Azalia. Beriete ju niekto a aký máte názor?

cuchre
23. apr 2008

ahojte,

dnes mi doki predpisal antikoncepciu, vola sa azalia, do lekvarne prisla len dnes, tak mi nevedeli o nej nic povedat. kojim, takze podla mna je to nahrada cerazette...beriete ju niekto a aky mate na nu nazor?
dakujem 🙂

whitty
1. feb 2016

@ajino Dobry den, ma Vasa kamaratka zaujem o tie tabletky? Dakujem za odpoved 🙂

bamjulka
13. feb 2016

ahojte, mam nazvys HA Azalia, 2platy cele, z tretieho chyba 7 tabletiek, exp 06/2016 , v pripade zaujmu mi piste cez IP

majkamia
4. aug 2016

@marcah plati to este mate zvysnu azaliu? Prosim pekne

marcah
4. aug 2016

@majkamia ano mam. Poslite mi do spravy adresu

majkamia
6. aug 2016

Mate niekto zvysne blistre azalie prosim?

whitty
7. aug 2016

@majkamia Aj mne sa zvysili azalie

moncica15
22. aug 2016

Dnes som našla jedno celé balenie Azalia, len exspirácie doba skončila. Ale myslím že to nevadí. Mal by niekto záujem za nejakú symbolickú cenu 🙂

dbertov
10. jan 2017

Ahojte, mam nazvyš HA Azalia, 2cele blistre a z jedného chyba 8tabliet. Ak ma niekto záujem,píšte IP. 🙂

adkarobko
1. mar 2017

@dbertov dobrý je to aktuálne ďakujem

dbertov
7. mar 2017

@adkarobko
Dobrý den, áno,je to aktuálne 🙂 ak máte záujem,píšte IP.

adkarobko
7. mar 2017

dakujem uz som kupila

mariaaz
15. mar 2017

Dobry den ja mam na predaj jedno cele balenie Azalie na mesiac ak ma niekto zaujem piste 🙂

angie109
5. júl 2017

Ahojte mamičky mohli by ste poradiť aká antikoncepcia je lepšia pre kojace mamičky? Rozhodujem sa medzi Azalia a Cerazette. Pred tromi rokmi som ju užívala Azaliu a celkom bola fajn nemala som s ňou problémy, len čítam že pred pár rokmi ju sťahovali z trhu vraj obsahovala viac odpadu a menej tých ochranných zložiek tak teraz neviem, beriete ju niektorá ešte a je v pohode? Doktorka mi ju znova predpísala a teda nakoľko som s ňou nemala problémy chcela by som ju aj teraz skúsiť po druhom pôrode 🙂 ďakujem pekne za každú radu 😉 a cením si to, veď není nad to keď ti má poradiť niekto kto o tom vie viac a má skúsenosti 😘

dbertov
9. júl 2017

@angie109 mne azalia nesadla, používala som ju asi len 7 dni a bolo mi z nej zle. Kamarátke naopak, sedela výborne, používa ju este stále. S cerazette nemam skúsenosť.

angie109
9. júl 2017

@dbertov no veď to je problém že už ju dlhšie nepoužívam tak neviem či mi bude pasovať tak dobre ako predtým no čo už vyskúšam 🙂

diane87
9. júl 2017

@angie109 ahoj. Mne predpisal Isaniva. Je to vsetko na jednom principe. Predtym som mala Cerazette. Nebol problem ani pri jednom ani pri druhom. Ale uz by som chcela odstavit a prejst na Yasminelle ktorusom mala pred detickami. Ak sa este vyraba 😅

slecna0071
12. sep 2017

Mam na predaj ant.azalia ma niekto zaujem??3blistre

danielkka
3. jan 2018

mam 3 mesacne balenie bez dvoch tabletiek Azalie ma predaj,ak by niekto mal zaujem. cena 17e s postou. IP

andy57
5. feb 2018

Baby dala som si predpisat od gyn. antiku a predpisal mi azaliu, dobre tomu rozmiem,že počas užívania nedostanem menzes?

mariaaz
6. feb 2018

@andy57 ahoj tak mne to tiež bolo povedané ale ja som dostala menzes normalne ale s tym he som ich brala vkuse ako mi povedala doktorka.

andy57
12. feb 2018

@mariaaz a mala si pravidelny menzes? ja sa bojim toho, ze ked zacnem brat ze ho bude nebudem mat vobec alebo hocijak nepravidelne, som po porode a konecne som dostala menzes bez vyvolavacky...predtym som mala PCO, teraz mi to zmizlo po porode tak neviem ci zase brat HAK alebo to nechat tak.

mariaaz
12. feb 2018

@andy57 ja som dostala menzes kazdy mesiac ale vysadila som ju cca po dvoch mesiacoch pretoze som iz musela prestat kojiť.

andy57
12. feb 2018

@mariaaz a prišiel načas?

andy57
2. mar 2018

ak by niekto chcel mam balenie na tri mesiace

snehulaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andy57
26. máj 2018

@snehulaa ja som ju nezacala brat pojdem zi vypytat iba taku co sa berie 21 dni

snehulaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka525
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielkka
6. sep 2018

@lucka525 ja mam azaliu na tri mesiace, bez dvoch tabletiek. Mali by sme zaujem?

andy57
7. sep 2018

@lucka525 ano mam napiste mi spravu