Azalia. Beriete ju niekto a aký máte názor?

cuchre
23. apr 2008

ahojte,

dnes mi doki predpisal antikoncepciu, vola sa azalia, do lekvarne prisla len dnes, tak mi nevedeli o nej nic povedat. kojim, takze podla mna je to nahrada cerazette...beriete ju niekto a aky mate na nu nazor?
dakujem 🙂

tinad
28. jan 2010

poradte, prosiiim

ikke
30. jan 2010

tinad • 1d • Dnes o 10:46
Chcela by som sa spytat ci nejaka mamina z vas nemala to iste co ja: pravidelne kojim, beriem antikonc. Azaliu a po 7dnoch uzivania som zacala krvacat...je to v poriadku? nemate nejaka skusenost? poradte, prosim vas

mravcica
30. jan 2010

ahoj, ja som uzivala azaliu, nemala som s tymto problemy, ale myslim, ze to tam bolo v pribalovom letaku napisane, ze je mozne spinenie, a myslim, ze v tejto teme to tu aj niekto spominal, ak si dobre pamatam. skus si precitat par stranok dozadu

davlu
1. feb 2010

Ahoj holky, kdybyste někdo bral antikoncepci Azalia při kojení, tak prodám 3 platíčka, netknutá, protože jsem přišla o mlíko dřív, než jsem je začala brát. Stála cca 530kč, prodám za 300 vč. poštovného. Kdyby měl někdo zájem, písněte do IP. Díky 🙂

keiko
3. feb 2010

Prosím vás ked začínam nové balenie a mala som prstávku, mám zobrať prvú tabletku 1 den menzesu alebo posledný...dakujem 😵

bredmax
14. feb 2010

ahojky,já začala brát azalii nedávno a zhruba ca po týdnu jsem začala špinit,pak to vypadalo jako klasická menstruace,trvalo to ca 10dní a pak už zase nic 😕
beru jí při kojení a přestávku mezi paltíčkama dělat nemám 😉

dadush
4. mar 2010

ahojte mam na predaj jeden platok azalie, ak mate zaujem napiste IP 🙂

mariak
8. mar 2010

Ahojte aj ja by som rada predala 2 tabličky AZALIE cele ma stalo 25 eur a bez tej jednej to dam za 10eur. Ak mate zaujem napište 😉

misa84
12. mar 2010

ahoj, beru od sestinedeli azalii, maly ma skoro rok a pul, prestavam kojit a po vic jak dvou letech mi prisla ms. je ale doost divna - trva 14 dni, ale krvacim jen pri styku nebo kdyz jdu na velkou. jinak pres den nic, ani slipovku nepotrebuju, je to normalni? byla jsem dnes u dr, ale nic kloudneho mi k tomu nerekl. je teda fakt, ze jsem posledni dobou zapominala a brala jsem pilulky i s vice jak 24 hod zpozdenim. mate nektera zkusenost?

supi
2. apr 2010

Ahojte neviete mi poradit 28.3 som dostala menzes a teraz v piatok 2.4 zacinam brat Azaliu, menzes mi uz konci...
Takto mi to kazal vziat Dr. ale v letaku sa pise ze sa ma zacat brat bud v prvy den menstr. alebo ak kojite tak cim skor aby neprisla mm.
Od kedy bude azalia ucinkovat ak ju zacnem brat na konci menzesu? Som z toho davkovania blba....
Dakujem

supi
2. apr 2010

Este som zabudla... plne kojim, mala bude mat 2 mesiace...

mirustek1
2. apr 2010

supi-neviem ti poradit,ale ked ti takto dr,kazal.....ja beriem AZALIU od sestonedelia a vobec som este nemala menzes,ani nespinim a od leta uz nekojim, 🙂 a vtom letaku,je niekde urcite napisane,od kedy zacne ucinkovat,ja myslim ze aspon par dni ju musis brat,aby to malo ucinok

dsnadja
2. apr 2010

ahojte mne kazal dr.začať brať v prvy den menzesu.....takže teraz čakam....dufam že nebudu problemi.......

lucenek
3. apr 2010

já co bralaAzalaku krvácela jsem , sestřička poradila po dva dny vzít azalku jednu ráno, jednu večer, celkem tedyběhem dvou dnů čtyři tabletky a bylo po problému...jenže ob měsíc to tu bylo zas.....

lenny1
13. apr 2010

Ahoj, kdo má záhjem o platíčko azalie - prodám za 100. Celé balení stojí skoro 600. Dokončuji 2. platíčko a 3. nechci brát - ráda bych otěhotněla podruhé.

e.k.t
21. apr 2010

ahojky, já jsem z těch šťastných, beru azálku 15 měsíců a ani jsem nezašpinila, dr je spokojená mám to co před těhotenstvím a nemůžu si stěžovat, dr říká že třetina žen je takto v pohodě a zbytek má menší nebo větší špinění

deina
7. máj 2010

V piatok som dobrala Azaliu, menzes som nemala este vobec od porodu (kojila som + nedavala som si prestavky) a menzes stale nikde... neviete, dokedy by som ho mala dostat od dobratia?

dsnadja
7. máj 2010

dievčata ako je to s tou azaliou???mne doki hovoril že nemusim mať prestavku,dobrala som 1plato a pokračovala som druhym a nedostala som menzes.....

klara.t
7. máj 2010

Má se brát bez pauzy. Menzes prý není. U mě to tak i funguje. Také jsem nešpinila.

lovemybaby
13. máj 2010

Ahojte žienky, maminy. Ja som sa práve včera rozhodla, že po využívaní prvého balenia Azalie v ďalšom užívaní pokračovať nebudem. Azalia sa má užívať bez akejkoľvek pauzy medzi baleniami. Čo sa týka vedľajších účinkov, ktoré jej užívanie prináša, tak keby som mala túto informáciu hneď na začiatku (kúpila som si len 1 balenie, dostala som ho bez krabičky a bez letáku), tak s užívaním ani nezačínam... Ale to len môj subjektívny postoj. Ide o to, že keď som si začala čítať vedľajšie účinky, tak som sa skoro chytila za hlavu a vysvetlilo sa veľa mojich otázok. Špinila som aj 3x do mesiaca. Akné ako keby sa mi zhoršilo, padanie vlasov katastrofa - ale priznávam, že neviem, či je to v spojitosti s Azaliou. A ešte tam bolo písané, že nejaké min. množstvo hormónu sa dostane aj do mliečka s tým, že to nie je pre dieťa škodlivé. Verím tomu, ale aj toto bol jeden z hlavných dôvodov, prečo Azaliu vysadzujem- nechcem, aby 4-mesačné bábätko malo v mliečku nejaké hormóny, hoc možno pre telo prirodzené... Aj tak toho na človeka počas života veľa číha a veľa veciam sa nevyhne, tak preto v takomto "prikrmovaní" nechcem a nebudem pokračovať. Budeme musieť vymyslieť niečo iné, hoci je takáto forma antik. asi najpohodlnejšia. Všetkým maminkám prajem veľa radosti s dietkami milovanými. Ahojte, Lenka

cencula
13. máj 2010

mám dve balenia nemá niekto záujem cencula@post.sk

lendik1983
18. máj 2010

Holky, taky mi zbyly dvě platíčka - balení jsem kupovala před měsícem 🙂 Kdybyste měla některá zájem, písněte - domluvíme se! 🙂

katarina.banska
21. jún 2010

ahojte.
prosim vas chcem sa opytat, ci som chranena uz prvy den po zobrati tabletky? beriem ju este len 5 dni a vcera sme konecne mali sex po dlhej dobe 🙂
no bojim sa ci nemozem otehotniet, ked ich beriem este len tak kratko ?

liviaf14
21. jún 2010

@katarina.banska ak si dobre pamätám, v letáku je písané , že ochrana začína po 7 dňoch.

katarina.banska
21. jún 2010

liviaf14 no tak fasa ☹ ☹ ☹
ja som si ten letak citala a neviem ci som to prehliadla alebo co....
fuuu, tak to nie je velmi dobra sprava veruze. no idem si ho este raz pozriet.
😢

katarina.banska
21. jún 2010

no v letaku nie je vobec pisane od kedy zacina ucinkovat.
takze teraz trpnem, a asi si pojdem kupit do lekarne tehotensky test 😢
ach.... to nemoze byt pravda, ak budem opat tehotna :((
to akoze fakt, zacina ucinkovat az po 7 dnoch? ja som ju brala 4 dni.....

dzula48
4. aug 2010

@hela611 Ahoj ma zaujem o to balenie azalie beriem u uz 4 mesia c a terz v piatok mi koncia tabletky a moja gynda ma uz dva tyzden dovolenku v piatok mi koncia tak stresujem kde ich zohnat neviem mas ich este?peniazky tui poslem na ucet alebo na dobierku keby si bola taka zlata a poslala mi ich prvou triedou aby prisli na druhy den potrebujem ich surne do piatku::Moja adresa je Juliana Chlebáková,Podolínec,Hliník 4,065 03

dzula48
4. aug 2010

Ludkovia nema niekto tabletky AZALIA?ja ich beriem mam ich len do piatku a moja gynda ma dovolenku az v pondelok robi kupim tabletky do piatku mi ich surne treba please baby:

catharinaa
4. aug 2010

ahojte chcem sa opytat aj ja,bola som u gynda po 600nedelke,heh aaa doporucil mi tu azaliu lenze sestricka mi hned povedala ze zeny obcas trpia tym ze stale krvacaju, no mam velku dilemu...mam 2 mesacne mimi a uz zacinam aj prikrmovat pretoze vyzera to tak ze sa mi nestiha robit dostatok mliecka ale antikoncepcia je velmi potrebna si myslim kedze dokazeme ze vraj v tomto obdobi rychle otehotniet 😕 ..nikdy som nebrala antikoncepciu...vedeli by ste mi poradit ci je teda ta azalia dobra??ma vlastne snou niekto aj dobre skusenosti??
dakujem

mirustek1
7. aug 2010

@catharinaa -ja som uz pisala,beriem ju od porodu a vobec nespinim,ani nekrvacam,nemam s nou ziadne problemy a beriem ju doteraz,ale poznam kamosky,co naozaj spinili 😀 😀 😀 takze asi len vyskusaj a uvidis 🙂 🙂