Azalia. Beriete ju niekto a aký máte názor?

cuchre
23. apr 2008

ahojte,

dnes mi doki predpisal antikoncepciu, vola sa azalia, do lekvarne prisla len dnes, tak mi nevedeli o nej nic povedat. kojim, takze podla mna je to nahrada cerazette...beriete ju niekto a aky mate na nu nazor?
dakujem 🙂

danu
1. okt 2009

dajanabebe • Včera o 20:30
Baby mate niekto skusenosti z Azaliou....v letaku je ze sa z nej pribera a este som nezhodila po porode netuzim po dalsich kilach...🙂)A co zmeny nalad?

mirustek1
2. okt 2009

ja beriem od porodu Azaliu a som v pohode,ani som nepribrala,ale na kazdeho to mozno ucinkuje inak.Pri kojeni som nemala menzes,ale uz 2 mesiace nekojim a stale nic,to bude asi tou Azaliou,alebo hormonmi?

lucie.krajcarova
8. okt 2009

tak já to beru asi 5. měsíc a stále shazuju - možná proto, že pořád kojím.. jiinak doberu platíčko a už další nekupuju.. na tu naši frekvenci je to škoda peněz 😀

livi
20. okt 2009

ahojte,
ja som si ju kúpila, ale nakoniec ju asi nebudem ďalej užívať, takže ak by ste mali niektorá záujem, mám ešte 2 balenia po 28 tabliet. kľudne mi píšte do IP

claudinka
21. okt 2009

ja beriem tiez od porodu a super vec.. teda po sestonedeli mi to dal doktor a vobec nemam kramy 😝 😝

dagina
21. okt 2009

Ahojky, též nic nepřibírám, beru od šestinedělí, spíš lehce shazuji, ale nevím jestli to je Azalií nebo naši Lůcou 😀 .

pikusa
21. okt 2009

Tak já spíš hubla....ale pořád jsem špinila nebo krvácela 😒
tak už jí neberu....

sayast
21. okt 2009

ja ji beru taky. vahou jsem uz na sve puvodni. a MS nemam vubec. ani nespinim.
a taky to v celem meste znali v jedine lekarne 😅

claudinka
21. okt 2009

ani ja, ziadna MS ani spinenie a chudnem az teraz, ked maly beha 😀

kvietok23
21. okt 2009

ahojte, ja tiez chudnem . neviem, ci je to malym alebo azaliou 😀 ale tiez nemam MS od porodu, dufam, ze ju budem moct uzivat co najdlhsie 😉

claudinka
22. okt 2009

veru, to je zivot bez kramov 😵 😵

akras
22. okt 2009

Tak já s touhle antikoncepcí asi skončím. začala jsem jí brát v květnu a do srpna pohoda - MS žádná, držela jsem si váhu. Jenže pak jsem přestala kojit a teď mám MS už 9. den - jen takovou slabou, ale rozčiluje mě to, ale největší důvod je ten, že jsem najednou nabrala 4kg a to se v jídle hodně hlídám - vyloučila jsem sladké a vařím si jen na základě toho, co vařím Barče, takže zelenina, dietní maso...a pohybu s ní taky nemám málo.
Teď mám tolik kg, kolik jsem ještě nikdy (krom těhu) neměla, a fakt mě to sejří.
Takže kdyby někdo chtěl, mám dvě paltíčka nevybraná, tak bych za nějakou přijatelnou cenu prodala.

aknellita
29. okt 2009

ahojte baby... nie som po porode, ale brala som azaliu kvoli migrenam. pred tyzdnom som ju vysadila a kramy nikde... po akej dobe od vysadenia ste dostali kramy? lebo uz mi to zacina byt cudne 😖

slavi1
3. nov 2009

Ja sa tu trosku "vclenim" do temy..zostal mi 1 blister tychto tabletiek, ak by niekto vyuzil rada poslem.spotreba 2/010 kontaktujte ma cez IP

toshi
3. nov 2009

ahojte...tiež beriem azaliu kvoli migrenam, a chcem sa spytat ako je to s ochranou pred otehotnenim, ked som zabudla uzit tabletku 16 hodin, inak ju beriem uz stvrty mesiac a este som nezabudla.

lamarika
3. nov 2009

Toshi: pokud si ju vezmeš do 24 hodin, tak by to mělo být OK.

lamarika
3. nov 2009

Radši si zítra ale brnkni doktorovi a zeptej se, jen tak pro jistotu 😉

toshi
4. nov 2009

lamarika dakujem no snad to bude ok, nemam ten letacik tak neviem. 🙂

peta3
4. nov 2009

Toshi - v letáčku píšou do 12 hodin a pak nic moc, (máš se týden chránit i jinak, jelikož prý nejsi chráněná), ale asi bych to tak děsně neřešila...

toshi
4. nov 2009

dobre tak vam teda dakujem za vase rady. ale asi ju aj tak zmenim lebo mam pocit ze ma dost tlmi po sexualnej stranke.

helulicek
7. nov 2009

tak já beru Azalii cca 2měsíce, neberu ji pravidelně ve stejnou dobu,někdy jsem i zapomněla 😕 a vše v poho...
Možná je to blbost ale....celkem mi vadí, že je tam určitý procento hormonů co jde do mléka...nemůže to mít třeba na chlapečky v pozdějším věku vlív?? já si totiž nedokážu představit, jak ta určitá dávka hormonů působí na prcka....

fiskus
16. nov 2009

Ahojte, mam mensi problem - 6 mesiacov som uzivala Azaliu - {kym som kojila + este asi 2-3 tyzdne}. Medzitym som nepravidelne krvacavala... pred 2 tyzdnami som dostala mrchu {viem to podla bolesti, tie predtym pocas uzivania neboli}. Po tyzdni krvacanie zoslablo, tak som cakala, ze konecne bude koniec. Ale zrazu sa krvacanie postupne zosilnovalo, az je teraz silnejsie ako na zaciatku a trva to uz druhy tyzden.
Moze to byt z tej Azalie alebo je problem niekde inde? Ma s tym niekto skusenost?
V kazdom pripade chcem navstivit lekara, ale dnes mal dovolenku, nedostala som sa k nemu a zajtra je sviatok...
Azaliu som uz samozrejme vysadila, ale zda sa mi, prave odvtedy sa krvacanie dost zosilnilo... Som uz z toho trochu na nervy, lebo netusim, co sa deje. ☹ 😖

jandaj
16. nov 2009

Ahoj fiskus. Taky jsem brala Azalii a všechno bylo v pohodě dokud jsem plně kojila. Jakmile jsem začala přidávat malýmu příkrmy a kojení už bylo jen občas, taky jsem nepravidelně krvácela a čím míň jsem kojila, tím to bylo horší. Už jsem to nevydržela a Azalii vysadila a začala jsem krvácet ještě víc. Ale to je v pohodě, je to v podstatě krvácení z vysazení antikoncepce. Mělo by to samo ustat tak do týdne. Pokud to nepřestane určitě zajdi k doktorovi 😉

zuzin78
27. nov 2009

ahojte
ja uzivam azaliu vyse roka, a rok mi nic nerobila, nespinila som, ani menzes som nemala. ale posledne dva mesiace stale spinim, a uz mi to ide na city. dva dni je pokoj a zase spinim. tak som zavolala doktorke, a povedala, ze pri Azalii je to v poriadku, ze je to caste. ale mna to uz prestalo bavit, tak dnes uz ju prestavavm uzivat´. lebo aj tak zbytocne uzivam azaliu, ked na sex nemam ani pomyslenie.
ja stale kojim, a kvoli azalii nechcem dcerku prestat kojit, este by som chcela 3-4mes.
ak by mala nejaka holka zaujem,ostal mi jeden blister este azalie, cez IP sa dohodneme, darujem to za par eur....

cencula
27. nov 2009

ahojte baby mne azalia nezapasovala na organizmus mam jedno cele mesačné balenie, kto má záujem napíšte mi na email: cencula@post.sk

klotilda
9. dec 2009

ja som prestala brať azaliu -nedobrala som celé balenie a zatial mi mešká MS. môže to mať nejakvplyv že som nedobrala celé balenie?

mravcica
15. dec 2009

ahojte, mne ostali 2 cele balenia, ak by ste niektora mali zaujem, napiste mi do IP

capy
30. dec 2009

darujem jedno balenie. uz nekojime tak ho nepotrebujem 😉 napiste mi do IP

lupege
8. jan 2010

ahojte, tiez mam dve balenia, ktore uz nepotrebujem. Ak ma niekto zaujem, pls, napiste do IP. Diky

tinad
26. jan 2010

Ked po tyzdni brania AZALIE som zacala spinit, je to ok? mam 2mesacneho syna a kojim pravidelne..