Antikoncepčné teliesko Multiload detect. Máte s ním skúsenosť?

lenkasar
28. okt 2009

Ahojte, máte prosím skúsenosti s touto antikonc.? Tabletky mi nerobia dobre, teliesko Mirena je pre mňa drahé, toto tu stojí okolo 1.000 Sk. Mám ho predpísané, ešte som sa nerozhodla.

danu
12. feb 2010

mirka755 • 2d • Včera o 23:09
Ahoj dámy
máte některá toto tělísko? Beru již asi 8 rokem Cilest (s přestávkami v těhu+kojení) - naprostá spokojenost. Pak jsem měla náplasti Evra - také dobré, ale občas se mi stalo, že se náplast neuchytila tak jak měla a docela mě to děsilo. Přeci jenom 2 děti už máme a další nechceme. Začala jsem přemýšlet o tělísku, cena Mireny je pro mě moc vysoká a našla jsem toto tělísko - je cenově přijatelnější. Tak jestli máte některá zkušenost - ať jakoukoliv. Stejně si to pak budu muset vyzkoušet sama na sobě 😉
předem díky 🙂

jumca
12. feb 2010

ahojte, ja mam toto teliesko, a som max spokojna. dr mi ho daval po sestonedeli, a som spokojna. urcite sa mi to najviac paci, ako brat tabletky alebo naplaste...a hlavne mam pokoj na 5 rokov 🙂

mirka755
12. feb 2010

jumca: moc děkuji za odpověď 🙂. Zatím mi psali holky že jsou spokojené, tak se domluvím s dr a půjdu do něj. Ta cena je také suprová, takže se to dá zvládnout a jak říkáš - let je pokoj

stella231
16. aug 2011

@jumca
@mirka755 ja ho mam prave v kabelke... a čakam na zavedenie... nechcela som mirenu nie koli cene .ale vela ludi sa mi stazovalo ze pribrali... čoz som ja uz dost široká 🙂 bala som sa jej...ako ste s tym MULTILOAD telieskom spokojné teraz ?

jumca
18. aug 2011

stella231 ja som s nim max spokojna, nemam ziadne problemy.... uz ho mam skoro 2 roky a je nan spolahnutie a ziedne vedlajsie ucinky 😉 daj vediet ako sa ti to pozdavala 🙂
mirka755 nemas za co 😵

katy1979
7. nov 2012

@lenkasar
@jumca

@stella231 ako ste spokojne baby. nejake vedlajsie ucinky sa vam nevyskytli?

luka1206
7. nov 2012

viete mi povedat viac o tomto teliesku? je to hormonalne? a ake ma zlozenie.....teraz mam Danu no musi ist von, nakolko mam na nu alergiu......vylucuje med a cudzi predmet v tele mi nerobi dobre.....ak by to bolo nejake neskodne teliesko zlozenim skusila by som ho.....

jumca
7. nov 2012

luka1206 katy1979 ja ho mam. Teraz v decembry budu uz 4roky co mi ho Dr na gynde zaviedol, a som spokojna. Nemam ziadne komplikacie, nemusim davat pozor ci som uzila tabletku alebo nie... 🙂 Este rok ho budem mat, potom musi ist na par mesiacov von a kupim opat nove co mi zavedu. A pokoj na dalsich 5 rokov 😉

jumca
7. nov 2012

dievcata pozrite sem, najdete tam vsetko... http://www.cenyliekov.sk/liek/p59180_multiload-...

stella231
7. nov 2012

@katy1979 ja ako som uz pisala vyssie som spokojna, som lajdak a cpat do seba tabletky to vobec..... brala by som tak 2 tyzdenne ak by som nezabudla aj na tie... akurat ze mam menštruaciu ovela ale ovela silnejšiu. a pribrala som 8 kg... zvalujem to na teliesko..na čo ine... 😉 😉 😉 takze treba začať fitkovať..

jumca
7. nov 2012

@stella231 s tou menstruaciou mas pravdu. Aj ja od kedy to mam mam silnejsiu ale zase ovela kratsiu. Uz nemam 6-7 dni ako som mavala ale 2-3 dni 🙂 a nieje to az take silne aby sa to nedalo vydrzat....

stella231
7. nov 2012

@jumca no ja praveze este dlhsie.... 7 dni niekedy aj 8 ..hruza

marcela1908
25. jún 2015

Zelam pekny den chcem sa vas baby spytat citam ze vas dost pouziva toto teliesko meska mi menstruacia 6 dni stalo sa to aj vam ?mam ju od 17.12.2014 tento mesiac je to prvy raz co sa mi opozdili ako je to svami?
za kazdu odpoved vam dakujem 🙂

danieladorota
11. aug 2015

Ahojte. Mňa by tiež zaujímalo, či ste spokojné, keďže ho máte už dlhšie.. Nemáte žiadne vedľajšie účinky? Ďakujem

matikotuka
6. jan 2016

Ahojte. Tiež ho mám. Som spokojná. Mám ho už 5 rokov, chystám sa na výmenu. Dám si ho znova. : Kvalita za súper cenu 🙂

adriazab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kika214
4. sep 2016

@matikotuka ahoj.. mozes mi prosim ta napisat aky je postup pri zavedeni.. teda ide mi skor o to, ze kedy sa moze dat dnu.. ked zacina cyklus? a potom funguje hned v ten mesiac? a teda musi mi gyn spravit nejake vysetrenia aj ked je nehormonalna? a trvanie a bolest kym to tam da? da sa to nahmatat? klucne mozes aj IP.. dik velmi pekne za ochotu.. 🙂

janulka2255
4. sep 2016

Ahoj som.tu nová neviem ani kde mám napísať príspevok :D a nie neviem do ktorej kategorie ..každopádne by som bola veľmi rada keby mi.niektorá z vás vedela poradiť .... užila som tabletku escapellé pred 6 dňami a včera som začala krvácať a krvácať aj dnes silnejšie ako včera ..a originál.menstruaciu mám dostať az za nejaké dva týždne . teraz neviem či to je dobre mám sa báť a prejde to alebo vyhľadať lekára ... ak máte niektorá skusenost takú ako ja tak.mi prosím poraďte a trochu ma upokojte :D ďakujem moc