Antikoncepčné teliesko Mirena

julia1993
8. okt 2017

Ahojte zienky. Chcela by som sa vas opytat na vase skusenosti s touto antikoncepciou. Mali ste nejake vedlajsie ucinky, koľko vas vysla a či vas zavadzanie bolelo. 😊

lujza7512
8. okt 2017

Ja som ju mala a musela som ju dať preč lebo libido sa mi stratilo úplne a bola som podráždená až tak že sme úplne prestali s MM komunikovať po vybratí sme zase ok.stalo má to asi 150 e

dasenka26
8. okt 2017

10 ti napise ze dobre a 1-2 ze zle. Bohužiaľ patrim k mensine. Vydrzala som s nou rok, mala som.hrozné stavy, migrény, podráždenosť..stala ma 200e vratane vlozenia. Je to velmi individuálne.

alenky
8. okt 2017

@julia1993 Ahoj, ja som platila 180e vratane zalozenia, dala som si ju po druhom dietati. Mam ju uz rok. Moje vedlajsie ucinky su vypadavanie vlasov, obcasna bolest v podbrusi ako pocas menstruacie. Zo zaciatku som nepravidelne spinila, taktiez mavam nepravidelnu menstruaciu pocas jedneho roka som mala cca 4x. Ja nie som velmi nadsena, ze to mam v tele, ale momentalne to povazujem za najpohodlnejsi sposob ochrany. Uvidim ako to pojde dalej s vlasmi a ci nepridu nejake komplikacie, ale momentalne som spokojna a nezvazujem vybratie.

admet
8. okt 2017

Behom jedneho mesiaca som pribrala sest kil a furt krvacala. Mirenu som si nechala vybrat a uz ziadne hormony do seba davat nebudem.

bodka13
9. okt 2017

Nájdi si tému:
Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

A môžeš čítať skúsenosti...ja osobne mám už druhú a všetko je v pohode, každý organizmus reaguje inak tak ako aj pri HAK 🙂