Antikoncepcia Softine

nikol44
2. júl 2013

Ahojte chcela by som sa opýtať či máte niektorá skúsenosť s antikoncepciou SOFTINE. Pre objasnenie ja som antikoncepciu nikdy nechcela ale na odporúčanie mojej lekárky som si ju dala predpísať. Začala som mať problémy s menštruáciou a tak z tohto dôvodu ju beriem prvý mesiac zatiaľ sa mi to zdá OK ... ešte by som sa chcela opýtať že akú dlhú dobu ste brali antikoncepciu kým sa Vám upravil menzes. Ďakujem za každý príspevok. Pekný deň želám 🙂

janaleskova
2. júl 2013

@nikol44 Ahoj, ja ju mam a vyhovuje mi. Presla som niekolkými ale tato mi je najlepsia. Predtým som mavala strasne bolesti hlavy, pri tejto som v pohode. Takze za mna - spokojnost 🙂

nikol44
autor
2. júl 2013

Ahoj mne zatiaľ tiež vyhovuje len saobávam toho že budem mať aj problém otehotnieť

nikol44
autor
2. júl 2013

@janaleskova ahoj mne tiež zatiaľ vyhovuje len sa obávam toho že budem mať problém otehotnieť

lucasko1991
2. júl 2013

Ja ju mam tiez,ani.neviem.ze ju beriem,ziadne problemy s nou nemam,menstruacia sa mi upravila hned ako sim.si ju nasadila,mam vtdy oresne na jeden den,takze zi 🙂 adny problem 🙂

janaleskova
2. júl 2013

@nikol44 tak u mna taky problem nebol v novembri som vysadila, a v oktobri o rok sa narodila Naty...otehotnela som teda expresne rýchlo a chvalabohu vsetko bolo OK 🙂 aj je

nikol44
autor
2. júl 2013

@janaleskova tak to si ma potešila ja som sa obávala že budem mať s tým problém ale čo som si prečítala tak zatiaľ nemali s tým problém ...

janaleskova
2. júl 2013

@nikol44 tak držim palce aby vsetko vyslo ako ma. My sme hlavne ani velmo neriesili. Proste sme si povedali vysadime....uvidime, mali sme pracu , pohodu, vsetko fungovalo, až zrazu sme aj zasadili 🙂

nikol44
autor
2. júl 2013

@janaleskova ďakujem 🙂 tak to má byť neriešiť a všetko príde keď to má prísť .. ale niekedy sa to nedá

janaleskova
2. júl 2013

@nikol44 to je pravda...avsak vsetko je tak ako ma a pre nieco sa to deje...je mnoho kadejakych pribehov a skor ci neskor pochopime preco to ma niekto hned a niekto ....aj nie. Musi byt tazke ked sa nedarí, a navyse vsetci vravia - nemysli na to , neries...ale su aj pripady kedy to vyslo. Naozaj mysliet pozitívne 🙂

nikol44
autor
2. júl 2013

@janaleskova presne tak 🙂

solnicka25
20. apr 2014

Ahojte baby ja som ťiež začala užívať túto antikoncepciu no vôbec mi nesadla bolo mi z nej nevolno, bolela ma hlava, bolela ma hlava a stále som bola unavená tak som ju vysadila. Keďže mi nesadla mám ešte dve tabličky, ktoré sú mi na nič tak by som ich posunula niektorej z Vás ak by ste mali záujem...ahojte

solnicka25
20. apr 2014

@janaleskova ahoj mne vôbec nesadla a ostali mi z trojmesačného balenia dve tabličky a sú mi na nič nemala by si záujem ked ich užívaš? Ďakujem Soňa

janaleskova
20. apr 2014

@solnicka25 ahoj dakujem, momentalne som vysadena 🙂 uz neberiem 🙂

solnicka25
21. apr 2014

oki tak nič ďakujem 🙂

solnicka25
21. apr 2014

@nikol44 Ahoj užívaš túto antikoncepciu? ja som začala no nesadla mi a mám balenie na dva mesiace doma a sú mi na nič...mala by si záujem?Ďakujem ahoj

deniska175
31. máj 2014

@solnicka25 mas ich este? Mala by som zaujem 🙂

lujzi812
1. jún 2014

baby ahojte, mne dnes gynekológ predpísal softine..tak som sa chcela informovať, ale čítam, že vám väčšine vyhovuje..chcem sa opýtať, má aj nejaké nežiadúce účinky? jasné, že to na každú z nás vplýva inak, ale ja už beriem 4 druh, a mám len 20...tak sa chcem opýtať 🙂 ďakujeeem

solnicka25
2. jún 2014

@deniska175 ahoj ano mam ich este 🙂 prefrujem platbu prevodom cena 15 e aj s postou moze byt?

deniska175
3. jún 2014

@solnicka25 ano moze..odkial si,ak sa smiem spytat? 🙂

solnicka25
4. jún 2014

ja som z Detvy...vcera lekar nerobil a dnes robi iba od dvanastej ak vobec bude dnes pracovat hned ako ich budem mat tak ti napisem kvoli adrese kam ti ich mam poslat... 😉

deniska175
5. jún 2014

@solnicka25 v poriadku 🙂

solnicka25
6. jún 2014

Ahoj lekar ma dofvu cely tyzden potom hned pisen 🙂 ahoj

solnicka25
9. jún 2014

ahoj tak pilulky už mam u seba tak ti môžem poslať č. účtu kvôli platbe a poprosím ťa tvoju adresu aby som ti ich mohla poslať 🙂 Ďakujem Soňa
č.ú.: 1670290857/0200 suma 15e

deniska175
15. jún 2014

@solnicka25 ahoj pisem ti spravu tam ti to poslem 🙂

elisam
10. júl 2014

Ahojte, ja mám na predaj 3 x 21 Softine. Ja som bola spokojná, ale už som vysadila úplne. 🙂

kiki1208
23. júl 2014

Ahojte, aj ja mam na predaj Softine, 2x 21. Nesadli mi tabletky... 15 eur 🙂

zorilka
16. aug 2014

Ahojte, mám na predaj jedno balenie za 5€ aj s poštovným 🙂
@solnicka25

liuska1290
19. okt 2014

Ahojte,mam na predaj antikoncepciu Softine 3x21, cena v pripade celeho trojmesacneho balenia je 26 eur,okolie BA alebo moznost zaslania na dobierku, antikoncepciu som uzivala 3 roky a teraz som sa ju rozhodla vysadit,v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte prispevkom tu alebo na tel.c. 0904 258 288 dakujem

nikabenkova
1. apr 2015

Ahojte baby chcem sa vas opýtať beriem už 10 deň antikoncepciu Softine som začiatočníčka v braní antikoncepcií. Začala som ju brať tak ako mi povedal lekár cez začiatok menštruácie, menštruácia mi trvala 7 dní a na 10 som ju znova dostala je to podľa vás normálne ? Ak áno ako dlho mi bude trvať mimomenštruačné krvácanie ?

4444simonka4444
28. apr 2015

Ahojte predám dnes 28.4.2015 kupený blister Softine nový !! 10€ už s poštou po prevode ak máte záujem napíšte mi na mail schniererova.simona@gmail.com Ďakujem