Antikoncepcia Triquilar a skúsenosti s ňou

dana
25. máj 2006

ahojte, chcem sa spytat ake mate skusensti s touto antikoncepciou. ja ju beriem uz 8 rokov a zatial som spokojna, len neviem ci to neni moc dlho. Este asi tak rok by sme chceli s bejby pockat, ale obcas ma mata, ci uz ju radsej nemam vysadit, aby som niekedy nebanovala.

agneskaaa
12. aug 2013

@kebriell podľa mňa finančne nie je náročný absolútne 🙂 ja platím 14€ na 3 mesiace 🙂

agneskaaa
12. aug 2013

@patka90 máš tam čísla 🙂 berie s od 1 ... teda aspoň mne to tak povedal gynekológ 😉

aaamonika333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
schira
8. nov 2013

Ahojte ja som ju brala 5 rokov a ked sme sa rozhodli pre babo tak sa nam to podarilo az po 3 rokoch ale podarilo sa 😉

en1987
28. jan 2014

ahojte baby ak by ste mali zaujem, ponukam na predaj 2platky Triq s exp do 02/2016 plne, nenacate..v cene 11eur aj s postou..v pripade zaujmu piste IP..

nanuska33
7. mar 2014

Ahojte, potrebujem radu..doktor mi predpísal inu antiku TRIQUILAR nikdy som ju nebrala a niako mi neobjasnil ako ju mam začať brať či hned ako mi začnú moje dni alebo až po..lebo ako som si všimla su tam aj inej farby tabletky..Ďakujem 🙂

perlycka
23. jún 2014

Ahojte babeny.Taka otazocka kolko stoji triquilar?Lebo nikde na nete som to nenasla.Diky za odpovede.

betka28
23. jún 2014

Dobrý večer / Ahojte, chcem vám odporúčať úplne inú metódu, je to bezhormonálna antikoncepcia. Ja som nemala dobré skúsenosti s tabletkami, nerada užívam lieky, podľa mňa to z dlhodobého hľadiska nie je dobré pre organizmus. Preto som hľadala aj iné riešenia a vtedy som sa stretla s týmto spôsobom - je to prirodzená antikoncepcia - Cyclotest. Som veľmi spokojná a môžem iba odporúčať. 🙂

dobromila1111
23. jún 2014

@perlycka
sa mi zda, ze je to cca 18e za 3 mesacne balenie

amazinglife
29. aug 2014

Ked to tu citam musim reagovat. 🙂 ja som uzivala triquilar vyse 3och rokov a zostala som tehotna. Uz mam 8 mesacnu dcerku. Uz by som ju nikdy nebrala ,ale pocas tej doby som s nou bola nadmieru spokojna . Nikdy ma nesklamala, az po tych troch rokoch. Nelutujem 😉 Takze tolko k tomu 🙂 😎

mojka10
30. aug 2014

Predávam HAK TRIQUILAR na 4 mesiace..spolu za 22e+poštovné

zebrickaa
17. sep 2014

Baby nasla som doma jedno balenie triquilar na jeden mesiac expiracia je 2/2016. Uz dlho neuzivam hak tak rada posunem dalej. Cena 5€ aj s postovnym.

en1987
10. nov 2014

ahojhte, predam tri-regol na 3mes, novy, nenacaty, exp do 2016, za 16e uz s postou..v pripade zaujmu piste mail na hannah743@azet.sk

petrakuncova1
5. jún 2015

Ahojte chcela by som sa opytat ...zacala som brat antikoncepciu tu triquilar ale dnes som zobrala este len 4 tabletku tak stym velmi nemam skusenosti tak potrebovala by som vediet ze keby som pila alkohol tak ci by sa zvysilo riziko otehotnenia ...prosi rychlo mi niekto poradte lebo zajtra idem na svadbu tak to potrebujem vediet 🙂

dobromila1111
6. jún 2015

V tomto pripade by som sa este nespoliehala na plnu ochranu,ked len 4 tbl ste vzali. Este sa chrante aspon tento prvy cyklus. Nezavisle od alkoholu. Potom to uz bude v pohode aj ked si vypijete ;)

mon7
13. jan 2016

Predam 1 balenie antikoncepcie Triquila na mesiac, lekarka mi po pauze predpisala ine, tak mi balenie ostalo.

lauly
25. jan 2016

Dobrý den, ja som sa chcela spýtat ako sa uživa antikoncepcia ( Triquilar) ak by ste mohli mi poradit vopred dakujem.

nunu18
3. nov 2016

Beriem Triquilar cca 2 roky, predpísal mi ju môj gynekológ, každého organizmus to príjme inak, no ten môj to zobral veľmi veľmi zle. Po čase mi začali vyrastať čierne chlpy na rukách, na chrbte ani nevravím, pribrala som za rok cca 15 kíl, jediná výhoda je, že pri menštruácií nemávam kŕče. Nakoniec všetky antikoncepcie sú humus, čo škodí telu.

klarika27
3. nov 2016

Ahojte, ak by ste niektorá chcela, ponúkam nový nepoužívaný monitor https://www.modrykonik.sk/market/tehotenstvo-pa... Cena je s dohodou.

gaby22
18. nov 2016

Mam na predaj 2 blistre triquilaru za10 € aj s postou ja ho uz nevyuzijem tak posuvam dalej

pripinacka
5. okt 2018

Mam na predaj cele balenue triquilar na tri mesiace za 14 euro.ak matr niekto zaujem.

coricka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
coricka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pripinacka
21. nov 2018

@coricka zial uz nie je