Azalia. Beriete ju niekto a aký máte názor?

cuchre
23. apr 2008

ahojte,

dnes mi doki predpisal antikoncepciu, vola sa azalia, do lekvarne prisla len dnes, tak mi nevedeli o nej nic povedat. kojim, takze podla mna je to nahrada cerazette...beriete ju niekto a aky mate na nu nazor?
dakujem 🙂

alexka2011
26. feb 2011

ahojte baby..chcem sa opytat, aj mne doktor predpisal Azaliu pocas kojenia, len neviem, mozem ju zacat brat hocikedy?? pretoze menstruaciu po porode som este nedostala.. poradite mi?? 😉

jadie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolina969
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolina969
8. mar 2011

@alexka2011 Můžeš začít brát hned a to tak,že bereš bez přestávky, tzn. další platíčko začneš hned po dobrání prvního 😉

luuca1
13. mar 2011

ahojte baby chcem sa spýtať beriete niektorá azaliu a tiež ste dosť silno krvácali?? ja teraz už 6 den mám akože menzes ale prvé 4 dni uplne brutál krvácanie a teraz stále krvácam síce menej ale mám pocit že to neprestáva..... stále je tá krv ostro červená, nehnedne ako inokedy pri konci menzesu... máte niektorá podobné skúsenosti, prešlo vám krvácanie a po koľkých dňoch...?? Dakujem

jmaruskova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janocka
18. mar 2011

Tato tema nesluzi na kupu ani predaj antikoncpcie ale na vymienanie skusenosti. Respektujte to, prosim.
Dakujem

katarinasifrova
12. apr 2011

ahojte, beriem azaliu dva tyzdne. po dvoch dnoch som zacala spinit a teraz stvrty den krvacam. je to normalne? mate s tym niektora skusenosti?

slavuska30
13. apr 2011

ja mám opačný problém 😀 , beriem už 5.balenie a ešte som nemala mrchu 😀

katarinasifrova
13. apr 2011

@slavuska30 no tak to by som brala 🙂 je to lepsie, ako mam ja ☹

slavuska30
14. apr 2011

@katarinasifrova tak to áno 😀 , skús nech ti vymeni dr. za Cerazette, aj tie su pri kojení, možno ti sadnú 😉

petra88
14. apr 2011

též jsem při kojení brala Azalii, ale téměř v kuse jsem krvácela...až když jsem ji přestala brát, tak se to srovnalo...Mám doma ještě navíc jedno celé platíčko, kdybyste někdo měl zájem, prodám.

katarina.banska
8. máj 2011

ahojte,
chcem sa opytat, ked uz dostanem prvu menstruaciu po porode, tabletky azalia mam brat stale? ci ako? pretoze vyzera to tak, ze ich uz dostanem..... ☹ no k doktorovi asi nestihnem ist, tak neviem ci mam stale tabletky brat? dakujem

katarinasifrova
8. máj 2011

@katarina.banska ja sm dostala menstruaciu hned ako som tabletky zacala brat. mozu sa brat stale. ja ani po skonceni dojcenia nemienim tabletky menit.

katarina.banska
8. máj 2011

@katarinasifrova super, takze to vobec nemusim riesit. a mam ich jest stale bez prestavky teda? pretoze mne doktor vravel, ze ich mam jest stale, ze tam sa ta pauza nedava...... ☹

katarinasifrova
8. máj 2011

@katarina.banska ano, ziadna pauza tam nie je

sladkasue
10. máj 2011

@katarina.banska ano ano... jes to kazdy bozi den🙂

*baby, ja uzivam azaliu od sestonedelia (nejakych 7 mesiacov) a som nenormalne spokojna... menstruaciu som este vobec nemala - iba zo zaciatku asi 1-2mesiace spinenie po sexe...
*dojcim stale stale 🙂
*ziadne vedlajsie ucinky som si nevsimla 🙂

aeneas
12. máj 2011

Zdravim vsetky babenky, ak by mal niekto zaujem o tablety Azalia, mam na predaj cele, neotvorene balenie, kedze som nestihla ani otvorit a uz nemam mliecko, cize si idem dat predpisat inu antikoncepciu. Tablety su pouzitelne do 4/2012.Ja som za ne dala cez 25 EUR, ak ma niekto zaujem, predam za 19 EUR, postovne hradim ja!

zuzkat1
12. máj 2011

@petra88 presne tento problem som mala aj ja... vysadila som asi po 10dnoch ked som sa pomaly uz nemohla ani postavit tak silno som krvacala a do 3 dni som krvacat prestala a ms sa dostavila az 9 mesiacov na to... ja mam este 2 platy ale uz su asi aj po zaruke musim pozriet...

katarinasifrova
12. máj 2011

@aeneas a preco chces s nou skoncit. nebola si spokojna? ja antikoncepciu nebudem menit, som s nou spokojna.

aeneas
12. máj 2011

nie, ja som ju ani nezacala brat, kedze som stratila mlieko, tak si dam predpisat taku, ktora nie je vylucne pre dojciace matky

srneckal
18. máj 2011

Ahoj holky! Také Vám nabízím nové nenačaté balení této antikoncepce (3x 28 tablet), zda někdo nemáte zájem. Nestačila jsem začít brát. Po šestinedělí jsem přišla o mléko. Tak už užívám klasické pilulky. Koupila jsem za 545,- Kč. Prodám za 440,- včetně poštovného. Termín spotřeby je do 04/ 2012.

burina111
6. júl 2011

baby ahojte, ostalo mi celé balenie azalie/na tri mesiace/ s expiráciou do 2013, dala som za ňu 25€, posúvam za 15€. ak je záujem, IP

bambulkamati
6. júl 2011

ahojte, chcem sa spýtať, som 10 týždňov po pôrode a ešte stále mi neprišiel menzes, mám predpísanú azaliu, ale ešte som ju nezačala brať, lebo som nedostala menzes a malo by sa to začať užívať až keď menzes príde. Môžem ju začať brať aj napriek tomu, že som ho nedostala? Ak s tým má niektorá skúsenosti, poraďte mi prosím, ďakujem

katarinasifrova
6. júl 2011

@bambulkamati na menzes cakat nemusis. ja som ho tiez nemala. jednoducho ju zacnes brat. ja som zacala krvacat mozno tri dni ako som ju zacala brat. krvacala som mozno tri tyzdne ale potom to prestalo. teraz ju beriem uz 4. mesiac a nekrvacam. je to super 🙂

bambulkamati
7. júl 2011

@katarinasifrova ďakujem katka, pomohla si mi, ja mám doktora na dovolenke a nevedela som, či sa to smie, chcela som vedieť, či to má niekto odskúšané. Dúfam, že nezačnem krvácať, hovoria, že potom sa zmení chuť mlieka a malá ti ho nemusí už potom chcieť, ty si mala aké skúsenosti?

katarinasifrova
7. júl 2011

@bambulkamati neviem, ci sa zmenila chut mlieka, ale my sme problem nemali. ako som pisala, ja som krvacala skoro mesiac ale potom to preslo a teraz uz nekrvacam vobec. beriem ich uz stvrty mesiac a som velmi spokojna 🙂

fliperka
14. júl 2011

ostalo mi jedno plato Azalie , doba exp. 09/2012 ponukam za 5€

mommynka
14. júl 2011

Caute, beriem Azaliu od ukonceneho sestonedelia, asi po tyzdni som zacala trosku krvacat, potom tri mesiace nic a asi pred dvoma tyzdnami zasa tri dni potom tyzden nic a dnes zasa. Doktor nerobi, takze od neho sa asi odpovede nedockam 🙂 Moze to byt preto, ze uz nekojim? Ako mam postupovat? Brat ich dalej, alebo si mam dat pauzu, kym prestanem krvacat?

bambulkamati
19. júl 2011

@katarinasifrova ja som ich začala brať pred týždňom a v piatok mi prišiel menzes a zatiaľ neskončil a malej chutí mlieko naďalej, takže sa asi chuť nezmenila a zatiaľ nemám žiadne iné ťažkosti, zatial som spokojná 🙂