Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť podbruška pri antikoncepcii.

Antikoncepcia
sofiajaj
9. okt 2019

Ahojte. Som 7 týždňov po pôrode. Šestonedelia mi skončilo 3.10 a 2.10 som dostala prvý menzes silný bezbolestny. Trval 5 dni. Na 5ty deň som začala užívať HAK, viem ze sa treba 7 dní potom ešte chrániť ak sa neberie hneď v prvý deň MS. Ale mala som nechránený styk na tretí deň od začatia užívania HAK. Užívam pravidelne dnes 4 tabletka. A začalo ma bolet dosť podbrušku neviem či to nemôže byť zápal alebo je to pri HAK normálne? Na kontrole som ešte nebola idem za tyzden. Môžem byť tehotná ?

sofiajaj
autor
9. okt 2019

Užívam Belaru a nekojim

darina746
9. okt 2019

Mozes aj nemusis, no je pravda, ze sa casto stava, ze takto skoro po porode zase zena otehotnie. Ale zase moze to suvisiet aj s hak, tazko povedat. Zostava len cakat no

monro
9. okt 2019

Teraz v utorok ste mali styk, dnes Vás bolí podbruško a pýtate sa, či môžete byť tehotná? Z toho styku zo včera??? Či zle počítam?

sofiajaj
autor
9. okt 2019

@monro ja sa pýtam hlavne na tu bolesť či to je z tej antikoncepcie alebo to môže byť zápal a potom či môžem byť tehotná viem že to ešte nie je možné zistiť a mať príznaky ale či sa nemusím báť že keď som už zobrala 4 tabletky že či už by to mohlo mať nejaky účinok alebo fakt až po tých 7 dňoch ako sa uvádza

monro
9. okt 2019

@sofiajaj rozumiem😊 bolest moze byt z hocicoho, ste pomerne kratko po porode. O tom ucinku HAK neviem, ale ked pisu, ze 7 dni, tak to asi na nieco bude. Sanca otehotniet asi je. Drzim palce, nech je to tak ako si zelate.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre