Azalia. Beriete ju niekto a aký máte názor?

cuchre
23. apr 2008

ahojte,

dnes mi doki predpisal antikoncepciu, vola sa azalia, do lekvarne prisla len dnes, tak mi nevedeli o nej nic povedat. kojim, takze podla mna je to nahrada cerazette...beriete ju niekto a aky mate na nu nazor?
dakujem 🙂

maryanna
8. aug 2010

@catharinaa ahoj, ja som ju brala po pôrode ale začala som špiniť a už sa to nezastavilo......táto antikoncepcia s amusí brať na minútu presne, ja sm raz zaspala a vzala o 20 minút neskôr a odvtedy som začala špiniť.....a tiež sme už aj prikrmovali, čiže som ju ani nemusela brať som potom zytočne musela mesiac čakať kým som mohla začať brať normálnu.....keď už som nekojila začala som brať, ale je veľa žien ktoré ju používajú roky a sú spokojné, je toindividuálne,,..jedine vyskúšať a je to...🙂

monulicka
30. aug 2010

cafte baby
aj ja sa pridavam so svojou skusenostou s Azaliou,. Zacala som ju brat 2.8., vtedy mi koncil prvy, slaby 5dnovy menzes. O par dni nato som dostala dalsi, ten trval 11 dni noa prave dnes som zacala krvacat zas. vo stvrtok idem k Dr. toto neni normalne navyse kojim a ked krvacam mam menej mlieka a ja ma to vycerpava. Sa ho opytam nech mi da nieco ine..

aaadus
30. aug 2010

Ahoj, já ji beru 3 měsíce, nijak pravidelně, jak si zrovna vzpomenu (někdy si nevzpomenu vůbec 😅 ) a nešpiním.

alexo
10. sep 2010

Ahojko, otváram znova túto tému.Prvé 3 mesiace som s azaliou nemala problémy, ale potom stále to špinenie a následné krvácanie, až mi je z toho nanič ☹ .A to trvá už 4 m.!Naozaj neexistuje iná antokoncepcia počas dojčenia?Veď ťuťumuťu nemám tak či tak.Ale ďalšie kinderko momentálne nechcem 🙂

Čo teda robiť?

misiatko011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catharinaa
15. sep 2010

ahojte ja mam jedno balenie azalie, ani som to nepouzivala lebo mi odislo mliecko a nemam to komu dat...ak by mal niekto zaujem poprosim mi napisat ....mozete aj sem, budem to sledovat 🙂)

pavucica3112
16. sep 2010

Mne hned doktor povedal ze je to antikoncepcia pri ktorej je nepravidelny menzes. Inak aj mne ostala skoro cela krabicka ak by mal niekto zaujem 😉

rintintinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evatk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s1m.one
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monas007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cory
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejkka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rintintinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulkaaaaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
crawler
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s1m.one
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jadie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenka000
10. dec 2010

Ja by som rada počula odborný názor, či užívanie tejto antikoncepcie neškodí môjmu dieťatku, ak by sa mi vedel k tomu niekto vyjadriť, ďakujem!!!

pat27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jalla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viktorka09
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catharinaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krissty7
10. feb 2011

Ahojte zienky, po tom co mi Azalia nesadla a v jednom kuse som mala spinenie a menstruaciu som sa rozhodla s nou skoncit,

leeenkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz