Azalia. Beriete ju niekto a aký máte názor?

cuchre
23. apr 2008

ahojte,

dnes mi doki predpisal antikoncepciu, vola sa azalia, do lekvarne prisla len dnes, tak mi nevedeli o nej nic povedat. kojim, takze podla mna je to nahrada cerazette...beriete ju niekto a aky mate na nu nazor?
dakujem 🙂

blbovina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bijan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonesa
7. jan 2014

@emjee ja ju beriem už vyše roka a menštruáciu som mala len prvý mesiac užívania a odvtedy nič.

fliperka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi2589
23. mar 2014

Ahojte, azaliu som zacala brat hned po sestonedeli a brala som ju necely rok. Asi pred troma mesiacmi som ju vysadila kedze by sme chceli druhe dietatko ale menzes som stale nedostala, uz od porodu. Ma s tym niektora skusenost? U lekara som bola a povedal ze ked do dvoch mesiacov nedostanem menzes budeme to musiet riesit inak.

simonesa
3. apr 2014

Mám jedno nepoužité plátko platné do marca 2015 za 6 eur predám.

sasskia3
23. apr 2014

ano je to normálne ked nepride vraj ani nemusi ja som nemala MS viac ako pol roka a doktor mi povedal že je to v poriadku že ju mam dalej brat nuž tak neviem

tintini
15. máj 2014

Baby Azalia sa uziva ako vsetky ine antikoncepcie? V prvy den menzesu? Ja nekojim,tak preto sa pytam

ornela_tn
15. máj 2014

moja malá má pomaly 21 mesiacov, Azaliu som brala od skončenia šestonedelia a vysadila som ju až teraz, aj keď stále dojčím, ale zdalo sa mi, že som z nej stále taká naliata, opuchnutá... menzes som stále nemala, dnes som práve bola u doktora a povedal, že to nevadí, nemusím mať aj do dvoch rokov, zatiaľ to netreba riešiť...

fliperka
13. aug 2014

Mne nesadla a ostali mi dve plata ak by mal niekto zaujem.

metty33
19. feb 2015

@simonesa ahoj..mozem sa ta opytat..si pisala ze si brala antiku azalia..nemala si vobec ms..?ja beriem druhu mesiac..a ms som nedostala uz..ci to je normalne..ale bolia ma vajecniky..aj brucho niekedy..ako na ms..ale nic .

simonesa
20. feb 2015

@metty33 ahoj ja som brala počas dojčenia a nemala som vôbec kým som dojčila a brala som ju a dojčila som 14 mesiacov a ani raz nič.A po azalii som prešla na druhú antikoncepciu a aj to mi neprišlo ms samé musela som mať vyvolanú duphastonom a brala som ju rok tú druhú HAK a mala som menzes aj počas užívania len sem tam a teraz idem prejsť na inú zas tak som zvedavá či sa mi to nejako konečne upraví 😒

kmarketa
27. mar 2015

Doktorka mi predpisala AZALIU antikoncepciu,zacala som ju brat ,no rozhodla som sa ze ju pestanem,kedze kojim a bojim sa aby to neslo do mliecka,,,tak darujem za postevne 2x28 filmom obalenych tabliet,,🙂

violkina
7. máj 2015

@kmarketa dobry este mate azaliu? Mala by som zaujem tiez ju uzivam dakujem

violkina
7. máj 2015

@fliperka dobry mate este tu azaliu dakujem

tinni23
25. sep 2015

Mam dve plata azalie ak chcete IP

katika1306
7. dec 2015

Aj mne zostalo jedno celé plato ak by mal niekto záujem 🙂

whitty
7. dec 2015

Ahojte, viem ze najlepsie je ist za gynekologickou, no skusim sa opytat, ci tu nemate niektora podobnu skusenost 🙂
Azaliu som zacala brat az ked mal nas drobec 11 mesiacov, stale som vsak kojila, aj kojim, 3x denne. Beriem akurat 3tie balenie, no stalo sa mi (nechapem ako, ked mam pripomienky v mobile) ze som vynechala tabletku aj v piatok aj v sobotu, zistila som to az v nedelu rano (vzala som si teda za nedelu 2 tabletky, rano a vecer). No aj v piatok aj v sobotu sme sa s priatelom milovali.
Chcem sa teda opytat, po kolkych dnoch si mozem robit test? Vedela som ze uz po 48 hod od styku, no vacsina z Vas tu pise ze az pred menstruaciou, alebo ked mi vynecha, no tu ja nemavam, kedze beriem azaliu.
Dakujem za kazdy koment ;)

ivkasamko
7. dec 2015

@violkina ja mam 3bloky,mne nerobila dobre

ivkasamko
7. dec 2015

@kmarketa nema to vplyv vobec na mliecko, v pohode mozes brat,je bezpecna pre malicke

whitty
7. dec 2015

@ivkasamko Dobry den, ja ich od Vas rada odkupim, som s nou spokojna. Teda ovsem ak som neostala tehotna po vynechani 2 tabletiek posebe :P
MOzete mi ich tak tyzden, max dva rezervovat? Dokedy maju datum expiracie? Dakujem

ivkasamko
7. dec 2015

@whitty ja mam recept na nove,ale nevybrala som ich,lebo uz ich nechcem,viem potom vybrat z lekarne,len povedz podrzim ti recept

whitty
7. dec 2015

@ivkasamko Tak recept mi da aj moja gynekologicka, ktora nastastie ordinuje par metrov od nasho bytu, cize to nieje problem 🙂 Myslela som ze kupim lacnejsie, vies ;)

ivkasamko
7. dec 2015

@whitty to nie,lebo ja mam recept uz davnejsie pri sebe,nema datum,takze mozem kedykolvek vybrat

marcah
19. dec 2015

Mam 2 plata azalie na predaj (z tretieho chyba asi jeden tyzden)

ajino
17. jan 2016

Mamičky, beriete niektorá Azaliu antikoncep. tabletky? kedy sa to má vynechať alebo brať stále bez prestávky, keďže je tam 28 tabletiek? a kedy to mám začať brať, v prvý deň menzesu? už dávnejšie mi to predpísala Dr. a malá má teraz 9 mesiacov, môžem to začať brať až teraz a stále ešte kojím? ďakujem

whitty
18. jan 2016

@ajino Ja som to zacala brat ked mal nas drobec 10 mesiacov, aj ked som kojila vtedy len 1-2x denne ;)
Zacinate to brat kedykolvek, necakajte na menstruaciu. Beriete to den za dnom, bez prestavky. Nastastie su na tabletkach oznacene dni, tak sa nepomylite 🙂 Mne sa dokonca raz stalo ze som az 3 dni po sebe nevzala azaliu, a neotehotnela som nastastie aj ked bolo ... ;) 🙂 Cize je to urcite spolahliva antikoncepcia aj pre Vas a nezavadna pre Vase babatko.
Este sa opytam, nepotrebujete kupit (lacnejsie ako v lekarni) 2 balenia? Uz som presla na naplaste kedze nekojim a ostali mi neotvorene dve plata.

ajino
18. jan 2016

@whitty ďakujem, mne to predpísala Dr. hneď ako som bola po šestonedelí na kontrole, ale som to založila do skrine a až teraz som to našla, hoci veľakrát sme si dávali pozor, mňa tie tabletky nenapadli-proste materská demencia, a to ich mám vybraté 3 balenia po 28 tabletiek tie 75 mikrogramové, a malá má už 9 mesiacov a to ma pomýlilo, že je tam len 28 tabletiek , či netreba počas menzesu vynechať a čítala som na nete že sa má začať brať v prvý deň menzesu, tak som presne nevedela. Ja ešte stále kojím malú cez deň každé 3 hodiny a v noci podľa potreby keď sa prebudí. Ja mám zatiaľ dosť ale sa skúsim opýtať kamarátka si ich ide dať predpísať o 2 týždne, či by nechcela a to máte aké, tie 75 mikrogr. po 28 ks? a aká by bola cena, ďakujem pekne

whitty
18. jan 2016

@ajino Tak mne povedala lekarka ze nemusim cakat na menzes, lebo som mala i tak len "falosny" raz za 40-60 dni. Pri kojeni to nikdy nieje pravy menzes, i ked otehotniet niektore zeny vedia, ine nie ... 🙂
Fiha 9.mes a kojite kazde tri hod? To musi byt Vasa mala riadne hladna 🙂 Alebo je to skor a "mojkani sa" s mamkou? Ved ako 9mes uz urcite papa pomaly aj vsetko co my dospelaci, tak je zaujimave ze chce stale aj tolko mlieka ... A ano mam 2x28 75mikrogr tie azalia tabletky. Cenu by sme dohodli, ale radsej potom v sprave... nemali by sa tu predavat tieto lieky, viete 🙂