svoje skusenosti aj priamo pod clanky v nasej wiki. Je dobre to mat priamo priradene. =) https://www.modrykonik.sk/hormonalna-antikoncep...

janinah
6. dec 2014

Pharmatex kapsule mám celé balenie,kúpené omylom namiesto krému a ja ich nemôžem používať,ak by niekto mal záujem,tak IP.....

slimstar
30. dec 2014

No mne krem absolútne nevyhovuje, navrch tuby mali dať taký sosacik, aby sa to lepšie plnilo. Ten aplikátor je strašne nepraktický, vyzerá to hnusne a dlho to trvá, je to strašne husté a robia sa bubliny. Normálne som nahnevaná na to , ak mám chuť na sex, tak ho chcem hneď a nie tam maturovať nad hovadinou čo sa ani nedá dať poriadne do aplikátora. Kúpila som to a je to na nič, len som peniaze vyhodila.

neviemvymyslietmeno
13. jan 2015

No tak sme vyskušali aj my ... 😀 😀 kedze nemožem HAK .. kupila som krem neviem v lekarni soom sa strašne červenala použili sme ho cez víkend asi 3x striedame to raz s kondomom raz si dám krém .. jedine čo mi vadilo tak asi je to plnenie robia sa bublinky .. so zavadzaním dnu nemam problem v pohode je to akurat no pre tie bublinky mam furt pocit že este polku aplikatora by som tam chcela dať aby som mala trošku vaščiu istotu .. neviem ako ste ho davali vy ale počas sexu som nepočula žiadne člapkanie ani nič take a to som si ho dala a pol hodiny sme sa este potom mojkali 😀 jedine čo mi vadi je to vytekanie to je fakt že neprijemne a to že sa nemožem umyť .. a išli sme až do konca takže vam neskor napišem či je účinná tak ako na jej stránke písali 😀 😀 😀

maculka111
7. feb 2015

Ahojte, chcem sa spýtať, či ten čapík nevadí pri orálnom sexe, nechutí to nejako nepríjemne pre partnera???
dík

vso10
7. feb 2015

ahojte, dá sa to použivať spolu s pesarom? mám femcap pesar. ďakujem 🙂

hepzi
14. mar 2015

Ahojte dievcata, mam 8 kapsul Pharmatex- vaginalne kapsuly. Ja ich v najblizsej dobe nevyuzijem a je mi luto ich vyhodit. Expiracia je do 10/2015. 5 EUR vratane postovneho. Mal by niekto zaujem?

tommynika
7. apr 2015

@hepzi ahoj, mas este tie globule dik

tommynika
7. apr 2015

@janinah mas tie globule dik, cena v rátane posty

janinah
7. apr 2015

@tommynika nemám už

romca1307
20. apr 2015

čaute. plánujem 1. krát použiť krém. Len som prechladená, mám výtok inej konzistencie a zápachu než obvykle. Na stránke písali, že ked je iný výtok, nesmie sa používať. Viete mi poradiť? Je vtedy menej účinný alebo je úplne neúčinný?

majuska01234
20. jún 2015

Zacala som pouzivat antikoncepcne capiky.dnes som zacala krvácať.,lenže. MEnstruaciu nemám mat teraz az na konci mesiaca a stale krvacam,co mam fobit

labajka
28. júl 2015

@geegee presne ako my🙂 som vo 8tt, nechcelo sa mi ruku natiahnuť do nočného stolíka 🙂

geegee
29. júl 2015

@labajka nič lepšie sa nám nemohlo stať. CHalani majú rozdiel 2 roky, teraz majú už 9 a 7 a ja som vytešená ako lečo, keď vidím, ako jedináčikovia blúdia po ulici a zháňajú kamošov. A naši sa vždy majú s kým hrať 🙂 Nech to dobre dopadne 🙂

labajka
29. júl 2015

aj ja sa veľmi teším, medzi deťmi bude rozdiel 18mes........🙂takže niečo podobné ako u vás, super, teším 🙂

matkakovacova
16. aug 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

Ja mám skvelé skúsenosti s prípravkom Pharmatex. 🙂 S priateľom však občas okrem gélu používame aj prezrvatív, aby sme si boli istejší. Ak si vybrať gél alebo tablety, tak rozhodne gél. 😉

kristulkamarulka
19. aug 2015

Ahojte, mám Pharmatex gél na predaj. Použila som ho len jedenkrát. Ak by mal niekto záujem, rada posuniem. Samozrejme, bez tej tyčinky na "vstreknutie".

petka76
19. aug 2015

Super su cipky, vkladaju sa 5 min pred a ucinkuje 4 hodiny

natalinka328
15. sep 2015

@emjee prosim možem sa spýtať vytekali ti čipky počas pohl. styku?

natalinka328
15. sep 2015

@alyn prosim možem sa spýtať vytekali ti čipky počas pohl. styku?

uzanka16
15. sep 2015

gel i cipky su super, ja som to pouzivala 6 rokov, teraz mame pauzu kedze sme chceli babatko. viac mi vyhovuju cipky lebo z nich tolko potom netecie ako z gelu. Moj muz sa aj riadne do mna sprvail ked sme pouzivali pharmatex a tehotna som neostala

emjee
15. sep 2015
natalinka328
15. sep 2015

@emjee no to som sa moc nepotešila, nam dosť :/

alyn
15. sep 2015

@natalinka328 to si moc nepamatam, cipky boli ale ovela hutnejsie..ja som ich mala len raz a potom som stale pouzivala len krem.

majkalenpalinkova
6. nov 2015

ja sa na kremy nespolieham , je to veľmi drahe, a mne nie je to sympaicke ze by som si mala tam davat cipky alebokremy, uzivam antikoncepciu a je to lepsie ako niaky krem kedze môj muzje nedockavy, , je tu moznosť inekcii, ale tiez nie su lacne, mala som teliesko mirenu , ale muselo von stale sa posuvalo takze je na kazdej zene čo skúsi, naplaste pre mna neboli vhodnym riesenim kedze su drahe tak som sa smierila s tabletkami a som spokojna lutujem ze som si ich nedala skôr ako to teliesko za ktore som vyhodila nepekne peniaze a zbytočne

meca
24. nov 2015

Dievcata ostalo mi 10 tabletiek PHARMATEXU v prípade záujmu s postovnym za 5,50 Eur.