Existuje HAK, po ktorej sa nepriberá?

layla
12. mar 2009

existuje taka 😅 alebo este lepsie nejaka, po ktorej sa chudne 😀 odkedy berem HAK tak som pribrala 12kg...

paola.01
12. mar 2009

kondom 😀

jaja0110
12. mar 2009

layla, nizkohormonalna ktora neviaze vodu, taka je yasminelle (yasmin) 😉

monikka22
13. mar 2009

layla
je to individualne u kazdeho. ja berem niekolko rokov lindinete 20 a je to ok. ale naozaj je to u kazdej zeny ine...

dankadina
13. mar 2009

ja beriem lindynette 30 a tiez som nepribrala skor naopak schudla 😉

alika54
13. mar 2009

layla,,,mne odporucila dr.yasminelle,,,,vraj sa po nej moze skor schudnut,,,ale je to skutocne individualne,,lebo pred tym som mala aj ine HAK a boli v poho,,,

aniratak696
18. mar 2009

ja som brala 5rokov LOGEST neskutočne som bola spokojná váha super aj by som povedala že išla trochu dole ale keď som po tých 5r vysadila na tri mesiace a naspeť nasadila tak som pribrala behom roka cca 15kg.Kámoška mi odporúčili yasminelle že to schudnem touto antikou ale ani gram som nedala dole a to už berem skoro rok a žiadne prejedanie sa a neviem čo nerobím. Teraz som na mesiac vysadila lebo už som zúfalá z toho ako mám skoro 70kg a kedy som mávala do 55kg a je neskutočné ale za mesiac som dala dole 3kg a to som nič nerobila normal som žila ako doteraz 😎 takže je to dosť individuálne, treba skúsiť 🙂

vilki
18. mar 2009

no ja som brala asi dva roky yadine, a to mi dr. povedal ze sa z nej nepribera no a ja som zacla priberat a pribrala som asi 5-6 kil, tak som ju vysadila....potom som otehotnela no a teraz uvazujem tiez nad nejakou ale neviem aku...aby som nepribrala.... 😒

zgurkaa
18. mar 2009

Mne lekar odporucil YAZ. 😉

milhaus
18. mar 2009

beriem hak 2 roky a važim ako predtym, stale rovnako

milhaus
18. mar 2009

novinette

ukmima
18. mar 2009

Triquler...ani gram, praveze som schudla a je celkom lacny..cca:11eur

nataly7
20. mar 2009

ja som pouzivala cilest z toho som pribrala ,tak mi dal doktor logest ten bol ok nepribrala som teraz mam mirenu teliesko-mam krcove zily tak nemozem tabletky a zatial dobre nic navyse je to individualne

jana1002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanca82
26. máj 2009

kruzok NuvaRing

zuzidr
26. máj 2009

Ahojte,tak táto téma aj mna zaujala 😀 brala som cylest a pribrala som z neho okoloo 5-6kg,po pôrode som nechcela HAK a teraz som sa odhodlala ísť zase na HAk ale nakoľko mi ešte zostali nejaké kilá po pôrode nerada by som pribrala....najhoršie na tom je,že ked poviem,môjmu dr. že som pribrala z HAk alebo chcem takú z ktorej sa nepriberá,tak mi povie aby som športovala a stravovala zdravo,a nevyhovárala sa na HAk(oni sú totižto celá rodina vyschnutí a veelky športovciň a toto mi na ňom vadí,mám pocit že predpisuje HAk na základe toho aké má výhody z tej danej firmy 😠 😀 😀 😀

ked som chodila na strednú tak 11báb z triedy chodilo k jednému dr. a 11báb užívalo CYLEST 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
26. máj 2009

zuzi, ved to je logické, že predpisuje podla tých výhod, ktoré od tých výrobcov má. všetci lekári to tak robia. samozrejme, kde už musí brať ohlad na nejake vedlajšie učinky a pod., tak určite píše aj to menej vyhodne pre neho, ale kde sa da a niesu žiadne problemy, tak pišu to, z čoho aj niečo maju 😉

sstefi
26. máj 2009

ja som brala yadine, bolo to ok. 🙂

helenkasabinka
26. máj 2009

ja som brala yasminelle 🙂

mimka54
26. máj 2009

pripajam sa - YAZ a ziadne pribratie, troska narastli prsia, to mohli aj viac 😀 😀 😀 ale je dost draha 😖

brenky1
8. jan 2010

ahoj, ja som brala asi rok a pol antikoncepciu cerezate ta saberee aj popri tom ako som kojila a s nou som bola nadmieru spokojna nepribrala som , a teraz asi dva mesiace berem yasminelle ako som prestala kojit a teda musim povedat ze sa vobec necitim vo svojej kozi, pribrala som asi tri kila a to nemam vobec vo zvyku takze to vysadím a cez leto skusim niečo ine...uvidim ci to bolo z tej anitikoncepcie alebo z toho ze som prestala kojiť. . . neviete poradiť?

martina236
8. jan 2010

to je podla mna veeeelmi individualne, ako sa telo vysporiada s hormonmi, ake ma clovek geneticke predispozicie. cca 5 rokov dozadu som brala yadine, ci ako sa to presne vola a nepribrala som vobec. vela zavisi aj od stravovania a tak.

katarinkasweet
25. jan 2010

ahojte... ja berem lindynette 20 a nepribrala som ani kus... a to som prave chcela... najma do prs... viete poradit?
😉

ivi87
25. jan 2010

Ahojte,

ja som brala tiež Yasminelle, vôbec som nepribrala, iba akúrat trošku v prskách, čo sa mi páčilo 😀 no a potom sme to zmenili na YAZ, to je vlastne to isté, od toho istého výrobcu 😉 ale je to asi fakt individuálne..

brenky1
3. feb 2010

No odkedy berem ja Jasminelle tak to ide dole vodou. Nohy spuchnute, stale mam pocit ťažoby, a som strasne nemotorna ako ked som bola tehotna v 5 mesiaci. a to vobec nejem , ziadna chut na jedlo...podla mna to je antikoncepciou , nemam ziadne sklony k priberaniu teda doteraz som nepribrala stale som si držala vahu rovnaku... Uz nech skonci mesiac a hned ju vysadím...Pauza 3 mesiace dam sa dokopy(dufam) a vyskušam niečo iné... asi tu yadine počula som na nu vela dobreho tak snad.

sweetangel20
4. feb 2010

ja mám danu a nepribrala som nič. pred tehotenstvom som brala logest a jeho výsledkom je môj teraz už 1,5 ročný syn 😀 tak už na tabletky kašlem, neverím, radšej danu

peterpavol
11. aug 2010

Ja si myslim ze to s tym priberanim pri antikoncepcii je blbost. Poznam zeny, ktore ju uzivaju roky a maju perfektnu postavu. navyse, teraz uz existuje hormonalna antikoncepcia na prirodnej baze, kde uz sa neda vyhovarat na nejaku chemiu. Trosku sa pohybovat, to je cele...

klara78
28. okt 2010

Chcem sa opýtať koľko stojí yasminele ? A môže sa užívať pri kojení? Ďakujem

klara78
28. okt 2010

Chcem sa opýtať koľko stojí yasminelle? A môže sa užívať pri kojení? Ďakujem

kikusa16111
29. mar 2011

existuje vobec nejaka antikoncepsia po ktorej vam nenarastu prsia ? :D

toshiba7788
19. aug 2011

ja som tiež brala tabletky mickoginon a pribrala som s ních 11kg a zmenila som ich na adele a s tých som zase priberala 3 a teraz som chcela nízkohormonálne a nechce mi také doktor predpísať:(