Antikoncepcia po potrate. Ako ste na tom boli vy?

poleva
20. feb 2009

po potrate som zacala brat antikoncepciu yaz, od zajtra by som mala uzivat tie biele tablety bez lieciv volaju sa placebo , 4 kusy- v nedelu bude mesiac po zakroku , myslite ze dostanem mrchu ?
ako ste na tom boli vy ? dakujem

perla200
20. feb 2009

ahojpoleva...moc na teba myslím..drž sa zlato

poleva
autor
20. feb 2009

joj cau nikto mi nepise do temy : - (

perla200
20. feb 2009

ale ved si ju založila pre 7 minutami.... 😀

nika12
20. feb 2009

poleva a co su ta za tabletky tie placebo?? Ja som tiez teraz zacala brat antikoncepciu po potrate, bolo mi to doporucene ...

poleva
autor
22. feb 2009

t.j ze su biele v baleni posledne styri, tak sa volaju vtedy mas dostat mrchu
ale mrcha nikde
ty si dostala ?

nika12
22. feb 2009

poleva ja take nemam ...a mrchu som dostala vcera zas po 15 dnoch od 1. tabletky...taku slabsiu, ale mam 😖 neviem, co to ma znamenat, asi je moj cyklus este zblbnuty ...

liana
22. feb 2009

tak sa volá liek - Placebo? Lebo placebo nie je žiaden liek, je to prostriedok neobsahujúci nijakú látku, jeho liečebný efekt je spôsobený presvedčením človeka že je liečení. Preto mi je divné že nejaký liek sa volá Placebo. 😕

poleva
autor
23. feb 2009

ale nie je to normalna antikoncepcia a posledne 4 tabletky sa volaju placebp- neobsahuju liecivo a vtedy mas dostat mrchu
este stale nedosla, ale ste to poplietli 😵
nika a kedy si mala potrat ?

nika12
23. feb 2009

poleva 31.12. :-/ Tak to krvacanie som mala len pol dna nakoniec :-/ Som z toho jelen ... 😖

poleva
autor
24. feb 2009

aha ja som bola 22.1.2009 a odkdy beries antikoncepciu ? ja hned tyzden po kyrete
boli ste uz na nejake vysetrenia ?

poleva
autor
26. feb 2009

nikto uz neprispeje ? neporadi ?

poleva
autor
27. feb 2009

to nikto neberie hak ? 😒

nika12
27. feb 2009

poleva nerozumiem, tyzden po kyrete si zacala brat antikoncepciu?? 😕 To ako?? Ja som dostala prvu mrchu po piatich tyzden, vtedy som zacala brat ...

poleva
autor
28. feb 2009

lebo mi tak dala doktorka, pockam este a budem si pytat usg
ako dlho chces brat ? ja este marec a april

nika12
28. feb 2009

ja takisto, marec -april, potom dufam sa to rychlo podari...😉

lucinka83
1. mar 2009

Ja som dostala menzes 6 tyzdnov a 4 dni po spontannom potrate a az prvy den som zacala brat Yadine, mne tak povedal doktor. Ked budem brat treti mesiac mam sa ist ukazat🙂potom dufam, ze aj nam sa rychlo podari otehotniet🙂

poleva
autor
2. mar 2009

ved aj ja dufam ze antikoncepcia to nastartuje len mrchu este nemam
mne dala tabletky tyzden po zakroku

poleva
autor
25. mar 2009

tak mne uz mrcha dosla, aj ked slaba 😵

danulka0011
14. apr 2009

ahojte,ja mam tiez za sebou MA, v 9 tt.. a teraz po zakroku / april 09/ berem HAK.Odporucil mi to doktor.
Ze pauzicka na 3 mesiace,,tak som si dala radsej napisat HAK.
Na mrchu prvu po TOM cakam,, dnes mam poslednu tabletku z prveho balenia, tak som zvedava co to bude za mrcha 😉 ☹

narciska77
9. máj 2009

Ahojte,mozem sa opýtať prečo ste zacali brat HAK? Ja som po potrate necele dva týždne, dr. mi nič nespomínala!Je to na upravenie cyklu alebo aby ste skor dostali menzes? A po 3 mesiacoch ju vysadíte a budete sa pokúšať o bábo?Nevadi to? dakujem za odpovede... 😉