Antikoncepcia Zoely

nili
6. aug 2012

Ahojte, chcela by som vediet ake mate skusenosti s hak Zoely. Uzivala som ich mesiac, bolo mi od nich velmi zle ... depresia, priberanie, kolisanie tlaku, nespavost, bolesti v zaludku,.... atd ... no hroza. Mate podobne skusenosti?

danulikkk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ikuska31
21. jan 2016

ahojte mam na predaj 2 blistre Zoely ak ma niekto zaujem prosim info cez IP dakujem emoticon

katusqua97
14. mar 2016

Ahojte baby, chcem sa opýtať či mala niektorá z vás takú skúsenosť z HAK Zoely, že ste ju brali poctivo ako ste mali a jeden mesiac ste nedostali menštruáciu? Ďakujem za každú odpoveď

barbora59
14. mar 2016

@katusqua97 ahoj ja ju mam teraz novu- za sebou 1 mesiac , mala som velmi slabu mensteuaciu. Stym ze moj gynekolog ma na to upozornil ze ju budem mat velmi slabu a povedal ze niektore zeny ju ani nemaju

barborka93
14. mar 2016

@katusqua97 jaaaa vraj sa to pri nej stava preto som si ju dala vymenit za ine ten stres mi za to nestal

katusqua97
14. mar 2016

@barborka93 ja ju beriem už pomaly rok a asi len raz sa stalo ze mi meškala, teraz mi mešká menštruácia a mam dosť stres z toho, posledné obdobie som mala stresujúce. Nemôže to byť aj vďaka tomu?

barbora59
14. mar 2016

@katusqua97 ked povies lekarovi ze mas stresujuce obdobie urcite ti povie ze ano moze to byt z toho. to nikdy nevies.tiez som pred zoely brala jednu neviem 2-3 roky nedostala som menstruaciu jeden mesiac tak mi zmenil, pri dalsej som zasa 2 tyzdne spinila, tak zasa zmenil, teraz mam zoely a po prvom mesiaci ok. To moze byt vselico ale nemyslim si ze by si mala mat niaky velky stres za to ze si nedostala. to su take bezne veci ktore sa proste v pohode vyriesia. Tiez ked som nedostala menstruaciu len som mala spinenie.Dostala som na to niake lieky, a vyriesilo sa to. Uplne klud

katusqua97
15. mar 2016

@barbora59 tak mne sa to zatiaľ nestalo, že by som nedostala. Dosť sa bojím, ale ako som čítala na rôznych fórach, je to pri tejto HAK úplne normálne.

martinka7970
28. júl 2018

Ahoj 😄
Ja ju beriem teraz 4tý mesiac a som spokojná. Prvý mesiac ma bolievala hlava a brucho keď som ju užila. Po čase to však zmizlo. Hneď ako som začala užívať druhý blister 😊. Menzes mi síce vždy príde až na posledný deň vysadenia ale to je vraj normálne. Som spokojná 👌. Odporúčam 😃

1975veve
17. jan 2020

Mám na predaj 3 x 21 tbl. Jeanine antikoncepciu, cena 30 aj s poštovným

zuzickazuzanka
28. jan 2021

Ahojte, ako Vam sedi Zoely? Uz to nie je az taka nova hak, tak ako ju hodnotite? Dakujem

zuzickazuzanka
8. feb 2021

Naozaj nikto neuziva Zoely?

kikusa49
10. feb 2021

@zuzickazuzanka Ahoj, práve mi ju gynekologička predpísala, ale ako to tu čítam, nie som si istá, či ju vôbec začať brať.. roky som brala maiitalon a Lunyttu, pred pol rokom som ich vysadila, urobila som si hormonálne testy, všetko bolo super, ale chcem si nasadiť HAK naspäť a teda že skúsime niečo iné.. ale po týchto skúsenostiach. no neviem neviem.

zuzickazuzanka
10. feb 2021

@kikusa49 ved to mam ju doma uz mesiac a este som sa neodvazila ju dat.am strach zo vsetkych tych neziaducich ucinkov. Preluskala som uz aj zahranicne fora aj nejake studie, no neviem...

zuzickazuzanka
21. feb 2021

@kikusa49 ahoj tak zacala si ju nakoniec uzivat?

kikusa49
22. feb 2021

@zuzickazuzanka ahoj ano zacala. Je to tusim 11ty den a zatial uplne v pohode. Ziadne krvacanie, priberanie, chudnutie. Nic. Vcera som mala mat podla svojho bez antikoncepcneho cyklu ovulaciu, tak ma bolelo trochu podbrusko.
Uvidime po prvom mesiaci. Gynekologicka mi vravela ze by som mala byt s nou v pohode.: ze robi vacsinou problemy babam po 30tke. Tak sa pripomen ked tak o 20 dni ak chces.. To by s mala mat skoro aj po svojich dnoch...

zuzickazuzanka
22. feb 2021

@kikusa49 dakujem, ja som uz pred 40tkou tak asi si zavolam nech mi da nieco ine...

katusskaa
17. apr 2023

predám 1 blister, 21 tbl, exspiracia 06/23, 10 eur, košice

lenica_opica
18. jan 2024

ak ich ma niektora predpisane, sadli jej a je spokojna, posuniem dva blistre za symbolicku sumu. napiste mi, prosim, spravu.