Azalia. Beriete ju niekto a aký máte názor?

cuchre
23. apr 2008

ahojte,

dnes mi doki predpisal antikoncepciu, vola sa azalia, do lekvarne prisla len dnes, tak mi nevedeli o nej nic povedat. kojim, takze podla mna je to nahrada cerazette...beriete ju niekto a aky mate na nu nazor?
dakujem 🙂

lenka47
26. júl 2011

ahojte ak by ste mali nikto Azaliu nazvys poslite ip,dosli mi totiz tabl.a moj gyndos ma dovolenku 😒

fliperka
27. júl 2011

@mommynka nemala by si prestat brat , teda pokial ju neplanujes uplne vysadit ..... mne doki predpisala Azaliu koli myomu co mam na maternici aby mi uplne odstavila menstruaciu, ale zial ja som z nej cele dva mesiace krvacala, spinila, jeden dva dni potom nic a znova to iste .... lekarka mi povedala, ze ziel zena ktora pri Azalii spini, alebo krvaca, tak to neprestane,proste jej telo tak reaguje, ale neznizuje to na jej ucinnosti, .... mozno ked uz nekojis, dober to nacate balenie co prave uzivas, pockaj kym ti pride menstruacia a od jej prveho dna mozes zacat brat uz normalnu antiku ... ale to aj tak budes musiet k lekarovi ..... ja som ju vysadila pred dvoma tyzdnami a menstruacia nikde .... tak cakam 😖

P.S. tie tabletky co ponukam 3 prispevky vyssie su uz predane

kamilka007
10. sep 2011

Chtěla bych skončit s braním Azalie, protože ač nemám žádné nepříjemné vedlejší příznaky, pořád mě hryže svědomí kvůli kojení a naší maličké. Nevíte, jestli můžu přestat třeba uprostřed platíčka, nebo je třeba plato jako u jiných HA dobrat do konce? Díky za radu a zkušenosti!

kvojtanikova
26. sep 2011

ahojte mate niekto skusenosti? Beriem azaliu uz 9 mesiac odkedy som porodila, prvy mesiac bolo trosku spinenie, potom bol skoro 8 mesiacov pokoj, a teraz posledny tyzden z nicoho nic znova spinim az krvacam. Moze to byt nejaky problem alebo to mam nechat tak a cakat kym to prejde? Boli ste s tym niekto u dokiny?

katarinasifrova
28. sep 2011

baby, kupim azaliu. Napiste mi do IP. vdaka

evkacka
16. okt 2011

mamicky, ak niekomu nesadla azalia a chcete sa jej zbaviť 🙂 tak napíšte IP 🙂 kupim 😉 vdaka

katarinasifrova
17. okt 2011

@fliperka ta azalia je este aktualna?

fliperka
18. okt 2011

zial uz nie

aajanka
18. nov 2011

ja tu azaliu nenavidim, mam 10 den menstruaciu, tesim sa ze to konecne doberiem a nikdy viac !!!!

aajanka
26. nov 2011

este som to nedobrala a zase mam menstruaciu ... takze cely mesiac som mala len 8 dni bez menstruacie ...

katarinasifrova
28. nov 2011

@aajanka ja ked som ju zacala brat, tak som spinila a krvacala cely mesiac. potom sedem mesiacov vobec 😀 nic a potom zasa cely mesiac 😠 teraz mam zasa pokoj 🙂

sladkasue
2. dec 2011

otazocka... ja beriem AZALIU uz asi rok a teda zatial som spokojna... zacala som ju brat skoro hned po sestonedeli, jak som bola u dr.
najskor som len trosku spinila a potom nic. vobec som nemala ziadnu menstruaciu... o par mesiacov pojdem na preventivku(po roku) a ked sa ma bude sestricka pytat na poslednu menstruaciu... to akoze pred otehotnenim, resp. po porode-to sestonedelie?
sama si niekedy vycitam, ze keby som na 100% vedela, ze nebudem mat menstruaciu, resp. ze nemozem byt tehotna, ziadnu antikoncepciu neberiem...

kathy7337
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinasifrova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathy7337
2. jan 2012

ja som brala AZALIU tiež od šestonedelia, až dokým som neprestala kojiť (čiže do 2 rokov môjho drobca). S ukončením kojenia som vysadila aj antikoncepciu, hoci som ani nedobrala celu krabičku a 2 pláty mi nakomplet ostali v šuflíku. Ale už so mnou hormóny nenormálne lomcovali a už 3 roky nemám menštruáciu, tak potrebujem, aby sa to konečne upravilo...

katarinasifrova
3. jan 2012

ja som brala azaliu od sestonedelia az doteraz, cize takmer 10 mesiacov. ja som sem tam mala taku akoze menstruaciu, ale dnes som dobrala poslednu tabletku lebo uz mi antikoncepciu netreba. uz nemam partnera :( takze 2 platy mi ostali

mariro
13. jan 2012

@katarinasifrova boze to si zostala sama s takymi malymi detmi?? a ocinovi sa co porobilo ze uz nie je??To je velmi smutne a je mi to luto. ☹

Ja beriem Azaliu 6 mesiacov uz a mam z nej nervy,lebo mam stale kramy,hadam tyzden co som bez nich v mesiaci,asi to prestanem brat.
Prvy mesiac ok potom 2 mesiace ziadne kramy a teraz tusim stale.Slak ma ide trafit.🙂

katarinasifrova
13. jan 2012

@mariro zivot je kruty, ale mam dve slniecka, pre ktore sa oplati zit.

mariro
13. jan 2012

@katarinasifrova tak to urcite,tomu ver,drzim palce 🙂

zuzkakorienok
21. jan 2012

Zienky ja beriem Azaliu od sestonedelia t.j. uz siedmy mesiac a zatial som menzes ani nemala. Som neskutocne "sucha" tam dole (az ma to boli) a myslim ze kvoli tomu nemam chut ani na sex. Mate niektora podobny problem alebo ste sa s tym uz stretli? Asi by som ich mala vysadit. Dakujem za kazdu odpoved a radu.

kathy7337
27. jan 2012

@zuzkakorienok no poviem narovinu Azalia je hnus! dnes su presne 2 mesiace čo som ju vysadila a konečne som po 3 rokoch dostala menštruáciu (brala som ju 2 roky). fakt má otrasné vedľajšie účinky, o ktorých som ani nevedela, že má a stále som si myslela, že problémy sú vo mne (padali mi vlasy jak listy zo stromov na jeseň, nulová chuť na sex - čo ma veľmi trápilo,lebo každý pohlavný styk bol skôr utrpením,než radosťou a pribrala som z nej 10 kg!!!! takže otras. ja by som ju už nikdy nebrala...

jijitka
27. jan 2012

@kathy7337 já bych to až tak hrozně neviděla. Je určitě možné, že ti způsobovala takové problémy, ale já ji brala skoro 2 roky a nic. MS jsem neměla celou dobu, vlasy mi taky sice padaly, ale jen v době, kdy jsem ještě hodně kojila, chuť na sex? No, taky jsem ho zrovna moc nevyhledávala, ale bylo to spíš únavou 😀 A na moji váhu taky vliv neměla. Takže jediná hodně nepříjemná věc byly rozhozené hormony, přiznám, že někdy jsem měla problém vydržet sama se sebou 😀 Ono to je jako s každou jinou antikoncepcí - co jedné na 100% vyhovuje, druhá ani náhodou nesnese. Teď jsem přešla na Logest, dr. mě upozornil, že můžu začít přibírat, abych si hlídala váhu, kdyby byl hodně velký nárůst, tak přijít. Zatím je to OK a taky mě těší, že moje hormony se konečně dávají do kupy, už nejsem tak protivná 😉

chimena33
31. jan 2012

Ja som po roku vysadila Azaliu, brala som ju len kvôli tomu, že som mala cisársky rez a nemohla som minimálne rok otehotnieť.... A u mňa mala takéto vedľajšie účinky: problémy pri vyprázdňovaní (ale neskutočné), taktiež sucho pri sexe (dovtedy som s tým nemala problém)... Doktor hovoril, že to je kvôli kojeniu ALE po vysadení tieto problémy prestali a kojím stále... Tak to mohlo byť jedine Azaliou.

kvojtanikova
8. feb 2012

mam azaliu 2 platy navyse, ak niekto chcete. Dakujem.

reynocek
20. feb 2012

Mam 4 platíčka Azalie. Kdyby měl někdo zájem, pište do IP. Díky.

myshaatko
12. mar 2012

ostali mi 3 platy, ak ma niekto zaujem, IP. dakujem

taja22
21. mar 2012

ahoj....tiez beriem azaliu, teraz zacnem treti mesiac...je to jedina antikoncepcia, ktora sa moze brat pocas kojenia...mne moj doktor povedal, ze jedina nevyhoda je ta, ze menstruacia pri tom je velmi nepresna....bud nepride vobec alebo aj viackrat do mesiaca ....ja som ju zatial nedostala, lebo stale kojim :o)

katarinasifrova
21. mar 2012

@taja22 este sa da myslim brat cerazette, alebo tak nejako sa vola.

veronikam
29. mar 2012

Ak by ste niekto mali zaujem, ostali mi dve platka Azalie, tak by som predala. Cena 14 eur.

katarinasifrova
8. máj 2012

ostali mi 3 platicka, ak by mal niekto zaujem, piste cez IP